Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej

79 254 22 00
pon.-pt. 08:00-20:00
  • 9 lat na rynku
Wybierz wszystkie kryteria zaczynając od rodzaju transportu:

Sprawdź cenę w innym terminie...

Hotel Gorąca Barcelona (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Hiszpania

Niestety nie znaleziono wycieczek dla podanych kryteriów z wylotem w ciągu najbliższych 30 dni.
Prosimy o zmianę kryteriów w panelu wyszukiwania i wybranie interesującego Państwa terminu wylotu, lotniska...

Oferta hotelu Gorąca Barcelona (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie, odprawa i przelot do Barcelony. Przejazd do hotelu Gorąca Barcelona (wycieczka objazdowa). Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd kolejką podmiejską na zwiedzanie. W programie: Piazza Cataluna, jedyna w swoim rodzaju ulica Rambla, Barri Gotic z Katedrą, Pałac Królewski, Plac Hiszpański, Port Vel oraz Wzgórze Montjuich ze stadionem olimpijskim. Wieczorem powrót do hotelu Gorąca Barcelona (wycieczka objazdowa), kolacja i nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd kolejką na zwiedzanie. W programie: Domy Gaudigo, zaprojektowana przez Gaudiego i pozostająca w budowie od 1884 r. Bazylika Św. Rodziny (Sagrada Familia). Po południu wjazd kolejką linową na Wzgórze Tibidabo, skąd roztacza się wspaniały widok na całą Barcelonę. Czas wolny w centrum. Powrót do hotelu Gorąca Barcelona (wycieczka objazdowa), kolacja i nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu Gorąca Barcelona (wycieczka objazdowa). Przejazd na lotnisko, odprawa i przelot do Warszawy.

Zakwaterowanie
Proponujemy Państwu pobyt w hotelach 3* położonych w miejscowościach wypoczynkowych Calella lub Santa Susanna (ok. 40 km od Barcelony, ok. 30 minut jazdy kolejkę do centrum). Wszystkie hotele dysponują pokojami o bardzo dobrym standardzie i położone są od 50-250 m od morza. Wyżywienie w Gorąca Barcelona (wycieczka objazdowa): śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

Uwagi:
- Cena nie obejmuje kosztów transferu lotnisko-hotel-lotnisko, przejazdów komunikacją podmiejską i miejską podczas zwiedzania i kosztu biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Orientacyjny koszt realizacji programu wynosi około 80 €. - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów.
- zależności od ilości uczestników imprezy transfery realizowane są busem lub środkami komunikacji miejskiej.
- jeżeli przylot do Barcelony nastąpi w godzinach porannych, a wylot z Barcelony w godzinach wieczornych, pierwszy i ostatni dzień będą odpowiednio pierwszym i ostatnim dniem realizacji programu.
- spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku we Wrocławiu lub w Barcelonie po przylocie.

Nie podano udogodnień.

 

Turyści nie dodali żadnych zdjęć.

 
ceny orientacyjne, pełna oferta wycieczek dostępna będzie m.in. u rezydenta w trakcie spotkania organizacyjnego dzień po przylocieKONTYNENT

wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

COSTA BRAVA


BARCELONA
Stolica Katalonii uraczy nas pięknem dzielnicy gotyckiej ze starą katedrą, Pałacem Biskupim, wspaniałym Pałacem Generalitat, dziełami Antonio Gaudiego.
Cena - ok. 30 EUR.

MONTSERRAT
Podziwianie piękna świętych gór - Montserrat, wznoszących się nad głębokim wąwozem rzeki Lleida.
Cena - ok. 30 EUR.

ANDORRA
Kraj położony w sercu Pirenejów jest obszarem bezcłowym, przyciąga wielu turystów chcących dokonać zakupów.
Cena - ok. 41 EUR.

GERONA I FEGUERAS
Przyciąga i zachwyca wąskimi staromiejskimi uliczkami, katedrą i wieloma gotyckimi budowlami; zwiedzanie muzeum Salvadora Dali w Figueras, rodzinnym mieście artysty.
Cena - ok. 30 EUR.

CORRIDA
Tradycyjne widowisko hiszpańskie, podczas którego toreros ujarzmiają byki.
Cena - ok. 42 EUR.

WATERWORLD
Kraina wodnych szaleństw - liczne baseny i zjeżdżalnie.
Cena - ok. 21 EUR.

MARINELAND
Delfinarium, zoo, niewielki kompleks basenów ze zjeżdżalniami, tresura delfinów, lwów morskich i papug.
Cena - ok. 19 EUR.

TURNIEJ RYCERSKI
Średniowieczna uczta w tajemniczej scenerii zamku podczas trwających pojedynków rycerskich.
Cena - ok. 38 EUR.

REJS STATKIEM
Możliwość podziwiania najdzikszej i najbardziej niedostępnej części Costa Brava z pokładu statku.
Cena - ok. 25 EUR.

PORT AVENTURA
Park tematyczny pełen niesamowitych atrakcji, niezapomniana podróż do Chin, Meksyku, Polinezji i Dzikiego Zachodu.
Cena - ok. 41 EUR.

EMPURIA BRAVA
Magiczna Katalonia - średniowieczne miasto Pals oraz katalońska Wenecja.
Cena - ok. 30 EUR.


wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

COSTA BLANCAValencia city
Walencja to trzecie, co do wielkości miasto Hiszpanii. Program wycieczki obejmuje panoramę miasta i historyczne centrum z  najważniejszymi zabytkami. Czas wolny. Fakultatywnie: Muzeum Sztuki i Nauki, gdzie znajduje się muzeum oceanografii i planetarium oraz muzeum księcia Filipa. Wycieczka całodzienna. Cena – ok.  45 EUR.

Guadalest
miasteczko Guadalest to jedna z największych atrakcji w regionie Walencji i na Costa Blanca. Ma 200 mieszkańców i zostało zbudowane przez Arabów w XVI w. na wysokości 700 m. Miasteczko to ukryty skarb regionu Costa Blanca. Wiedzie do niego tunel wydrążony w skale. Niezwykłe krajobrazy i możliwość skosztowania lokalnych specjałów, które oferują sklepiki i restauracje, pozostawiają niezatarte wspomnienia. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 35 EUR.

Ibiza
rejs na Ibizę, trzecią co do wielkości wyspę archipelagu Balearów, która ze względu na olbrzymią różnorodność przyrody i bezcenne zabytki historyczne została wpisana na Listę UNESCO. W czasie wycieczki podziwiać można prawdziwe piękno wyspy: białe domy, zielone wzgórza porośnięte lasami piniowymi, zaciszne zatoki z malowniczymi portami i bajeczne piaszczyste plaże oblewane lazurową wodą. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 110 EUR.

Alicante tour
piękne turystyczne miasto o śródziemnomorskim charakterze i rzymskiej przeszłości. Główna aleja Rambla de Mendez Nunez i nadmorskie promenady zastawione kawiarnianymi i restauracyjnymi stolikami zachęcają do długiego biesiadowania. Wspaniałe zabytki, m.in. Ayuntamiento, Castillo de Santa Barbara, trzeba zobaczyć, będąc w tym regionie Hiszpanii. Wycieczka półdniowa. Cena  – ok. 30 EUR.

Mundomar
fantastyczny park egzotycznych zwierząt morskich na pewno zainteresuje i dostarczy niezpomnianych przeżyć zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Cena – ok. 30 EUR.

Aqualandia
największy park wodny w Europie. Niezliczona ilość atrakcji, takich jak zig-zags, kamikadze, czarna dziura, przeróżne baseny i zjeżdżalnie, wywołuje niepowtarzalne emocje. Cena – ok. 30 EUR.

Terra Natura
jedyny w swoim rodzaju park zwierząt na obszarze 320 tys. m² obejmuje 1500 gatunków zwierząt, w tym 50 zagrożonych, dla których zostało odbudowane środowisko naturalne. Cena – ok. 25 EUR.

Terra Mítica
ogromny park rozrywki, w którym odwiedzający zachwycają się niezwykłą przygodą i poznają starożytne cywilizacje śródziemnomorskie. Przejażdżki wodne i największa w Europie drewniana kolejka, swobodny spadek z 60 m, zaspokoją oczekiwania wszystkich żądnych wrażeń.  Cena – ok. 35 EUR.wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

COSTA DORADA


PortAventura
Podróż dookoła świata w jeden dzień. Przygoda, która na długo zostanie w pamięci każdego, kto odwiedzi ten stworzony z ogromnym rozmachem i pomysłowością kompleks. Połączony z ogromnym parkiem wodnym, jeden z największych parków rozrywki w Europie gwarantuje fantastyczne emocje. Odkryj intrygi i tajemnice Chińskiego Imperium, poznaj zakamarki polinezyjskiej dżungli, poczuj smak gorączki złota na Dzikim Zachodzie, zachwyć się egzotyką kraju Azteków i doświadcz piękna scenerii Morza Śródziemnego! To wszystko w genialnie zaprojektowanym, wypełnionym atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych PortAventurze. Tego miejsca nie można ominąć podczas wakacji na Złotym Wybrzeżu. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 45 EUR.

Tarragona
Wycieczka do miasta o długiej i ciekawej historii. W powstałej wiele tysięcy lat przed naszą erą Tarragonie można znaleźć wiele wspaniałych zabytków z różnych okresów historycznych, przede wszystkim z czasów rzymskich, które zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Najbardziej charakterystycznym obiektem w Tarragonie z pewnością jest amfiteatr z I w. Poza rzymskim amfiteatrem w skład tzw. Pasażu Archeologicznego wchodzą jeszcze dwa fora rzymskie, cyrk, gdzie niegdyś odbywały się wyścigi rydwanów oraz nekropolia z III/IV w. n.e. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 23 EUR.

Barcelona by night i hiszpańska wioska
Zwiedzanie Poble Espanyol, „hiszpańskiej wioski” – architektonicznego muzeum tradycyjnej sztuki rzemiosła na świeżym powietrzu wzniesionego na wzgórzu Montjuïc. Następnie przejazd na Plaza de Cataluña, który jest punktem wyjściowym wielu tras spacerowych po mieście, na przykład w kierunku Las Ramblas. Wycieczkę kończy nocny pokaz tańczących fontann przed Pałacem Narodowym. Reflektory za fontanną rzucają w niebo snopy świetlne, które w połączeniu z magicznymi kształtami i kolorami fontanny tworzą piękny spektakl. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 40 EUR.

Peniscola i delta Ebry
Wizyta w malowniczym miasteczku Peniscola położonym między Tarragoną a Walencją na Costa Azahar – półwyspie, otoczonym przez duże, cudownie piaszczyste zatoki. Kręte uliczki przy starówce wiodą do wielu pięknych miejsc i uroczych zakątków. Najbardziej charakterystycznym elementem obrazu „Nadmorskiego Miasta” jest zbudowany przez zakonników w XIII w. zamek. W programie przejazd przez naturalny rezerwat delty rzeki Ebro. Wycieczka całodniowa. Cena – ok. 36 EUR.

Barcelona
Wycieczka do stolicy Katalonii rozpoczyna się ok. godz. 14.00, aby obejrzeć wieczorny pokaz magicznej fontanny – jednej z najsłynniejszych atrakcji Barcelony. Opcjonalnie: wizyta w muzeum znanej drużyny piłkarskiej FC Barcelony. Czas wolny (ok. 2 godz.) można spędzić na indywidualnym zwiedzaniu Sagrady Familii, zakupach i spacerze po Las Ramblas. W programie panoramiczny objazd centrum miasta, podczas którego można podziwiać znane budowle słynnego katalońskiego architekta – Gaudiego. Na koniec zaplanowano postój w Parku Güell, przy Stadionie Olimpijskim na wzgórzu Montjuïc i tarasie widokowym. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 40 EUR (nie zawiera biletów wstępu).

Montserrat
Wycieczka do sanktuarium porównywanego do polskiej Jasnej Góry. Na wzgórzu znajduje się piękna bazylika z figurką Czarnej Madonny – patronki Katalonii – i klasztor benedyktynów. Zobaczyć można tu również muzeum z wystawą dzieł artystów takich jak: Picasso, Carravaggio, El Greco, Dalí. Fakultatywnie przejazd kolejką (za dodatkową opłatą) do miejsca, skąd roztacza się wspaniały widok na okolicę. Czas wolny (ok. 3 godz.). Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 46 EUR.wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

COSTA DEL SOL


GRANADA
Całodniowa wycieczka wiedzie przez tonące w andaluzyjskim słońcu malownicze krajobrazy wprost do Granady, najdłużej istniejącego królestwa arabskiego w Hiszpanii. Miasto rozsławiła m.in. Alhambra, jak również przepięknie utrzymane ogrody Generalife.
Cena ok. 60 EUR.

RONDA
Trasa wycieczki wiedzie w tereny górskie do zawieszonego w chmurach białego miasteczka - Ronda, jednego z najbardziej interesujących miast Andaluzji, przedzielonego przepaścią El Tajo i połączonego mostem kultur. Kulminacyjnym punktem zwiedzania jest najstarsza na świecie arena walki byków.
Cena ok. 39 EUR.

GIBRALTAR
Półwysep o długości zaledwie 6 km był niegdyś miejscem międzynarodowych konfliktów dlatego obecnie posiada bardzo burzliwą i bogatą historię. Dzisiaj właśnie małpy bezogoniaste wydają się mieć najwięcej do powiedzenia na Skale Gibraltarskiej oraz w grocie San Miguel.
Cena ok. 39 EUR.

SEVILLA
Stolica Andaluzji, dawna osada Fenicjan, obecnie urocze miasto ze śnieżnobiałą dzielnicą Santa Cruz oraz jedną z największych na świecie katedr. Spacer po parku Marii Luizy zwolni troszeczkę tempo wycieczki.
Cena ok. 61 EUR.

CORDOBA
Osiągnęła swą największą świetność artystyczną i kulturalną w czasie panowania arabskiego. Postaramy się przedstawić Państwu w najciekawszy sposób żydowską część miasta La Juderia wraz z synagogą, jak również pozostałe “relikty” przeszłości.
Cena ok. 58 EUR.

MAROKO
Rzymianie, Arabowie, Portugalczycy, Anglicy i Francuzi próbowali podbić tajemnicze ziemie Królestwa Maroka. Dzisiaj wystarczy tylko przepłynąć 11 km Cieśniny Gibraltarskiej, aby dotknąć ziemi innego kontynentu, aby dotrzeć do miejscowości Tanger - miasta w stylu arabskim o zupełnie odmiennej kulturze. Cena ok. 80 EUR.


wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

COSTA DE LA LUZ

CENTRUM PRODUKCJI SHERRY I BRANDY
Wycieczki po wytwórniach jerez i brandy należą do bardzo interesujących, zawsze zakończone degustacją trunków. W centrum miasta obok ruin wielkiego, lecz doszczętnie zniszczonego alkazaru znajduje się bardzo znana wytwórnia Gonzalez Byass, a w niej najstarsze piwnice w mieście i miedzy innymi okrągła komora zaprojektowana przez twórcę paryskiej wieży Eiffla. Miasto słynie również z tańczących koni, gdzie wierzchowce Cartujano potrafią wykonać akrobatyczne figury.

KADYKS
Należy do najstarszych znanych osad w Hiszpanii (ma ponad 3000 lat) i od początku istnienia był jednym z najbardziej znaczących portów na półwyspie. Zajmuje obszar małego półwyspu, ze wszystkich stron otoczonego wodami zatoki i oceanu; w starej jego części znajdują się wielkie, otwarte place, szerokie aleje portowe oraz wysokie domy z wieżyczkami. Miasto wciąż pełne jest tajemniczej atmosfery.

SEWILLA
Stolica Andaluzji, dawna osada Fenicjan, jest jednym z najpiękniejszych miast Hiszpanii, zobaczyć tu można katedrę będąca jedną z największych w Europie, pełna skarbów sztuki sakralnej, Alcazar w stylu mudejar z pięknymi ogrodami, śnieżnobiała dzielnica Santa Cruz pełna malowniczych zaułków, dom Piłata będący przykładem pałacu andaluzyjskiego, Kosciół Macarena, gdzie znajduje się figura madonny płaczącej diamentami.

PARK NARODOWY COTO DONANA
Największy i najważniejszy rezerwat przyrody w Hiszpanii. Został utworzony i wyodrębniony z ogromnej powierzchni delty rzeki Gwadalkiwir, ok. 25. tys. hektarów, który stanowi największy obszar bez dróg w Europie Zachodniej. Pośród wydm, na bagnach, w lasach, jeziorach i zatokach można napotkać rysie, flamingi, wiele rzadkich gatunków drapieżnych i wędrownych ptaków. Bogactwo i różnorodność form życia na obszarze parku to skutek rocznego cyklu przyrody.

SZLAKIEM KOLUMBA
W okolicy miasta Huelva Krzysztof Kolumb wyruszył na swoich trzech galeonach na podbój Nowego Świata. Zobaczymy La Rabida, Palos i Moguer – miejsca związane z wyprawami Krzysztofa Kolumba. W La Rabida zobaczyć można pięknie położony XIV w. klasztor franciszkanów. W Palos znajduje się kościół San Jorge, gdzie Kolumb wysłuchał po raz ostatni mszy przed swoją długą wyprawą. W Moguer znajduje się XIV w. Klasztor Santa Clara, w którego kościele Kolumb spędził noc na modlitwie po szczęśliwym powrocie z wyprawy.


WYSPY


wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

WYSPA LANZAROTTE


AQUAPARK
Miasteczko wodne z basenami, zjeżdżalniami oraz wieloma innymi atrakcjami.
Cena – ok. 25 EUR, dzieci -
ok. 18 EUR.

MUZEUM CEZARA MANRIQUE
Jedno z najważniejszych miejsc na Lanzarote. Odwiedzimy dom artysty, którego myśli twórczej wyspa zawdzięcza swój unikatowy charakter. W muzeum zobaczymy m.in. obrazy i rzeźby Cesara Manrique. Następnie udamy się do Ogrodu Kaktusów, położonego w kraterze wulkanu. Poznamy też styl życia mieszkańców wyspy.
Cena – ok. 31 EUR, dzieci - ok. 15 EUR.

TRZY WYSPY
Całodzienna wycieczka. Wypływamy z Puerto del Carmen katamaranem „Princesa Ico” do Corralejo na Fuerteventura. Przejazd autokarem do centrum miasteczka, gdzie proponujemy czas wolny. Następnie krótki rejs statkiem na uroczą wysepkę Isla de Lobos. Czas na trekking po wulkanie lub plażowanie. Powrót do Coralejo ok. godz. 16, zaokrętowanie na katamaran i powrót na Lanzarote.
Cena – ok. 47 EUR, dzieci - ok. 23 EUR.

GRAN TOUR
Przejazd na południe Lanzarote, przez wioskę Uga, w kierunku Ognistych Gór. Tam odbędziemy przejażdżkę na wielbłądach. Następnie przejedziemy do Wulkanicznego Parku Narodowego Timanfaya, gdzie płynna lawa znajduje się jedynie 3 km pod powierzchnią ziemi. Jest to na tyle płytko, że podłoże w niektórych miejscach ma 80oC. Zobaczymy też „pola lawy”, saliny – miejsca, gdzie odparowana woda oceaniczna pozostawia świetnej jakości sól. Lunch w miejscowości Yaiza, uznawanej za najbardziej ekologiczną i zadbaną miejscowość Hiszpanii. Po lunchu, przejedziemy do La Geria, gdzie zobaczymy unikatową plantację winogron na piasku wulkanicznym. Degustacja win. Przejedziemy też przez Teguise – byłą stolicę wyspy, Los Vales i Haria. Zwiedzimy "Jameos del Agua" – naturalną, przepiękną jaskinię zaadoptowaną przez lokalnego artystę Cesara Manrique.
Cena – ok. 60 EUR, dzieci ok. 30 EUR (zawiera lunch).

JEEP SAFARI FUERTEVENTURA
Cena - ok. 68 EUR, dzieci - ok. 34 EUR (zawiera lunch).

JEEP SAFARI LANZAROTE
Cena - ok. 46 EUR, dzieci - ok. 23 EUR.

HELIKOPTER
Przelot widokowy helikopterem nad Lanzarote (30 min) - cena - ok. 176 EUR.

POLOWANIE NA MARLINA
Na Lanzarote jest całe mnóstwo możliwości wędkowania. Od zabawy dla początkujących amatorów tego sportu, po prawdziwe polowanie na rekiny bądź marliny. Do dyspozycji jest kilka łodzi, wyposażonych w najnowszą technologię do tropienia ryb oraz najnowszy sprzęt do połowów.
Ceny w zależności od rodzaju połowów – od 50 do ok. 90 EUR.

TREKKING PO WULKANACH
Wyjazd do Narodowego Parku Wulkanów. Do przejścia jest ok. 6 km po polach wulkanicznych. Wygodne buty są niezbędne.
Cena – ok. 35 EUR.


wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

WYSPA FUERTEVENTURA


FUERTEVENTURA GRAND TOUR
Wycieczka rozpoczyna się od wizyty w uroczym miasteczku Betancuria, będącym dawną stolicą wyspy zbudowanym na małym wulkanie. Jest to najładniejsza wioska na wyspie. Następnie przejazd przez Pájara z kościółkiem o fasadzie w stylu azteckim do półwyspu Jandía, stanowiącego wielką plażę długą na 30 km i szeroką na 10 km – kawałek Sahary przeniesiony z wody Oceanu. Powrót częścią północną wyspy, z przystankiem w Lajares oraz Antigua, gdzie znajduje się El Molino, najstarszy młyn na wyspie (poznamy proces wyrabiania specjalnej mąki Gofio). Cena - ok. 45 EUR.

LANZAROTE GRAND TOUR
Przejazd przez miasteczko Yaiza, uznawanej za najbardziej ekologiczną i zadbaną miejscowość Hiszpanii do Wulkanicznego Parku Narodowego Timanfaya, gdzie płynna lawa znajduje się jedynie 3 km pod powierzchnią ziemi. Jest to na tyle blisko, że podłoże w niektórych miejscach ma 80oC. Zobaczymy „pola lawy”, gdzie odparowana woda oceaniczna pozostawia świetnej jakości sól. Po obiedzie przejedziemy do La Geria, gdzie zobaczymy unikatową plantację winogron na piasku wulkanicznym. Przejedziemy też przez Teguise – byłą stolicę wyspy do Los Vales i Haria (w Dolinie Tysiąca Palm). Zwiedzimy również „Jameos del Agua” – naturalną, przepiękną jaskinię zaadoptowaną przez lokalnego artystę Cesara Manrique. Cena - ok. 65 EUR.

KATAMARAN
Na początku wycieczki zwiedzanie wraz z przewodnikiem oceanarium z pokazem lwów morskich. Ciekawostką jest też replika statku pirackiego. Daniem głównym wycieczki jest rejs pędzącym po falach oceanu katamaranem w poszukiwaniu delfinów, wielorybów i żółwi. Cena - ok. 50 EUR.

TRZY WYSPY
Wypłynięcie w kierunku plaży Papagayo i Lanzarote. Na miejscu czas na kąpiel i sporty wodne. Przepłynięcie w kierunku malowniczej wysepki Lobos, gdzie dzięki 16 panoramicznym oknom można podziwiać wspaniały podmorski świat pełen tajemniczych zakątków. Następnie przepłyniemy do wioski rybackiej Corralejo na Fuerteventurze. Cena - ok. 46 EUR.

REJS NA WYSPE LOBOS
Relaksacyjny pobyt na wyspie Lobos. Podziwianie pięknych lagun i naturalnych źródełek krystalicznej wody. Możliwość skorzystania ze sportów wodnych, snorkeling lub spacer po parku naturalnym wyspy. Cena - ok. 40 EUR.

AQUAPARK BAKU
Miasteczko wodne z niezliczonymi zjeżdżalniami, basenami i wieloma innymi atrakcjami. Cena - ok. 30 EUR.

OASIS PARK
Wizyta w parku z egzotycznymi zwierzętami, gdzie można delektować się widokami sawanny afrykańskiej. Możliwość odbycia niezapomnianej przejażdżki na grzebiecie wielbłąda. Do atrakcji należą także pokazy gadów, ptaków egzotycznych, drapieżnych oraz lwów morskich. Cena - ok. 40 EUR.

SUBMARINE
Będąc na południu Fuerteventury, nie można nie skorzystać z możliwości przepłynięcia się jedyną na wyspie łodzią podwodną, która schodzi na głębokość 30 m, gdzie można podziwiać wspaniałą morską faunę. Cena - ok. 55 EUR.


wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

WYSPA GRAN CANARIA


FIESTA W JASKINI
Na czas wycieczki zapraszamy do świata toczącego się w jaskiniach wąwozu Guayadeque. Pierwszym przystankiem będzie wioska, której mieszkańcy nadal, niczym dawniej Guancze, mieszkają w jaskiniach. Możliwe będą zakupy naturalnych produktów: koziego sera, szynki jamon serrano, lokalnego wina. Kolejnym punktem wycieczki jest zabawa w restauracji wybudowanej w jaskini. Gospodarze zaproszą Państwa na typowo kanaryjski posiłek, któremu towarzyszyć będzie gitarowy koncert i pokazy tańców kanaryjskich wykonywane przez ludowe zespoły. Również Państwo będą mogli włączyć się do tańców i śpiewów. Serdecznie zapraszamy.
Cena:
Dorosły: 40 EUR
Dziecko do lat 12: 20 EUR

GAMBIA (na zamówienie)
Fascynująca wycieczka do Afryki i jednocześnie niepowtarzalna okazja zobaczenia prawdziwej Czarnej Afryki. W programie przewidziana jest całodzienna wyprawa jeepami po małych wioskach by móc przyjrzeć się z bliska codziennemu życiu mieszkańców Gambii oraz spływ rzeką Gambia przez obszar Parku Narodowego.
Cena:
Dorosły: 245 EUR
Dziecko do lat 12: 150 EUR

GRAN TOUR
Wycieczka objazdowa to bardzo dobry sposób, aby zapoznać się z najpiękniejszymi zakątkami Gran Canarii. Trasa wycieczki biegnie przez najpiękniejsze miejsca na wyspie dając dowód jej wyjątkowości. Między innymi będą Państwo mieli okazję sprawdzić czy wyspa rzeczywiście powstała na skutek wybuchu wulkanu, zaglądając do jej największego krateru - Bandama. Kolejną atrakcją będzie urzekająca panorama roztaczająca się z centralnego punktu wyspy Cruz de Teida. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych na horyzoncie ukaże się sąsiednia Teneryfa. Podziwiać będą Państwo również potężne monolity Roque Nublo, malownicze górskie miejscowości z typowym kanaryjskim budownictwem, zbiory muzeum etnograficznego, oraz urok i tropikalną woń plantacji migdałowych i doliny 100 palm. Będzie także czas na chwilę refleksji w miejscowości Terror, gdzie znajduje się bazylika Matki Boskiej Sosnowej, patronki wyspy.
Cena:
Dorosły: 45 EUR
Dziecko do lat 12: 23 EUR

JEEP SAFARI
To niesamowite safari jest propozycją dla tych z Państwa, którzy czują w sobie ducha prawdziwego podróżnika, chcą posmakować przygody i nie boją się zakurzyć w kanaryjskim pyle. Na trasie liczącej około 100 km zobaczą Państwo piękno górzystych terenów, poczują zapach cytrusów, dotrą w miejsca niedostępne dla autokarów. Po emocjach podróży będzie czas na kąpiel w wodnym oczku pośród sosen kanaryjskich.
Cena:
Dorosły: 38 EUR
Dziecko do lat 12: 23 EUR

LANZAROTE 1 DZIEŃ (wycieczka do potwierdzenia)
Na świecie jest wiele wysp wulkanicznych, nigdzie jednak wulkaniczna katastrofa nie stworzyła tak wspaniałych, niemal artystycznych form jak na Lanzarote. Trasa wycieczki prowadzi wgłąb wyspy, początkowo w kierunku Yaiza - uważanej za najładniejsze miasteczko na wyspie, a następnie przez Macher do Uga, gdzie proponujemy przerwę na smaczne śniadanie. Następnie w punkcie widokowym na Salinas de Janubio zobaczą Państwo słone pustynie. Stamtąd droga prowadzi do Parku Narodowego Timanfaya, w Góry Ogniste - przemawiający do wyobraźni krajobraz księżycowy, dostarczający najbardziej przejmujących emocji wizualnych. Na wulkaniczne pola będzie można wybrać się na grzbiecie wielbłąda. Po atrakcjach związanych z pokazami eksplodującej pary, zaprosimy na lunch, po którym wycieczka skieruje się w stronę winnego zaglębia La Geria, gdzie na czarnej jak popiół ziemi uprawia się winorośla. Zobaczą Państwo również Dolinę Tysiąca Palm, podziemne jaskinie, stolicę wyspy Arrecife i miasto Guatiza. Powrót na Teneryfę w godzinach wieczornych. Transfer między wyspami realizowany jest samolotem. Posiłek wliczony w cenę wycieczki.
Cena:
Dorosły: 152 EUR
Dziecko do lat 12: 120 EUR

TENERYFA 1 DZIEŃ
Warto wybrać się na sąsiednią wyspę – Teneryfę, by z bliska obejrzeć dominujący nad nią i widoczny również z Gran Canarii, najwyższy szczyt Hiszpani Pico del Teide. Głównymi punktami wycieczki są najbardziej charakterystyczne miejsca na wyspie jak: Park Narodowy Las Canadas del Teide, ze swoim księżycowym krajobrazem, ogromne formacje skalne Los Gigantes, plantacje bananów, Drzewo Smocze, zielone winnice i wesoły Loro Park, w którym urzekną Państwa występy delfinów, fok i papug. Trasa wycieczki przebiega także przez główne ulice stolicy wyspy Santa Cruz. Podczas wycieczki przekonają się Państwo jak różne są Wyspy Kanaryjskie i zapragną odwiedzić więcej z nich. Być może kolejne wakacje zechcą Państwo spędzić w całości na Teneryfie.
Cena:
Dorosły: 74 EUR
Dziecko do lat 12: 40 EUR

WILD WEST NIGHT
To huczny, pełen rozrywek wieczór w miasteczku Sioux City, wybudowanym ponad 30 lat temu dla potrzeb filmu. Nakręcano tu sceny z samym Clintem Estwoodem. Country zabawa rozpoczyna się około godziny 20:00, kiedy to zapraszamy Państwa na potrawy z grilla mocno zakrapiane winami. Pozostałe napoje w saloonie, czyli piwo, lokalne drinki itd. również wliczone są w cenę wieczoru. Po posiłku czas na hulanki, tańce i koncert country. Późnym wieczorem w amfiteatrze obok saloonu rozpocznie się show: popisy kowbojów, indiańskie tańce, kankan, rzucanie nożami do żywego celu, rzuty lassem, a na koniec prawdziwy napad na bank. Zabawa trwa do 24:00.
Cena:
Dorosły: 44 EUR
Dziecko do lat 12: 22 EUR


wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

WYSPA IBIZA


FORMENTERA
Formentera znajduje się w południowej części Balearów i stanowi najmniejszą wyspę archipelagu. Plaże o krystalicznej wodzie, spokój i cisza oraz naturalne piękno przyrody są głównymi atrakcjami tego liczącego zaledwie 82 km2 skrawka lądu. Na wyspie mieszka na stałe zaledwie 7500 osób, z których większość zajmuje się turystyką. Podczas wycieczki koniecznie trzeba zwiedzić wioskę San Francisco, stanowiącą główny punkt widokowy wyspy. Roztacza się stąd wspaniała panorama całej Formentery. Niezapomniany widok stanowi przylądek Barberia ze znajdującą się tu starą wieżą. W porze obiadowej zatrzymamy się w turystycznej miejscowości Es Pujols gdzie mieszczą się przytulne restauracje i sklepy z pamiątkami. Po południu, w drodze powrotnej na Ibizę, po raz ostatni będzie można rozkoszować się widokiem sławnej plaży Illetas, często porównywanej do wybrzeża Morza Karaibskiego.
Cena: Dorośli 235 PLN / Dzieci 118 PLN

IBIZA NOCĄ
Wieczorem przejazd do miasta Ibiza. Najpierw będą Państwo mogli pospacerować przez wąskie uliczki Starego Miasta czyli Dalt Vila. Spacer zakonczy sie w najbardziej znanej części miasta słynącej z bogatego życia nocnego. Właśnie tam znajdują się najbardziej znane restauracje oraz kluby. Wycieczka prowadzona jest przez anglo-języcznego pilota.
Cena: Dorośli 106 PLN / Dzieci 54 PLN

EIVISSA
Wizyta w stolicy wyspy zwanej również Eivissa, gdzie zwiedzimy Górne Miasto – starą część Ibizy, otoczoną potężnymi fortyfikacjami z górującym na szczycie zamkiem. Wewnątrz murów kryje się antyczna osada pełna zabytków minionych epok, istnych pereł kultury. Będziemy tu mieli okazję zaobserwować zapierające dech w piersiach widoki na rozciągający się u podnóża port, pola solankowe oraz okoliczne miejscowości. Udamy się także na starówkę miasta, gdzie znajduje się okazała katedra z XIV w. Następnie wąskimi uliczkami, z licznymi straganami i przytulnymi kawiarenkami dojdziemy do nadmorskiej promenady, gdzie życie tętni 24 godziny na dobę. Czas wolny. Magia Ibizy polega między innymi na tym, że dawne czasy przeplatają się tu ze współczesnymi. Zwiedzanie stolicy wyspy jest dobrym początkiem na zrozumienie charakteru całej Ibizy i stanowi doskonałe wprowadzenie do podróży po tej bajkowej ziemi.
Cena – ok. 32 EUR.

IBIZA - WYCIECZKA WOKÓŁ WYSPY
Ibiza jest trzecią co do wielkości wyspą archipelagu Balearów. Doliny, klifowe wybrzeże, liczne jaskinie, zatoczki oraz plaże otoczone drzewami sosnowymi składają się na wspaniały krajobraz wyspy. Wycieczka dookoła wyspy umożliwi Państwu poznanie zarówno jej północnej jak i południowej części. Rozpoczyna się w porcie miasta Ibiza następnie przejadą Państwo do Las Salinas znanego przede wszystkim z pieknęj piaszczystej plaży. Następnym przystankiem będzie San Jose najwyżej położona miesjcowość na wyspie. Tutaj zwiedzać będą Państwo XVIII wieczny kościół z pięknym złotym ołtarzem. Kolejnym punktem wycieczki będzie San Antonio Abad, kiedys romański port a obecnie główne centrum turystyczne z bogatym nocnym życiem. W drodze powrotnej zatrzymają sie Państwo Sta Eulalia, w której można podziwiać typową architekture Ibizy. Ostatnim przystankiem jest Portinatx małe miasteczko z dwoma urokliwymi plażami, jeszcze nieskażone turystyką. Powrót do hoteli w godzinach wieczornych. Wycieczka prowadzona jest przez anglo-języcznego pilota.
Cena: Dorośli 142 PLN / Dzieci 72 PLN

PUNTA ARABI - HIPISOWSKI TARG
Wycieczka na popularny hipisowski targ Punta Arabi, który odbywa się w miejscowości Es Cana. Mogą tam Państwo zakupić artykuły wykonane ręcznie przez miejscowych artystów. Wycieczka prowadzona jest przez anglo-języcznego pilota.
Cena: Dorośli 88 PLN / Dzieci 44 PLN

ŁÓDŹ ZE SZKLANYM DNEM
Transfer z hotelu do portu w Sant Antonio. W porcie wsiadają Państwo na pokład statku "Kapitan Nemo", który wypływa z portu i kieruje się w stronę Cala Salada. Łódź posiada szklane dno dzięki czemu można podziwiać podwodne życie. Po dopłynięciu do Cala Salada kieruje się w stronę wyspy Es Vedra, która wyrasta z morza niczym góra. Później przewidziana jest przerwa na pięknej piaszczystej plaży. Przy plaży znajduje się restauracja w, której zjedzą Państwo lunch. Następnie przewidziany jest czas wolny na plażowanie i kąpiele. Rejs powrotny odbywa sie ta sama drogą. Wycieczka prowadzona jest przez anglo-języcznego pilota.
Cena: Dorośli 218 PLN / Dzieci 110 PLN


wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

WYSPA MAJORKA


JASKINIE MAJORKI
wycieczka do jaskiń będzie prowadziła m.in. przez Algaida, Montuiri, Manacor - słynne z przemysłu meblowego i produkcji sztucznych pereł. Zwiedzimy dwie jaskinie, z których największa jest Jaskinia Smocza z Porto Cristo i stanowi arcydzieło natury, charakteryzujące się cudownymi formami naciekowymi. W jaskini znajduje się również największe podziemne jezioro świata Martela, położone na głębokości 29 m. Podczas zwiedzania wysłuchamy krótkiego koncertu muzyki poważnej z efektami świetlnymi. Cena ok. 45 EUR.

VALLDEMOSSA
położona w górach, niezwykle malownicza, którą na zimowe wakacje wybrali Fryderyk Chopin i George Sand. W Valldemossie zobaczymy m.in. klasztor kartuzów z 1399 r - La Caruja, kościół klasztorny z przyklasztorną apteką, cele wynajmowane przez Chopina i Sand, a w Pałacu Królewskim z XIV w. wysłuchamy recitalu fortepianowego. Cena ok. 28 EUR.

OLLENSA I FORMENTOR
Pierwszym punktem w trakcie wycieczki będzie Inca - miasto słynące z wyrobów skórzanych. Warto też odwiedzić miejscową destylarnię z degustacją lokalnych likierów. Dalej trasa biegnie do Formentoru, słynącego z przepięknych białych plaż i wspaniałego parku krajobrazowego. W drodze powrotnej zawitamy w mieście Pollensa, gdzie będzie czas wolny na lunch. Cena ok. 35 EUR

SON AMAR
wycieczka wieczorna, podczas której znajdziemy się w starej majorkańskiej posiadłości z XVI wieku. Trzygodzinny program zawiera uroczystą kolację ze specjałami kuchni lokalnej, występy artystyczne - popisy hiszpańskiego baletu, wystąpienie maga oraz program na świeżym powietrzu - gra wody i świateł. Cena ok. 62 EUR.

SOLLER I LA CALOBRA
Wycieczka rozpocznie się od podróży pociągiem, wyruszającym z Palmy. Po drodze podziwiać można wspaniałe krajobrazy, plantacje drzew i masywy górskie zachodniego wybrzeża. Z Soller podróż kontynuujemy łodzią aż do La Calobra, gdzie obejrzeć można będzie kanion Torrent de Paris lub wykorzystać wolny czas na plażowanie. W drodze powrotnej przejedziemy przez Dolinę Lluc, której najcenniejszym zabytkiem jest klasztor z cudowną figurką Marii Panny - patronki wyspy. Cena ok. 58 EUR

AQUACITY
kompleks wodny w El Arenal, jeden z największych w Europie, a w nim przeróżne baseny i zjeżdżalnie. Cena ok. 22 EUR - dorośli, 20 EUR - dzieci.

MARIENLAND
występy delfinów, papug, i popisy innych zwierząt. Dodatkową atrakcją jest akwarium morskie i mini zoo oraz basen ze zjeżdżalnia dla najmłodszych. Wycieczka doskonała dla dzieci. Cena ok. 18EUR - dorośli, 16 EUR - dzieci.


wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

WYSPA MINORKA


FORMENTOR
Wycieczka na półwysep Formentor to rekreacyjna podróż katamaranem. Podczas rejsu będą mieli Państwo okazje podziwiać piękne północne wybrzeże Majorki, korzystając z kąpieli wodnych i słonecznych na statku i na słynnej plaży Formentor. Jest ona uważana za jedną z najpiękniejszych na wyspie ze względu na niezwykły, mieniący się wieloma odcieniami błękitu, kolor wody morskiej. Podczas rejsu będzie serwowany posiłek, składający się z typowych majorkańskich potraw oraz sangrii.
Z miejscowości Magaluf, Palmanova, Paguera, Cabo Blanco doliczany jest suplement za transport w wysokości 1,50 Eur/os (dotyczy zarówno dorosłych jak i dzieci).
cena: 186 PLN/ dorosły i 92 PLN/ dziecko

JASKINIA SMOKA
Na Majorce znajduje się około 200 jaskiń. Zapraszamy na wycieczkę do jednej z najsłynniejszych i najpiękniejszych - Jaskini Smoka. W drodze na wschodnie wybrzeże zatrzymamy się w Manacor - majorkanskiej stolicy pereł. Sztuczne perły stały się jednym z głównych eksportowych towarów wyspy a ich sława dawno wykroczyła poza Hiszpanię. Będzie okazja, by zwiedzić jedną z fabryk pereł, przyjrzeć się procesowi ich produkcji i dokonać atrakcyjnych zakupów w przyfabrycznym sklepie. Następnie dojedziemy już do miejsca, gdzie znajdują się jaskinie. We wnętrzach panuje stała temperatura, około 18 - 20 stopni, przez cały rok. Zachwycają przedziwne formy stalaktytów i stalagmitów, które podświetlone wydają się jeszcze bardziej okazałe. Wizytę w jaskiniach zakończy kameralny koncert muzyki klasycznej. Jest to szczególne przeżycie, gdyż koncert odbywa się na podziemnym jeziorze, gdzie muzycy wypływają w podświetlonych łódkach. Wycieczka kontynuowana jest w miasteczku Porto Cristo, gdzie w wolnym czasie będzie okazja, by podziwiać uroki wschodniego wybrzeża wyspy. W drodze powrotnej wizyta w hucie szkła Gordiola.
Z miejscowości Magaluf, Palmanova, Paguera, Cabo Blanco doliczany jest suplement za transport w wysokości 1,50 Eur/os (dotyczy zarówno dorosłych jak i dzieci).
cena: 156 PLN/ dorosły i 78 PLN/ dziecko

VALLDEMOSSA - ŚLADAMI CHOPINA
Uważana za jedno z bardziej malowniczych miasteczek wyspy - Valldemossa - jest obowiązkowym punktem w programach polskich wycieczek. Sama droga do Valldemossy dostarcza wielu wrażeń. Miasteczko Valldemossa słynie ze swojej pięknej, romantycznej zabudowy, wąskich uliczek, domów ozdobionych kwiatami i ceramiką. Miejsce to sławne już było w XIX wieku kiedy to pewnej zimy zawitali tu Fryderyk Chopin i George Sand. W czasie wycieczki zwiedzimy zabytkowy Klasztor Kartuzow wraz z pomieszczeniami, w których zatrzymała się słynna para, gdzie do dziś przechowywane są pamiątki po nich. Duże wrażenie robi też krótki koncert muzyki Chopina, której wysłuchamy w zabytkowych klasztornych wnętrzach.
Z miejscowości Magaluf, Palmanova, Paguera, Cabo Blanco doliczany jest suplement za transport w wysokości 1,50 Eur/os (dotyczy zarówno dorosłych jak i dzieci).
cena: 110 PLN/ dorosły i 54 PLN/ dziecko

VUELTA ISLA - WOKÓŁ WYSPY
Wycieczka ta to doskonała okazja, by poznać piękno wyspy podróżując trzema rożnymi środkami lokomocji: autobusem, statkiem i zabytkowym pociągiem. Następnie jadąc wśród tarasowo położonych pól plantacji drzewek oliwnych, dotrzemy do najsłynniejszego na Balearach Sanktuarium Maryjnego w Lluc. Później rozpocznie się najbardziej spektakularna część wycieczki - przejazd przez najwyższe pasmo górskie wyspy - Sierra de Tramuntana. Trasa ta z kilkudziesięcioma zakrętami w tym z najsłynniejszymi: 180-cio stopniowym "węzłem krawata" i "trzema Maryskami" prowadzi do północnych wybrzeży wyspy - miejscowości Sa Calobra. Znajduje się tam ujście najdłuższego na wyspie wąwozu Torrente de Pareis. Po przerwie kontynuować będziemy naszą wycieczkę na pokładzie statku. Będzie to okazja do podziwiania pięknego klifowego północnego wybrzeża Majorki. Morską podróż zakończymy w porcie Puerto de Soller skąd przejedziemy słynną tzw. Złotą Doliną, której nazwę zawdzięcza licznym plantacjom drzewek pomarańczowych i cytrynowych. Z urokliwego miasteczka Soller wyruszymy zabytkową kolejką pochodzącą z początków XX wieku. Ta całodzienna wycieczka zakończy się przyjazdem do stolicy wyspy - Palmy.
Z miejscowości Magaluf, Palmanova, Paguera, Cabo Blanco doliczany jest suplement za transport w wysokości 1,50 Eur/os (dotyczy zarówno dorosłych jak i dzieci).
cena: 232 PLN/ dorosły i 114 PLN/ dziecko

WIECZÓR HISZPAŃSKI
Niezwykły wieczór w niezwykłym miejscu. Wieczór rozpocznie się od przejazdu do wiejskiej, arystokratycznej rezydencji Son Amar. Na zewnątrz przygotowywane będą pieczone na rożnach prosiaki i kurczęta. Sama posiadłość i spacer po niej zrobią na Państwu wrażenie. Następnie przejdziemy do dużej sali widowiskowej, gdzie czekać będą na Państwa przygotowane stoliki. Serwowana zostanie kolacja składająca się z dwóch dań i przystawki. W cenę wliczone są także wina, szampan i deser. Powoli przygasną światła i rozpocznie się ponad dwugodzinny spektakl. Czekają Państwa występy tradycyjnego baletu hiszpańskiego. Podziwiać będziemy najwyższej klasy choreografie, doskonale dobraną muzykę, stroje, światła i ognisty temperament tancerzy. Przewidziane są także pokazy baletu nowoczesnego we fragmentach tak znanych musicali jak "Chicago" czy "Moulin Rouge". Dużą atrakcja będą również występy magików i komika. Następnie odbędzie się występ kwartetu muzycznego. Na zakończenie przed wyjazdem z Son Amar dokonana zostanie prezentacja mini widowiska światło i dźwięk z grającymi fontannami. Gwarantujemy, że ten niezwykły wieczór pozostanie Państwu na długo w pamięci.
Z miejscowości Magaluf, Palmanova, Paguera, Cabo Blanco doliczany jest suplement za transport w wysokości 1,50 Eur/os (dotyczy zarówno dorosłych jak i dzieci).
cena: 244 PLN/ dorosły i 120 PLN/ dziecko


wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

WYSPA TENERYFA


wycieczki z polskim przewodnikiem:

DOOKOŁA TENERYFY (autokar, min. 25 osób) – cena ok. 35 EUR
Przejazd zachodnią częścią wyspy w kierunku Playa de la Arena, Los Gigantes, Santiago del Teide, panorama na Garachico. Przejazd do Icod de los Vinos - drzewo smocze, degustacja win i likierów. Zwiedzanie starówki w Orotava, przejazd do Puerto de la Cruz - zwiedzanie, czas na lunch. W powrotnej drodze przejazd do Tacoronte, San Cristobal de la Laguna i Candelaria.

WULKAN TEIDE (autokar, min. 15 osób) – cena ok. 30 EUR
W programie: przejazd pod wulkanem Teide, podziwianie panoramy Teneryfy i fantastycznych form skalnych w Parku Narodowym Las Canadas del Teide z wysokości ok. 2000 m n.p.m.


wycieczki w grupach międzynarodowych (w języku ang., niem., franc., hisz.):

LORO PARK (z transportem) – cena ok. 40 EUR

WULKAN TEIDE – JEEP (min. 6 osób) – cena ok. 40 EUR
Przejazd przez Park Las Canadas del Teide, objazd szczytu wulkanu do wysokości 2000 m n.p.m.

GRAN CANARIA – cena ok. 85 EUR
Podróż wodolotem z Santa Cruz. Zwiedzanie wyspy od Las Palmas, Arucas z Bazyliką św. Jana, następnie Teror - typowa kanaryjska miejscowość. Przejazd przez Roque Nublo (1900 m n.p.m) na południe wyspy, skąd widać kilometrowe wydmy na Playa del Ingles i Maspalomas. Powrót na Teneryfę.

STATEK PIRACKI SHOGUN (min. 15 osób) – cena ok. 40 EUR
Rejs wzdłuż klifowych wybrzeży Los Gigantes. Okazja do zobaczenia z bliska delfinów i waleni, kąpiel w oceanie. Obok wąwóz prowadzący do miejscowości Masca. Lunch.

JEEP SAFARI – cena ok. 45 EUR
Drogi i bezdroża północnej/południowej części wyspy. W programie obiad.

LANZAROTE – cena ok. 130 EUR
Podróż samolotem i objazd wyspy autokarem. W programie m.in.: Salinas de Janubio, Monta Aas del Fuego - przejażdżka na wielbłądach. Przejazd do Parku Narodowego Timanfaya i Yaiza (lunch). Kontynuacja do Haria i Jameos del Agua. Po drodze na lotnisko przejazd przez Guatiza i Arrecife.

GOMERA (min. 10 osób) – cena ok. 55 EUR
Transport promem do San Sebastian na Gomerze, przejazd przez Mirador de Agando, Vallehermoso, Garajonay - park narodowy, lunch w Las Rosas lub Agulo, Hermigua (podziwianie wąwozów) i powrót do San Sebastian - krótkie zwiedzanie, a następnie promem na Teneryfę.

GOMERA - JEEP (min. 10 osób) – cena ok. 90 EUR
Transport promem do San Sebastian na Gomerze, przejazd przez La Degollada de Peraza, Roques de Agando, Garajonay - park narodowy, Laguna Grande, lunch w Vallehermoso, Agulo, Hermigua i powrót do San Sebastian, a następnie promem na Teneryfę.

LA PALMA – cena ok. 115 EUR
Podróż samolotem na La Palmę. Zwiedzanie wyspy.

PARK EKOLOGICZNY – cena ok. 20 EUR

POŁÓW RYB „SOFIA” – cena ok. 70 EUR

LORO PARK – bilet wstępu – cena ok. 25 EUR

DOOKOŁA TENERYFY - autokar i grupa międzynarodowa bez przewodnika polskojęzycznego – cena ok. 25 EUR

Przejazd wzdłuż zachodniej części wyspy w kierunku Playa de la Arena, Los Gigantes, Santiago del Teide, panoramiczny widok na Garachico. Przejazd do Icod de los Vinos - drzewo smocze, degustacja win i likierów. Zwiedzanie starówki w miasteczku Orotava, przejazd do Puerto de la Cruz - zwiedzanie, lunch. Droga powrotna przez Tacoronte, San Cristobal de la Laguna i Candelaria.

OCTOPUS - PARK WODNY (kompleks basenów i zjeżdżalni) - cena ok. 25 EUR.

IMPREZY WIECZOROWE (cena nie obejmuje transportu)

MUSICAL „OGIEŃ I TANIEC” – cena ok. 35 EUR

EXIT PALACE „MAGICZNA NOC” (spektakl i kolacja) – cena ok. 45 EUR

TROPICANA - KUBA NA TENERYFIE - cena ok. 55 EUR

GOMERA BUS
Przepiękne, malownicze wąwozy biegnące ku oceanowi przecinają La Gomerę w taki sposób, że z lotu ptaka wyspa do złudzenia przypomina koło rowerowe. Żyzna gleba wulkaniczna sprzyja licznym uprawom pokrywającym tarasowe zbocza gór. Pełen magii Park Narodowy Garajonay spowity jest gęstą mgłą skrywającą prawdziwy przyrodniczy skarb – lasy wawrzynowe. W kraterze wulkanu, gdzie według legend nocami spotykają się czarownice, opadające mgły ukazują obserwatorom zieleń wawrzynu i wrzosowy kobierzec ścielący się pod nogami. Podczas wycieczki można spróbować miejscowej kuchni i poznać tajniki języka gwizdanego! Transport z Teneryfy odbywa się promem, objazd wyspy realizowany jest autokarem. Lunch wliczony w cenę wycieczki.
CENA OK. 69 EUR dorośli/ dzieci ok. 35 EUR

KATAMARAN 3 godz.
Ta wyjątkowa propozycja skierowana jest do miłośników morza, żeglarstwa, pasjonatów podwodnej przyrody, a także do wszystkich kochających przygodę. Rejs katamaranem stanowi wyprawę w poszukiwaniu delfinów i waleni, które przez cały rok pływają wokół wybrzeży Teneryfy. Przewodnik opowiada wiele ciekawych historii dotyczących życia w oceanie, a w jednej z zacisznych i malowniczych zatoczek łódź zatrzymuje się, aby można było popływać w krystalicznie czystym oceanie. Podczas całego rejsu oferowane są napoje chłodzące, wino, piwo i smaczne kanapki.
CENA OK. 45 EUR dorośli/ dzieci ok. 23 EU

LORO PARK
Loro Park to prawdziwy raj dla dzieci i dorosłych. Obejmuje on powierzchnię 135 tys. m2. Kilka razy dziennie organizowane są przedstawienia z udziałem lwów morskich, delfinów, papug oraz należący do najsłynniejszych - pokaz orek. Olbrzymią atrakcją parku jest Katandra Treetops, gdzie można obserwować ptaki w ich naturalnym środowisku. Miłośnikom flory polecamy ogród z rzadkimi gatunkami orchidei. Na terenie kompleksu znajduje się także plac zabaw dla dzieci, zwany „Kinderlandią”, targ gambijski, stacja z pisklętami papug, muzeum papug oraz wiele restauracji.
CENA OK. 33 EUR dorośli/ dzieci ok. 22 EURO

RAFTING ROWEROWY

Jest to półdniowa wycieczka rowerowa. Trasa licząca długość 35 kilometrów rozpoczyna się w punkcie położonym wysoko w Parku Narodowym Teide i dalej biegnie w dół w kierunku wybrzeża. Niech nikogo nie odstrasza wysiłek związany z jazdą na rowerze, dzięki temu, że trasa prowadzi cały czas w dół, pedałowanie zostanie ograniczone, pozostanie tylko świeże powietrze i podziwianie przepięknej górskiej scenerii.
CENA OK. 40 EUR dorośli/ dzieci ok. 25 EUR

SIAM PARK
Największy tematyczny park rozrywki w Europie, cudowne wodne królestwo, łączące egzotyczne tajemnice starożytnego królestwa Syjamu (obecnie Tajlandii) z podnoszącą poziom adrenaliny przygodą. Na odwiedzających czekają: Pałac Fal, w którym fale dochodzą do 3m, "Tower of Power", czyli zjeżdżalnia porywająca z zawrotną prędkością, Wąż z dżungli, Olbrzym, Wulkan i wiele innych niesamowitych miejsc, a dla dzieci "Zagubione Miasto". Cudowna biała plaża i egzotyczna roślinność stanowią doskonałe miejsce na chwilę odpoczynku między kolejnymi wodnymi szaleństwami. Po dniu pełnym wrażeń dobrze jest usiąść w tajskiej restauracji i spróbować pysznego orientalnego jedzenia.
CENA OK. 33 EUR dorośli/ dzieci ok. 22 EUR

TEIDE MASCA MINIBUS
Wycieczka do Parku Narodowego Teide, w którym znajduje się kaldera Las Canadas wraz z legendarną świętą górą Guanczów zamieszkiwaną przez bogów. Ową górą jest liczący 3718 m. n.p.m. szczyt wulkaniczny Pico del Teide, będący tym samym najwyższą górą w całej Hiszpanii. Park przypomina krajobraz księżycowy, pokryty jest licznymi formacjami skalnymi oraz zastygłą lawą. Dla chętnych wjazd kolejką linową na wysokość 3555 m n.p.m. (25 EUR w dwie strony). Następnie górską drogą udamy się do dawnej wioski pirackiej - Masca - atrakcyjnej ze względu na swe niezwykłe położenie - 305 m poniżej stromego urwiska. Łańcuchem zygzaków wjedziemy na wysoki grzbiet, z którego wąska droga doprowadzi nas do regionu Teno.
CENA OK. 49 EUR dorośli/ dzieci ok. 25 EUR

TREKKING GUAJARA
Góra Alto de Guajara o wysokości 2718 m n.p.m. jest jednym z najwyższych szczytów Teneryfy. Zapraszamy na wędrówkę niezwykłą trasą obfitującą w malownicze krajobrazy z widokami na wulkan Teide, Las Cañadas oraz sąsiednie wyspy: Gran Canarię, El Hierro, La Gomerę i La Palmę. Wyprawa ta stwarza doskonałą okazję do sprawdzenia  swoich możliwości, szczególnie dla osób planujących wspinaczkę na Teide, najwyższy szczyt Hiszpanii (3718 m n.p.m.). Wędrówka odbywa się w grupach maksymalnie 8-osobowych. Trasa jest dość trudna, więc polecamy ją osobom zaawansowanym.
Czas trwania trekkingu: 5,5 godz. Nachylenie 600 m w górę i 600 m w dół.
Cena obejmuje transport, piknik i opiekę doświadczonego przewodnika.
Wymagania dotyczące trasy: dobre buty sportowe (możliwość wypożyczenia), dużo wody.
CENA OK. 48 EUR dorośli/ dzieci ok. 24 EUR

TREKKING MASCA
Nasza wędrówka rozpoczyna się w malowniczej wiosce Masca. Jest ona położona w środku wąwozu, na terenie Parku Narodowego Teide. W czasie wycieczki będziemy podziwiać to malownicze miejsce usytuowane wśród niesamowitych bazaltowych form skalnych i endemicznej roślinności. Następnie zejdziemy do plaży, gdzie będzie można zażyć kąpieli w oceanie. Droga powrotna prowadzi łodzią wzdłuż gigantycznych klifów aż do portu w Los Gigantes, skąd odbierze nas autobus. Wędrówka odbywa się w grupach maksymalnie 8-osobowych. Trasa nie jest trudna, więc każdy może wybrać się na tą wycieczkę.
Czas trwania wędrówki: od 3,5 do 4 godz.
Długość trasy : 4 km. wysokość 600 m n.p.m. do 20 m n.p.m.
Cena obejmuje transport, piknik i opiekę doświadczonego przewodnika.
Wymagania dotyczące trasy: dobre buty sportowe (możliwość wypożyczenia), dużo wody.
CENA OK. 48 EUR dorośli/ dzieci ok. 24 EUR

TREKKING TAUCHO
Zapraszamy na nietrudną i bardzo malowniczą trasę w południowej części Teneryfy, dzięki której można poczuć prawdziwie kanaryjskie klimaty. Po drodze będziemy mijać lasy piniowe oraz liczne wioski z tradycyjną zabudową. Dowiemy się, jak żyją ludzie mieszkający głęboko w górach, poznamy ich zwyczaje i sposób życia. Wędrówka rozpoczyna się w miejscowości Taucho położonej na wysokości 900 m n.p.m., a kończy się w Ifonche. Trasa przystosowana jest dla dzieci. Trekking odbywa się w grupach maksymalnie 8-osobowych.
Czas trwania wędrówki: 4godz.
Długość trasy: 9,5km. wysokość 900 m, nachylenie 200 m.
Cena obejmuje transport, piknik i opiekę doświadczonego przewodnika.
Wymagania dotyczące trasy: dobre buty sportowe (możliwość wypożyczenia), dużo wody.
CENA OK. 41 EUR dorośli/ dzieci ok. 21 EUR

WYCIECZKA WOKÓŁ WYSPY + LORO PARK
Malowniczą wędrówkę po Teneryfie rozpoczyna przejazd przez plantacje bananowców, z których słyną Wyspy Kanaryjskie. Wśród wielu wspaniałych widoków, najdłużej zostaje w pamięci niezwykły masyw skał Los Gigantes stromo opadający do morza. Inną atrakcją są "Pompeje" Teneryfy - Garachico, usytuowane u podnóża wulkanu Teide. W Icod de los Vinos można podziwiać tysiącletnie Drzewo Smocze. Miłośnicy dobrego wina oraz likierów również znajdą dla siebie mły zakątek. Kolejnym punktem wycieczki jest Loro Park w Puerto de la Cruz, gdzie w scenerii egzotycznych roślin można obserwować wyczyny tresowanych lwów morskich, orek i delfinów. Bogata, wielobarwna flora i fauna parku to wdzięczny temat pamiątkowych fotografii.
Lunch nie jest wliczony w cenę.
CENA OK. 72 EUR dorośli/ dzieci ok. 36 EUR

AQUA CLUB TERMAL
Jeden cykl zabiegów termalnych zawiera:
- basen z hydromasażem
- basen relaksacyjny
- basen tonizujący
- łaźnię rzymską
- łaźnię turecką
- prysznice
- saunę
- rose z minerałami
- flotarium
Jedna sesja trwa 2 godz.
Godziny otwarcia: 10:00 - 19:30.
Depozyt na wypożyczenie ręczników
CENA OK. 27 EUR


wycieczki fakultatywne dla hoteli w regionie:

WYSPA LA PALMA


Santa Cruz i wulkaniczne Południe
Przejazd do Santa Cruz, stolicy wyspy, pełnej malowniczej kolonialnej architektury. Wizyta w sanktuarium patronki wyspy Matki Boskiej Śnieżnej położonym w pięknym wąwozie. Zwiedzanie Muzeum Haftu w Villa de Mazo i wizyta w centrum wulkanicznym San Antonio w Fuencaliente na południu wyspy. Postój w punkcie widokowym La Cumbrecita i spacer do Lodo de las Chozas skąd podziwiać można największą atrakcję wyspy, spektakularną Caldera de Taburiente, potężną kalderę o obwodzie 28 km. Cena - ok. 42 EUR.

Zielona Północ
Przejazd do punktu widokowego San Bartolo, skąd podziwiać można piękne wąwozy. Przejazd do Los Tilos, gdzie mieści się jeden z najważniejszych lasów wawrzynowych na Wyspach Kanaryjskich. Krótki spacer po magicznym tropikalnym lesie, którego bujna roślinność przypomina sceny z „Parku Jurajskiego”. Przejazd do wioski Puerto Espingola z Charco Azul – specjalnym kąpieliskiem wykorzystującym powulkaniczne lawowe zatoczki oraz do San Andres z plantacją bananowców. Cena - ok. 42 EUR.

W poszukiwaniu delfinów
Niezapomniana przygoda na oceanie. Rejs katamaranem w poszukiwaniu delfinów. Podziwianie malowniczego wybrzeża. Wizyta w wulkanicznych grotach Cueva Bonita i Cueva de Candelaria, niegdyś miejsca schronienia piratów. Czas wolny - kąpiel na plaży Veta. Cena – ok. 42 EUR.

Gran Tour La Palma
Przejazd na zachód wyspy i postój w punkcie widokowym Mirador El Time skąd podziwiać można malownicze wybrzeże, plantacje bananowców i wąwóz Barranco de las Angustias. Przejazd na północ wyspy do San Antonio del Monte i wizyta w Parku Archeologicznym La Zarza y La Zarzita, gdzie w naturalnych pieczarach zachowały się inskrypcje pierwotnych mieszkańców wyspy – Guanczów. Przejazd na majestatyczną Roque de Los Muchachos (2426 m n.p.m.) z jednym z największych obserwatoriów astronomicznych na świecie. Postój przy punkcie widokowym Mirador de la Concepcion skąd podziwiać można malowniczą panoramę stolicy wyspy – Santa Cruz. Cena – ok. 42 EUR.

Na dachu wyspy
Przejazd malowniczą trasą wśród sosnowych lasów i różnobarwnych skał. Piesza wędrówka z Pico de la Cruz (2351 m n.p.m.) do najwyższego punktu wyspy, Roque de los Muchachos (2426 m n.p.m.), skąd podziwiać można spektakularny krajobraz, a przy dobrej widoczności majaczący w oddali szczyt Pico del Teide (3718 m n.p.m.) na Teneryfie. Cena – ok. 42 EUR.

Park Narodowy Caldera de Taburiente
Wycieczka do Parku Narodowego Caldera de Taburiente, najważniejszej atrakcji wyspy. Potężna kaldera o obwodzie 28 km i głebokości 1,5 km to pozostałość po wulkanicznej górze. Wnętrze kaldery kryje bajeczne widoki: wodospady, potoki, strumienie, fantazyjne formacje skalne i kolorowe granitowe skały, a wszystko to wśród pięknej kanaryjskiej roślinności. Cena – ok. 46 EUR.

Lawa, wino i tradycyjne tapas
Okazja do poznania wulkanicznego charakteru wyspy. Postój w punkcie widokowym Llano de las Brujas skąd podziwiać można pofałdowane pola lawowe w otoczeniu szmaragdowozielonych lasów sosnowych, wulkany w Parku Narodowym Cumbre Vieja. Przejazd do wioski San Nicolas, degustacja lokalnego wina i tradycyjnych tapas. Cena – ok. 42 EUR.

Brak opisu regionu

Brak filmów

Brak panoram.

Brak informacji TrustYou dla tego hotelu.

Brak informacji TrustYou dla tego hotelu.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Płatności travelzone
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 79 254 22 00

pon.-pt. 08:00-20:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Facebook

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI