Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej

9 lat na rynku
79 254 22 00 pon.-pt. 08:00-20:00
pytania i rezerwacje telefoniczne
e-mail: biuro@travelzone.pl
Wybierz wszystkie kryteria zaczynając od rodzaju transportu:

Sprawdź cenę w innym terminie...

Budapeszt i zakole Dunaju dla wygodnych (wycieczka objazdowa)

Wycieczki objazdowe - Węgry

Niestety nie znaleziono wycieczek dla podanych kryteriów. Prosimy o zmianę kryteriów w panelu wyszukiwania.
Królewski Zamek - Budapeszteńskie Termy - Wzgórze Gellerta i panorama miasta - Czarda czyli węgierska kuchnia, taniec, muzyka - Winne piwnice Budafok - Rejs statkiem - „Budapeszt nocą” - Muzeum Marcepana w Szentendre - Visegrad- ruiny twierdzy i przełom Dunaju

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy Europa Środkowa dla Wygodnych. Przyjazd do Budapesztu późno wieczorem i zakwaterowanie w hotelu Budapeszt i zakole Dunaju dla wygodnych (wycieczka objazdowa). Następnego dnia śniadanie.

Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzanie rozpoczniemy od Wzgórza Zamkowego położonego w części budańskiej miasta. Zobaczymy Zamek Królewski, który przez wiele lat był siedzibą węgierskich królów. Przejdziemy do Kościoła Macieja - miejsca koronacji i ślubów królewskich. Świątynia była wielokrotnie niszczona, lecz pod koniec XIX wieku odbudowano ją w stylu neogotyckim. Wieczorem dla chętnych ok. 18.00 wyjazd do czardy - gospody węgierskiej: obiadokolacja z pokazem folklorystycznym.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie rozpoczniemy od Wzgórza Gellerta skąd roztacza się panorama miasta, następnie przejedziemy do Pesztu - części nizinnej stolicy Węgier. Czas wolny na deptaku Vaci oraz możliwość zrobienia zakupów na hali targowej. Przejazd do bazyliki Św. Stefana, przepięknej XIX budowli, spacer przez Plac Millennium, który został wybudowany z okazji tysiąclecia państwa węgierskiego. Zobaczymy Zamek Vajdahunyad - kompleks budowli - kopii naśladujących znane budowle z terytorium Węgier. Po południu czas na basenach Szechenyi Furdo - jednych z największych w Europie kąpielisk leczniczych z wodami termalnymi. Dla osób, które nie korzystają z basenów - możliwość odwiedzenia Muzeum Sztuk Pięknych z kolekcją obrazów takich artystów jak Rafael, Rembrandt czy Monet ( zwiedzanie indywidualne). Wieczorem, dla chętnych kolacja z degustacją win węgierskich w jednej z piwnic dzielnicy Budafok (możliwość zakupu win). Ostatnim punktem programu będzie rejs statkiem po Dunaju - przepięknie oświetlony Budapeszt. Powrót do hotelu Budapeszt i zakole Dunaju dla wygodnych (wycieczka objazdowa) ok. 22.30.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu Budapeszt i zakole Dunaju dla wygodnych (wycieczka objazdowa). Wyjazd do Szentendre, malowniczo położonej „serbskiej” miejscowości. Indywidualne zwiedzanie Muzeum Marcepana oraz możliwość zakupu słodyczy. Czas wolny na spacer promenadą naddunajską. Następnie udamy się Visegradu z ruinami dawnej twierdzy średniowiecznej skąd roztacza się widok na Dunaj i słynny przełom Dunaju. Dla chętnych obiadokolacja w restauracji. Ostatnim punktem programu jest Esztergom, miasteczko położone 65 km na północ od Budapesztu, gdzie znajduje się bazylika będąca największym kościołem na Węgrzech. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Dzień 5
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice ok. 2.00-3:00).

Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po muzeach i centrach historycznych.

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, bar, wc i video), zakwaterowanie w hotelu Budapeszt i zakole Dunaju dla wygodnych (wycieczka objazdowa) (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania, ubezpieczenie (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż), program turystyczny j.w. i opiekę pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów- 3300 HUF, wstęp na kąpielisko ok 3500 HUF; rejs statkiem, usługi przewodnickie i system Tour Guide ok.40 Euro, obiadokolacja w Visegradzie - ok. 22 Euro, kolacja z programem folklorystycznym w czardzie i kolacja z degustacją win ok. 62 Euro, innych wydatków osobistych.

Nie podano udogodnień.

 

Turyści nie dodali żadnych zdjęć.

 

Brak wycieczek lokalnych

Brak opisu regionu

Brak filmu

Brak panoram.

Brak informacji TrustYou dla tego hotelu.

Brak informacji TrustYou dla tego hotelu.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Płatności travelzone
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 79 254 22 00

pon.-pt. 08:00-20:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Facebook

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI