Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej

79 254 22 00
pon.-pt. 08:00-20:00
  • 9 lat na rynku
Wybierz wszystkie kryteria zaczynając od rodzaju transportu:

Sprawdź cenę w innym terminie...

Hotel Wenecja samolotem (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Niestety nie znaleziono wycieczek dla podanych kryteriów. Prosimy o zmianę kryteriów w panelu wyszukiwania.

Oferta hotelu Wenecja samolotem (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Wenecja - Bolonia

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów, przy stanowisku odpraw. Przylot na lotnisko w Bolonii, transfer do hotelu Wenecja samolotem (wycieczka objazdowa) w okolicach Wenecji, zakwaterowanie, czas wolny, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, wyjazd z hotelu Wenecja samolotem (wycieczka objazdowa). Transfer autokarem na Punta Sabbioni, przepłynięcie łodzią do Wenecji. Całodzienne zwiedzanie Wenecji z pilotem polskojęzycznym. Spacer po: Ponte di Accademia, Ponte di Rialto, Mercato di Rialto, Piazza San Marco, Wieża Zegarowa, Most Westchnień. Jeśli czas na to pozwoli, istnieje możliwość zorganizowania wycieczki gondolami po kanałach weneckich lub ciekawej wycieczki panoramicznej łodzią po lagunie weneckiej z obiadem na pokładzie (dodatkowo płatne). Wieczorem powrót do hotelu Wenecja samolotem (wycieczka objazdowa), nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Dla chętnych, fakultatywnie, wycieczka na 3 wyspy laguny weneckiej: Murano, Burano i Torcello. Wyspa Murano znana jest z oryginalnych wyrobów szklanych (możliwość odwiedzenia wytwórni szkła), Burano z wyjątkowych koronek oraz kolorowej architektury, na Torcello zaś znajduje się piękna katedra w stylu wenecko - bizantyjskim. Cena ok 40 EURO/os. Wieczorem powrót do hotelu Wenecja samolotem (wycieczka objazdowa), nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Do godz. 10 wykwaterowanie z hotelu Wenecja samolotem (wycieczka objazdowa) i przejazd do Bolonii. Spacer z pilotem polskojęzycznym po centrum Bolonii. Transfer na lotnisko, odlot grupy.

Dodatkowe informacje
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, komunikacji miejskiej oraz opłaty za przewodników lokalnych są dodatkowo płatne - ok. 90 EURO/os.

Nie podano udogodnień.

 

Turyści nie dodali żadnych zdjęć.

 
ceny orientacyjne


KALABRIA

Wyspy Liparyjskie
zaokrętowanie na statek turystyczny w Vibo Valentia. Trasa rejsu wiedzie od Liparii, stolicy archipelagu, przez Vulcano, wyspę leżącą najbliżej Sycylii. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych wizyta na Stromboli – wyspie z aktywnym wulkanem. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 65 EUR.

Tropea i Pizzo
przejazd do Tropei, uważanej za perłę Morza Śródziemnego. Masteczko jest pięknie położone na nadmorskim klifie, warto zwiedzieć urokliwe centrum; najważniejsze zabytki to normańska katedra i kościół S. Maria dell’Isola. Dalej droga wiedzie do Pizzo z zamkiem, gdzie był więziony i rozstrzelany francuski generał Murat. Niedaleko od starego miasta znajduje się ciekawy kościół Piedigrotta, zbudowany na skale. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 35 EUR.

Pompeje i Wezuwiusz
przejazd do Pompei – zwiedzanie terenu wykopalisk antycznego miasta, zasypanego popiołem wulkanicznym w I w. n.e. Do dzisiaj zachowały się ulice, domy, łaźnie i inne budynki użyteczności publicznej. Wjazd na parking na Wezuwiuszu i przejście do krateru wulkanu dominującego nad Zatoką Neaopolitańską. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 65 EUR.

Reggio Calabria
przejazd do Reggio Calabria, zwiedzanie Museo Nazionale, które mieści słynne „Bronzi di Riace”: dwa posągi z brązu przypisywane Fidiaszowi. Spacer nadmorską promenadą, skąd rozciąga się widok na wybrzeże Sycylii i Etnę. Ponoć można tu zaobserwować tajemnicze zjawisko fatamorgany. Przejazd do Scilla, starożytnej Scylli, mitycznego miejsca znanego z „Odysei”, pięknie położonego nad morzem. Następnie wjazd na górę Monte San Elia – „balkon Cieśniny Mesyńskiej”. Przy dobrej pogodzie widać stąd Etnę, Stromboli i góry Aspromonte. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 40 EUR.

Locri
przejazd do Locri nad Morzem Jońskim, które było potęgą w okresie hellenistycznym. Zwiedzanie strefy archeologicznej. Dalej trasa wiedzie do Gerace, zwanego świętym miastem z uwagi na dużą ilość kościołów. Spacer po średniowiecznych uliczkach, zwiedzanie normańskiej katedry, bizantyjskiego kościoła San Giovanello. Przejazd do miasteczka Mammola, które leży wśród zielonych wzgórz parku Aspromonte. Jest to ulubione weekendowe miejsce Kalabryjczyków, znane z pysznych serów i słodyczy. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 45 EUR.

Taormina i Mesyna
przejazd na Sycylię do Taorminy, starożytnego Taurominum. Miasto leży na wzniesieniu, ze wspaniałym widokiem na morze, dominuje nad nim majestatyczna Etna. Zwiedzanie słynnego grecko-rzymskiego teatru. Następnie spacer do Villa Comunale – ogrodów publicznych z wieloma odmianami kwiatów i krzewów. Przejazd do Mesyny, nazywanej bramą Sycylii. Najważniejsze zabytki miasta to kościół San Francesco, fontanna Neptuna, ratusz, kościół Annunziata dei Catalani i Piazza Duomo. Wycieczka całodzienna. Cena – ok.65 EUR.

 

WYSPA SARDYNIA


Costa Smeralda
wyjazd po południu, powrót wieczorem. Droga wiedzie przez najbardziej znane kurorty Szmaragdowego Wybrzeża – Porto Cervo, Cala di Volpe i Romazzino – gdzie międzynarodowe elity ze świata mody i filmu tradycyjnie spędzają wakacje. W czasie wycieczki można podziwiać błękitne morze, piękne wille ukryte w ogrodach i luksusowe jachty oraz zajrzeć do butików renomowanych firm. Cena – ok. 42 EUR.

Porto Cervo by Night
wieczorny wypad do legendarnego kurortu, serca i stolicy wybrzeża. Synonim prestiżu, luksusu i harmonii w niepowtarzalny sposób zaprojektowany przez znanego włoskiego architekta. Eleganckie miasteczko jak z bajki, gdzie długo można rozkoszować się spacerem po wąskich, ożywionych uliczkach i podziwiać kolorowe budynki. Położenie na wzgórzu gwarantuje wspaniałe widoki na uroczą marinę – przystań jachtową i kościół Stella Maris – symbol kurortu. Porto Cervo to takie małe włoskie Saint-Tropez! Cena – ok. 48 EUR.

Korsyka
całodzienna wycieczka na francuską wyspę o bardzo włoskiej atmosferze, zwaną kontynentem w miniaturze. Przejazd do Santa Teresa di Gallura i zaokrętowanie na regularny prom. Zwiedzanie Bonifacio, średniowiecznego miasta położonego na niebosiężnym pionowym klifie, które słynie z życia nocnego i znakomitych restauracji. Zwiedzanie starego miasta z krętymi, wąskimi uliczkami i cytadelą, skąd widać oddalone o 12 km wybrzeże Sardynii. Przepłynięcie na Sardynię i powrót do hoteli. Cena – ok. 90 EUR.

Wyspy archipelagu La Maddalena
to park narodowy złożony z 7 dużych wysp i 20 małych wysepek o bardzo ciekawej i urozmaiconej linii brzegowej. Zaokrętowanie na statek w Palau i przeprawa do stolicy archipelagu – na wyspę La Maddalena. Całodzienna wycieczka po najpiękniejszych małych wysepkach archipelagu: Spargi, Budelli i Santa Maria. Można tu podziwiać piaszczyste białe plaże, egzotyczną roślinność śródziemnomorską, skaliste brzegi i przede wszystkim niesamowity, intensywnie szmaragdowy kolor morza. Czas wolny – kąpiel w jednej z przepięknych zatoczek i lunch na pokładzie statku. Cena – ok. 65 EUR.

Orgosolo i Cala Luna
wycieczka całodzienna. Wizyta w unikalnym miasteczku ozdobionym ekstrawaganckimi freskami na domach. Kolekcja tych wyjątkowych dzieł sztuki liczy ponad 150 murali o szerokim przekroju stylów i technik. Spacerując po Orgosolo, koniecznie należy wejść do sklepu z pięknymi kaszkietami (po sardyńsku „bonete”), typowym nakryciem głowy lokalnych mężczyzn z Orgosolo, które wyrabia lokalny kapelusznik. Cala Luna natomiast to bajeczne widoki na plażę w kształcie półksiężyca. Cena – ok. 75 EUR.

 

WYSPA SYCYLIA


Palermo i Monreale
przejazd do Monreale i zwiedzanie katedry ze wspaniałymi średniowiecznymi mozaikami. Następnie przejazd do centrum Palermo – urzekającej egzotyką stolicy Sycylii. Zwiedzanie katedry z sarkofagami władców Sycylii. Panoramiczny objazd Palermo i wizyta w klasztorze Kapucynów, gdzie znajdują się katakumby mieszczące mumie mnichów i osób świeckich. Czas wolny. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 45 EUR (nie zawiera biletów wstępu – ok. 10 EUR).

Etna i Taormina
fascynująca wyprawa do symbolu Sycylii – Etny, najwyższego czynnego wulkanu Europy. Wjazd autokarem na wysokość ok. 1950 m. Fakultatywnie: przejazd kolejką linową i dalej jeepem pod kratery na wysokość 3000 m (za dodatkową opłatą: ok. 55 EUR, przy min. 18 os.). Przejazd do Taorminy, spacer po Corso Umberto. Czas wolny – możliwość zakupów. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 55 EUR.

Erice i Segesta
Erice to przepiękne miasteczko usytuowane na szczycie wzgórza, z tajemniczymi zaułkami i stromymi uliczkami. Z punktów widokowych podziwiać można panoramę Trapani i Wysp Egadyjskich. Zwiedzanie: Chiesa Matrice, Giardini del Balio. Wizyta w sklepie przy cukierni produkującej regionalne słodycze na bazie migdałów, z których słynie Erice – możliwość zakupów. Czas wolny. Przejazd do Segesty i zwiedzanie znakomicie zachowanej greckiej świątyni z V w. p.n.e. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 48 EUR (nie zawiera biletu wstępu – ok. 10 EUR, wymagane ok. 20 os.).

Wyspy Liparyjskie
zaokrętowanie na statek turystyczny i rejs do stolicy archipelagu – Lipari. Miasteczko tętni życiem, są tu setki kolorowych sklepików. Krótkie zwiedzanie z przewodnikiem i czas wolny. Fakultatywnie: rejs wzdłuż wybrzeża wyspy (za dodatkową opłatą). Następnie przepłynięcie na wyspę Volcano. Godna polecenia jest wspaniała plaża z czarnym wulkanicznym piaskiem i interesujące tereny spacerowe. Kąpiel w leczniczych błotach siarkowych, obiad w regionalnej restauracji (za opłatą). Rejs powrotny na Sycylię. Cena – ok. 60 EUR (wymagane ok. 18 os.).

Sycylia nieznana
Sycylia to nie tylko antyczne świątynie i tętniące życiem miasta. Sycylia to również małe wioski ze średniowieczną zabudową, gdzie czas zatrzymał się w miejscu, położone jak orle gniazda na szczytach skał. Przejazd w góry Madonie z różnorodną roślinnością i przepięknymi wysokogórskimi krajobrazami. Od 1989 r. tereny te są parkiem narodowym. Wizyta w Castelbuono, gdzie znajduje się zamek należący w przeszłości do rodziny Ventimiglia, w Gratteri i innych miasteczkach z kościołami, malowniczymi uliczkami i zaułkami. Przejazd do tradycyjnej, rustykalnej restauracji i sycylijski obiad z winem domowej roboty. Przejazd na taras widokowy, skąd można podziwiać panoramę Cefalu. Cena – ok. 50 EUR (zawiera obiad i wino, wymagane ok. 20 os.).

 

WYSPA SYCYLIA - dla hoteli z regionu SYRAKUZY:

Etna i Taormina
fascynująca wyprawa do symbolu Sycylii – Etny, najwyższego czynnego wulkanu Europy. Wjazd autokarem na wysokość ok. 1950 m. Fakultatywnie: przejazd kolejką linową i dalej jeepem pod kratery na wysokość 3000 m (za dodatkową opłatą: ok. 55 EUR, przy min. 15 os.), następnie przejazd do Taorminy, spacer po Corso Umberto. Czas wolny – możliwość zakupów. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 55 EUR.

Wyspy Liparyjskie
zaokrętowanie na statek turystyczny i rejs do stolicy archipelagu – Lipari. Miasteczko tętni życiem, są tu setki kolorowych sklepików. Krótkie zwiedzanie z przewodnikiem i czas wolny. Fakultatywnie: rejs wzdłuż wybrzeża wyspy (za dodatkową opłatą). Następnie przepłynięcie na wyspę Volcano. Godna polecenia jest wspaniała plaża z czarnym wulkanicznym piaskiem i interesujące tereny spacerowe. Kąpiel w leczniczych błotach siarkowych, obiad w regionalnej restauracji (za opłatą). Rejs powrotny na Sycylię. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 70 EUR.

Rejs na Maltę
transfer do portu w Pozzalo i zaokrętowanie na statek do La Valetty; po ok. 1,5 godz. podróży spacer po Mdinie, dawnej stolicy wyspy, średniowiecznym mieście otoczonym potężnymi murami; następnie trasa prowadzi do pięknych ogrodów Upper Barrakka Garden, skąd roztacza się wspaniały widok na port i fort S. Angelo. Następnie zwiedzanie najważniejszego zabytku Malty – bogato zdobionej katedry św. Jana. Powrót na Sycylię w godzinach wieczornych. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 130 EUR (zawiera obiad, napoje płatne dodatkowo, wymagane min. 20 os.).

Syrakuzy
zwiedzanie: Stare Miasto z Piazza del Duomo, źródło Aretuzy, w części miasta zwanej Neapolis park archeologiczny z teatrem greckim i wspaniałym widokiem na morze oraz kamieniołom Latomia del Paradiso z grotą zwaną Uchem Dionizosa. Kolejny punkt to zwiedzanie miasta słynącego z barokowej architektury, pałaców i kościołów oraz ruiny pałacu boga Apolla na wyspie Ortigia. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 30 EUR (nie obejmuje biletów wstępu).

Katania
wycieczka do stolicy regionu Katanii, położonej u stóp Etny. Zwiedzanie: katedra św. Agaty z jej relikwiami i skarbem oraz z grobowcem Belliniego, słynnego kompozytora pochodzącego z Katanii, fontana dell’Elefante – obelisk ze słoniem i symbol Katanii, klasztor św. Agaty, amfiteatr rzymski, którego stopnie zostały wykute w lawie wulkanicznej. Czas wolny. Powrót do hotelu. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 30 EUR (nie obejmuje biletów wstępu – ok. 5 EUR).


Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Brak opisu regionu

Brak filmów

Brak panoram.

Brak informacji TrustYou dla tego hotelu.

Brak informacji TrustYou dla tego hotelu.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Płatności travelzone
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 79 254 22 00

pon.-pt. 08:00-20:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Facebook

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI