• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Bardzo Włoskie Widokówki (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Bardzo Włoskie Widokówki (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
JEZIORO COMO - MEDIOLAN - CINQUE TERRE - CARRARA - LUKKA - PIZA - FLORENCJA - NEAPOL - ISCHIA - SORRENTO - VIESTE - ALBEROBELLO - BENEVENTO - RZYM - SIENA - CHIANTI - WENECJA

Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

Dzień 2
Przyjazd nad jezioro COMO, przejazd trasą panoramiczną wzdłuż jeziora, słynącego z malowniczych widoków i pięknych rezydencji. Przyjazd do hotelu w okolicy Bergamo, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Wyjazd do MEDIOLANU, kosmopolitycznej stolicy mody. Zwiedzanie: Piazza Duomo ze słynną gotycką katedrą, galeria Vittorio Emanuele z eleganckimi kawiarniami, tradycyjne miejsce spotkań mediolańczyków, Piazza della Scala ze słynną operą La Scala, Castello Sforzesco. Przejazd do hotelu w Ligurii. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Wyjazd w okolice CINQUE TERRE - pięciu wiosek przepięknie położonych na urwistym klifie, wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przejazd pociągiem lub statkiem do RIOMAGGIORE, największej z Cinque Terre. Przejście słynną Via del'Amore - Drogą Miłości, prowadzącą klifem do MANAROLI. Ze szlaku podziwiać można romantyczne widoki i bujną śródziemnomorską przyrodę. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd do CARRARY, skąd pochodzi najsłynniejszy marmur na świecie; krótki spacer po centrum miasteczka: Piazza Mateotti, katedra. Przejazd do LUKKI. Zwiedzanie: katedra San Martino, kościół San Michele in Foro i bazylika San Frediano. Przejazd do PIZY. Zwiedzanie: plac Cudów ze słynną Krzywą Wieżą, katedra i baptysterium. Przejazd do hotelu w okolicy Montecatini, zakwaterowanie, kolacja.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd do FLORENCJI, stolicy Toskanii. Zwiedzanie: kościół Santa Croce, Piazza del Duomo, baptysterium, katedra Santa Maria del Fiore, Wieża Giotta, Piazza Della Signoria, Ponte Vecchio. Przejazd do hotelu w okolicy Neapolu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Zwiedzanie NEAPOLU - klimatycznej stolicy regionu Kampania: spacer po historycznym centrum, klasztor św. Klary z majolikowymi krużgankami, kościół IL Gesu, bazylika św. Januarego. Lunch w typowej neapolitańskiej pizzerii, z pokazem wypieku pizzy (opłata na miejscu). Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) na wyspę ISCHIA, słynną z doskonałego klimatu i terapeutycznych właściwości źródeł termalnych, wizyta w najciekawszych miejscach: Castello Aragonese, Punta Soccorso, łaźnie Posejdona. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Przejazd do SORRENTO - spacer po słynnym kurorcie, czas wolny. Przejazd na półwysep Gargano, na adriatyckim wybrzeżu Włoch. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 10
Śniadanie. Przejazd do VIESTE z cudownym, białym Starym Miastem, najbardziej na wschód wysuniętym punktem półwyspu Gargano. Spacer po malowniczym centrum z kolorowymi sklepikami oferującymi piękne wyroby lokalnego rękodzieła. Przejazd do ALBEROBELLO, gdzie podziwiać można dzielnicę "trulli", bajkowych domków o kamiennych, stożkowych dachach. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 11
Śniadanie. Przejazd do BENEVENTO. Postój przy łuku triumfalnym cesarza Hadriana, znanego z wielu fotografii i podręczników. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu. Wieczorem fakultatywny wyjazd (opłata na miejscu) do jednego ze średniowiecznych miasteczek: kolacja w restauracji z oryginalnym wystrojem, lokalnymi potrawami i winem, zabawa z tańcami przy muzyce na żywo. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 12
Śniadanie. Przejazd do RZYMU. Spacer po historycznym centrum: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Fontanna Di Trevi, Most i Zamek św. Anioła, bazylika i plac św. Piotra - wizyta w miejscu spoczynku Jana Pawła II. Przejazd do hotelu w Toskanii, w okolicy Chianciano Terme. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 13
Śniadanie. Przejazd do SIENY. Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych średniowiecznych miast europejskich: Piazza del Campo, katedra, spacer po Via di Città z pięknymi pałacami. Przejazd do regionu CHIANTI, słynnego z winnic, degustacja lokalnych win i zakąsek (opłata na miejscu). Przejazd do hotelu w okolicy Wenecji.

Dzień 14
Śniadanie. Przejazd do WENECJI na parking Tronchetto. Przejazd słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Zwiedzanie panoramiczne: Most Westchnień, Pałac Dożów, bazylika i plac św. Marka. Spacer trasą turystyczną przez Ponte Rialto. Wyjazd do Polski.

Dzień 15
Przyjazd do Polski.

Dodatkowe informacje
12 noclegów w hotelach klasy turystycznej: 1 w okolicy Bergamo/Como, 2 w okolicy Ligurii, 1 w okolicy Montecatini, 3 w okolicy Neapolu, 2 na Półwyspie Gargano, 1 w okolicy Rzymu, 1 w okolicy Chianciano Terme, 1 w okolicy Wenecji; 2-, 3- os. pokoje z łazienką: prysznic, wc - wyżywienie: 12 śniadań, 11 obiadokolacji - opieka pilota - przejazd komfortowym autokarem - ubezpieczenie KL i NW 12 noclegów w hotelach klasy turystycznej: 1 w okolicy Bergamo/Como, 2 w okolicy Ligurii, 1 w okolicy Montecatini, 3 w okolicy Neapolu, 2 na Półwyspie Gargano, 1 w okolicy Rzymu, 1 w okolicy Chianciano Terme, 1 w okolicy Wenecji; 2-, 3- os. pokoje z łazienką: prysznic, wc - wyżywienie: 12 śniadań, 11 obiadokolacji - opieka pilota - przejazd komfortowym autokarem - ubezpieczenie KL i NW Bilety wstępu, lokalni przewodnicy, inne opłaty: ok. 100 EUR.
1. Wycieczka fakultatywna 12 EUR/os. (nie obejmuje biletów wstępu, lokalnych przewodników, ok. 15 EUR). Wymagane min. 35 osób chętnych.
2. Fakultatywny wyjazd do średniowiecznego miasteczka: 28 EUR (obejmuje przejazd, kolację z winem, zabawę przy muzyce na żywo). Wymagane min. 35 osób chętnych.
3. W dniu wyjazdu na kolację regionalną w hotelu jest tylko śniadanie.
4. Przejazd po Rzymie środkami komunikacji miejskiej.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej