• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Górzystan Jeziorny (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Górzystan Jeziorny (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
BRESCIA - MEDIOLAN - JEZIORO LUGANO - JEZIORO MAGIORE - JEZIORO ORTA - VARALLO - SACRO MONTE - ALAGNA VALSESIA - GRESSONEY LA TRINITE - FENIS - AOSTA - MATTERHORN - LUCERNA

Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

Dzień 2
Przyjazd do BRESCI. Zwiedzanie: Piazza della Loggia, Piazza Paolo II, gdzie znajdują się dwie katedry: La Rotunda i Duomo Nuovo, via Musei z rzymską świątynią Capitolino. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Wyjazd do MEDIOLANU - kosmopolitycznej stolicy mody. Zwiedzanie: Piazza Duomo ze słynną gotycką katedrą, Galeria Vittorio Emanuele II z eleganckimi kawiarniami, tradycyjne miejsce spotkań mediolańczyków, Piazza della Scala ze słynną operą La Scala, Castello Sforzesco. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do LUGANO, we włoskojęzycznym kantonie Tessyn, nad jeziorem LUGANO. Spacer po kurorcie, zwanym słonecznym salonem Szwajcarii. Następnie przejazd do LOCARNO po szwajcarskiej stronie jeziora Maggiore. Wizyta w centrum najniżej położonego miasta Szwajcarii; XIV-wieczny zamek, Chiesa Nuova, Piazza Grande. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd nad nieduże jezioro ORTA, przepięknie położone wśród zielonych wzgórz. Zwiedzanie ORTA SAN GIULIO, uroczego miasteczka z romantycznymi uliczkami i balkonami z kutego żelaza. Następnie przejazd do VARALLO, krótki spacer po historycznym centrum i zwiedzanie pobliskiego sanktuarium SACRO MONTE, najstarszego w Piemoncie, składającego się z 45 kaplic. Przejazd do hotelu w okolicy Alagna Valsesia, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd do ALAGNA (1.186 m n.p.m.), spacer po miejscowości leżącej przy końcu przepięknej doliny Valsesia, u stóp Monte Rosa (4.634 m n.p.m.). Przejście łatwym szlakiem do schroniska Barba Ferrero (2.230 m n.p.m.), a następnie do Testa Nera (2.260 m n.p.m.). W drodze powrotnej podziwiać można wodospad Acque Bianche. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd do GRESSONEY LA TRINITE (1.640 m n.p.m.). Podejście szlakiem do Punta Jolanda (2.273 m n.p.m.) i dalej do górskiego jeziora Gabiet (2.370 m n.p.m.). Przejazd kolejką do Passo del Salati (2.980 m n.p.m.) i zejście do schroniska Giugliemina (2.865 m n.p.m.). Dalej trasa wiedzie do doliny Valsesia przez Passo Forio oraz cudowną dolinę Otro z malowniczymi domami Walzerów. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd do FENIS, wizyta w bajkowym zamku. Następnie zwiedzanie Aosty, stolicy autonomicznego rejonu Aosta: Porta Pretoria, zabytki z czasów rzymskich z łukiem cesarza Augusta, katedra. Przejazd przez tunel św. Bernarda do Szwajcarii. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Sion. Kolacja i nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Fakultatywna wycieczka (za dodatkową opłatą na miejscu) na MATTERHORN/MONTE CERVINIO. Przejazd do Tasch, następnie pociągiem do Zermatt i elektrycznym busem do stacji dolnej kolejki górskiej. Wjazd na Klein Matterhorn (3.820 m n.p.m.). Z tarasu rozciąga się niezapomniany widok na Alpy szwajcarskie, włoskie i francuskie. Zwiedzanie największego pałacu lodowego w Europie, do którego prowadzi 50 m tunel wykuty w lodowcu - zachwycają tu fantastyczne rzeźby w lodzie, ciekawe oświetlenie i nastrojowa muzyka. Zjazd do Zermatt, powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 10
Śniadanie. Przejazd do LUCERNY położonej na zachodnim brzegu Jeziora Czterech Kantonów, nad zatoką, po obu stronach rzeki Reiss, u stóp góry Pilatus. Spacer po mieście: most klasztorny, most plewny, średniowieczne mury miejskie zwane Museggmauer, kościół Jezuitów - najstarsza barokowa świątynia w Szwajcarii. Rejs po jeziorze Czterech Kantonów. Wyjazd do Polski.

Dzień 11
Przyjazd do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Bilety wstępu, lokalni przewodnicy, inne opłaty: ok. 65 EUR i ok.25 CHF.
2. Fakultatywna wycieczka na Matternhorn: 18 EUR (nie obejmuje przejazdu kolejką i biletu do groty lodowej: ok. 65 CHF). Wymagane min. 35 osób chętnych.
3. Część programu realizowana jest w górach. Należy ze sobą zabrać wygodne obuwie sportowe, nieprzemakalną kurtkę i ciepłą odzież.
4. Program może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych w górach.
5. Dopłata do pokoju 1-os.: 800 PLN.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej