• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Italia nie tylko w miniaturze (wycieczka objazdowa)

Hotel Italia nie tylko w miniaturze (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Atuty oferty: 3 parki rozrywki; wszystkie noclegi w jedenym hotelu; krótkie przejazdy na miejscu.

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Italia nie tylko w miniaturze (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Padwa • Italia w miniaturze • Rimini • Mirabilandia • Oltremare • Wenecja

Włochy to wymarzony kraj do dobrej zabawy z całą rodziną. Słońce, morze, wspaniałe zabytki i Włosi jako rodzice kochający swoje dzieciaki i bardzo tolerancyjni na ich wszystkie wybryki oto idealne tło do wspaniałej przygody, jaką jest wycieczka do trzech fantastycznych parków rozrywki: Italia w Miniaturze, Mirabilandia i Oltremare. Miejsca stworzone po to by bawić, ale także i uczyć. Arcydzieła włoskiej sztuki, świat zwierząt od prehistorii do czasów współczesnych – to tylko ułamek tego, co można poznać szalejąc w parkach rozrywki. Na trasie wycieczki jest Padwa, miasto św. Antoniego, Rimini, najsłynniejszy włoski kurort z urokliwym starym miastem i najbardziej romantyczne miejsce na świecie – Wenecja, która na pewno oczaruje każdego, bez względu na wiek. Trasa we Włoszech: ok. 1100 km.

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch przez Czechy i Austrię.

2. DZIEŃ.
Przyjazd przed południem do PADWY – słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali znani Polacy: Mikołaj Kopernik i Jan Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego, patrona rzeczy i osób zaginionych. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Przejazd do hotelu w okolicy Rimini. Zakwaterowanie, czas wolny, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Wycieczka do parku rozrywki ITALIA W MINIATURZE. Wizyta w parku to wspaniała wyprawa do świata pełnego miniaturowych modeli (ok. 270) najsłynniejszych europejskich, a szczególnie włoskich budowli. Kraina miniatur pozwala poczuć się jak Guliwer w Krainie Liliputów, a podczas zabawy dzieci poznają ważne zabytki. Park jednak to nie tylko nauka… musi być czas na dobrą zabawę. Są tu place z wieloma atrakcjami, symulatory, zjeżdżalnie wodne. Ci, którzy zmęczą się zabawą mogą zwiedzać miasteczka pociągiem, który porusza się z niewielką prędkością po jednej szynie, umocowanej na wysokości 6 m. Na miłośników motoryzacji czeka interaktywne miasteczko, gdzie można poznać zasady ruchu drogowego siedząc za kierownicą i prowadzić samochód. Bardziej romantyczni mogą odbyć rejs gondolą po słynnych kanałach Wenecji. Po kilkugodzinnych podróżach w świecie miniatur, powrót do rzeczywistości. Powrót do hotelu, czas wolny, kolacja. Następnie wieczorna wycieczka do historycznego centrum RIMINI. Podróż po mieście minipociągiem: Łuk Augusta, Most Tyberiusza, Plac Trzech Martyków, Plac Cavour. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Kontynuacja podróży po świecie bajki i rozrywki… wizyta w MIRABILANDII, krainie podzielonej na kilka stref, gdzie każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. Na najmłodszych czeka Bimbopoli – najbardziej oblegana kraina, dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, gdzie można znaleźć karuzele, dmuchane zjeżdżalnie, kulki i kolejki. Dla starszych przygotowano samochodowe tory wyścigowe, karuzele o ciekawych kształtach, poruszających się na różnych wysokościach. Przewidziano również atrakcje dla odważnych: wieża swobodnego spadania, czy osiąganie zawrotnych prędkości podczas przejazdu na rollercoasterze. W upalne dni oblegane są atrakcje związane z wodą: zjazdy z różnych wysokości po torach wodnych, spływy na tratwach o fantazyjnych kształtach oraz emocjonująca bitwa wodna, gdzie za pomocą działek wodnych należy trafić do celu. W przerwach między atrakcjami odwiedzający mogą skorzystać ze sklepów i restauracji. Na szukających nieco mniej emocjonujących wrażeń czeka kino. Po całym dniu, zabawy i intensywnych przeżyć, czas na wypoczynek. Powrót do hotelu. Kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Na dzisiaj kilka propozycji. Kontynuacja przygody w Mirabilandii, dzień wolny lub wielka przygoda w świecie zwierząt i podróż w czasie, czyli park rozrywki OLTREMARE. Można tutaj odbyć wędrówkę w czasie, począwszy od wielkiego wybuchu, w wyniku którego powstały galaktyki i nasza planeta Ziemia, przez pierwsze formy życia występujące w morzu i na lądzie, do dinozaurów i ich wyginięcia. Zmiany zachodzące w świecie aż do dzisiaj. To wszystko można zobaczyć na olbrzymim ekranie wielowymiarowym, największym w Europie. Ponadto znajduje się tu wiele zwierząt, które można zobaczyć na żywo, począwszy od hodowanych z gospodarstw rolnych poprzez dzikie zwierzęta, mieszkańców oceanów aby dotrzeć do gadów i owadów. Największą atrakcją jest zabawa w delfinarium i pokaz tresury delfinów, które skupiają wielu obserwatorów i dostarczają wiele emocji. Oczywiście nie brakuje atrakcji ruchowych w parku przygody, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do WENECJI – stolicy regionu Wenecja Eugenejska, miasta założonego w V w. przez uciekinierów przed prześladowaniami barbarzyńskich plemion Hunów. Przejazd autokarem na parking Tronchetto. Rejs słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Spacer obok jednego z najbardziej znanych mostów na świecie – Mostu Westchnień, obok siedziby dawnych władców miasta – Pałacu Dożów do bazyliki i na plac św. Marka – patrona Wenecji, którego szczątki spoczywają w świątyni. Spacer trasą turystyczną do Ponte Rialto, najstarszego mostu na Canale Grande. Powrót na plac św. Marka, czas wolny. Wyjazd do Polski przez Austrię i Czechy.

7. DZIEŃ.
Powrót do Polski w godzinach porannych

ŚWIADCZENIA: 4 noclegi w hotelu klasy turystycznej*** w okolicy Rimini • 2-os. pokoje (możliwość 1 lub 2 dostawek) z łazienkami • wyżywienie (serwowane): 4 śniadania i 4 kolacje zgodnie z programem • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
    Obowiązkowa opłata na miejscu: taksa klimatyczna: 6 EUR/os. (powyżej 14 lat).
    Bilety wstępu: Mirabilandia z parkiem wodnym: ok. 35 EUR, Italia w Miniaturze: ok. 15 EUR, Oltremare: ok. 20 EUR; dzieci do 1 m wzrostu - wstęp wolny do parków; rejs po Wenecji, przewodnicy: ok. 30 EUR.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej