• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Pod słońcem Kampanii (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Pod słońcem Kampanii (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

WENECJA - RAWENNA - RZYM - NEAPOL - SALERNO - AMALFI - POSITANO - POMPEJE - WEZUWIUSZ - MONTE CASSINO - PADWA

Znakomite połączenie wycieczki objazdowej i wypoczynku w jednym z najpiękniejszych regionów Włoch - słonecznej Kampanii. Po drodze na południe wizyta w Wenecji, którą można odwiedzić tysiące razy i zawsze odkrywa się nowe miejsca oraz w Rawennie - miasto mozaik. W okolicy Neapolu proponujemy tygodniowy pobyt w "villaggio turistico" - wiosce turystycznej, która poza wszystkimi wygodami hotelu, oferuje także atrakcje sportowe i rekreacyjne. W programie wizyta w Neapolu - mieście o intrygującej urodzie, które zachowało swoją autentyczność mimo rosnącej ilości turystów, fascynujące Pompeje, gdzie zatrzymał się czas, wjazd na Wezuwiusz. Podczas pobytu na południu warto wybrać się na wycieczki fakultatywne do Rzymu i przepiękne widokowo Costa Amalfitana. Trasa we Włoszech: ok. 2900 km.

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

2. DZIEŃ
Przyjazd do WENECJI na parking Tronchetto w godzinach przedpołudniowych. Rejs statkiem turystycznym słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów przez plac św. Marka i obok bazyliki św. Marka do Ponte Rialto. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Padwy. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do RAWENNY, miasta znanego ze wspaniałych mozaik. Zwiedzanie: mozaiki kościoła San Vitale, Zona Dantesca z kaplicą grobową Dantego Alighieri. Czas wolny. Wyjazd w kierunku Neapolu. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny - atrakcje rekreacyjno-sportowe oferowane przez hotel lub wypoczynek na plaży. Kolacja i nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): całodzienna wycieczka do RZYMU. Przejazd do Wiecznego Miasta. Spacer po historycznym centrum miasta. Spacer od najwspanialszej budowli antycznej - Koloseum, obok Forum Romanum - najstarszego placu reprezentacyjnego Rzymu, do Kapitolu - centrum religijnego z czasów rzymskich. Dalej na trasie jedna z najpiękniejszych fontann na świecie - Fontanna Di Trevi. Spacer przez most św. Anioła, obok zamku św. Anioła, do bazyliki i plac św. Piotra. Wizyta w miejscu spoczynku Jana Pawła II. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny - atrakcje rekreacyjno-sportowe oferowane przez hotel lub wypoczynek na plaży. Po południu wycieczka do NEAPOLU. Wizyta w katedrze i spacer po historycznym centrum z wąskimi i zatłoczonymi uliczkami: ulica Szopkarzy Neapolitańskich, Spaccanapoli, obok najważniejszych kościołów: S. Lorenzo, S. Domenico, S. Chiara i Gesù Nuovo. Następnie przejście gwarną ulicą Toledo do Galerii Umberto I, Castel Nuovo, Teatru S. Carlo, i Piazza Plebiscito z Palazzo Reale. Czas wolny. Na zakończenie objazd miasta z pięknymi widokami na Zatokę Neapolitańską i Castel dell'Ovo. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny - atrakcje rekreacyjno-sportowe oferowane przez hotel lub wypoczynek na plaży. Kolacja i nocleg.

8. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): całodzienna wycieczka na Costa Amalfitana. Przejazd do SALERNO. Rejs do AMALFI, urokliwego miasteczka nad Morzem Tyrreńskim na zboczu gór Monte Lattari. Zwiedzanie: katedra w stylu arabsko-sycylijskim, kościół Santa Maria, krużganek Raj. Rejs do POSITANO, spacer po pięknie położonym centrum z zabytkowym kościołem Santa Maria Assunta, z widokiem na morze i na wyspę Capri. Powrót do Salerno, czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

9. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny - atrakcje rekreacyjno-sportowe oferowane przez hotel lub wypoczynek na plaży. Po południu wycieczka do POMPEI. Zwiedzanie terenu wykopalisk antycznego miasta, zasypanego popiołem wulkanicznym w I w. n.e. Następnie przejazd na WEZUWIUSZ - jeden z najbardziej znanych wulkanów Europy. Wjazd na parking na zboczu wulkanu, spacer do tarasu widokowego. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

10. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na MONTE CASSINO - chwila zadumy na polskim cmentarzu wojskowym, wizyta w opactwie benedyktynów z VI w. Wizyta w Historiale di Cassino - multimedialnym muzeum historii Monte Cassino. Czas wolny na posiłek. Przejazd do hotelu w okolicy Montecatini Terme, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

11. DZIEŃ
Śniadanie. Przyjazd do PADWY - słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali Kopernik i Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

12. DZIEŃ
Przyjazd do Polski.


UWAGI
   1. Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 55 EUR, bilety komunikacji miejskiej: ok. 4 EUR.
   2. Opłaty fakultatywne: wycieczka do Rzymu: ok. 20 EUR (nie obejmuje przewodnika lokalnego, przejazdów po Rzymie, wstępów - ok. 15 EUR), wycieczka na Costa Amalfitana: ok. 15 EUR (nie obejmuje przewodnika lokalnego, opłaty za rejs, wstępów - ok. 34 EUR).
   3. Przejazdy po centrum Rzymu środkami komunikacji miejskiej.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej