• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Romantycznie i klasycznie (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Romantycznie i klasycznie (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
WENECJA - BOLONIA - MONTECATINI - WZGÓRZA CHIANTI - RZYM - MONTE CASSINO - ANAGNI - FIUGGI - GAETA - SPERLONGA - TIVOLI - PADWA

Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

Dzień 2
Śniadanie. Przyjazd do WENECJI na parking Tronchetto. Rejs słynnymi kanałami weneckimi w okolice placu św. Marka. Spacer trasą turystyczną do Ponte Rialto. Czas wolny. Za dodatkową opłatą: romantyczna podróż w czasie wenecką gondolą, ok. 40 min. Wejście na gondolę przy Bacino Orseolo, w pobliżu placu św. Marka, następnie trasa wiedzie wąziutkimi, przepięknymi kanałami Rio dei Barcaioli i Rio dell'Ovo do Canale Grande, skąd podziwiać można Ponte di Rialto i przez Rio San Luca powrót do Bacino Orseolo. Powrót do Tronchetto. Przejazd do hotelu w okolicy Wenecji.

Dzień 3
Przyjazd do BOLONII, stolicy Emilii-Romanii, siedziby najstarszego uniwersytetu, miasta arkad i krużganków, zwiedzanie eleganckiego centrum: spacer wzdłuż Via Indipendenza, Piazza Maggiore z monumentalną Bazyliką Św. Petroniusza i fontanną Neptuna, dziedziniec najstarszego uniwersytetu, Piazza di Ravegnata z krzywymi wieżami. Czas wolny. W godzinach popołudniowych przyjazd do hotelu w toskańskim uzdrowisku MONTECATINI TERME. Spacer po renomowanym kurorcie z elegancką zabudową uzdrowiskową oraz malowniczą starówką na wzgórzu. Kolacja, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do CHIANTI - kultowego regionu winnego, z którego pękate butelki oplecione słomą docierają do każdego zakątka świata. Krótkie zwiedzanie miejscowości Greve in Chianti i Radda in Chianti. Przejazd przez miejscowości Castellina i Querce do Vagliagli. Degustacja kilku gatunków Chianti i lokalnych przekąsek, zapoznanie z procedurą winifikacji. Przejazd do hotelu we Fiuggi, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.  5. DZIEN Śniadanie. Przejazd do RZYMU, zwiedzanie: ogrody Villa Borghese, bazylika San Clemente ze wspaniałymi freskami i mozaikami, wzgórze Awentyn - spacer po parku Savellich i wizyta na placu Maltańskim, skąd przez dziurkę od klucza w bramie siedziby kawalerów maltańskich podziwiać można słynny widok na Watykan. Powrót do hotelu. Przejazd do restauracji na "włoski wieczór" (za dodatkową opłatą na miejscu) z regionalnym menu, winem i muzyką na żywo. W czasie kolacji dla chętnych mini-karaoke, konkurs na najlepszego wykonawcę "Italiano Vero" lub innych hitów włoskich! Zwycięzca zostanie nagrodzony upominkiem. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd na MONTE CASSINO - chwila zadumy na polskim cmentarzu wojskowym. Wizyta w Historiale di Cassino, multimedialnym muzeum historii Monte Cassino. Przejazd do ANAGNI, zwiedzanie zabytkowego centrum miasta, które średniowieczu było rezydencją papieży. Przejazd do FIUGGI, spacer po urokliwej starówce i części zdrojowej kurortu, znanego z leczniczych właściwości wód mineralnych. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7
Śniadanie. Fakultatywna wycieczka (za dodatkową opłatą na miejscu) na wybrzeże Morza Tyrreńskiego w południowej części regionu Lacjum. W programie: GAETA - kiedyś potężna nadmorska twierdza, dzisiaj miasteczko turystyczne z zamkiem i katedrą, SPERLONGA z nastrojowymi wąskimi i stromymi uliczkami, wejście do Muzeum Archeologicznego, krótki wypoczynek nad morzem. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd do TIVOLI. Zwiedzanie słynnych ogrodów z fontannami przy pałacu Villa d'Este. Przejazd do hotelu na Riwierze Adriatyckiej. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Przejazd do PADWY. Zwiedzanie: plac Prato della Valle, bazylika św. Antoniego, historyczne centrum, spacer po malowniczym targu na Piazza delle Erbe. Wyjazd do Polski w godzinach południowych.

Dzień 10
Przyjazd do Polski.

Dodatkowe informacje
7 noclegów w hotelach klasy turystycznej: 1 w okolicy Wenecji, 1 w okolicy Florencji, 4 w okolicy Rzymu, 1 na Riwierze Adriatyckiej; 2-, 3- os. pokoje z łazienką: prysznic, wc - wyżywienie: 7 śniadań, 6 obiadokolacji; w dniu, kiedy jest "wieczór włoski" w hotelu tylko śniadanie - opieka pilota - przejazd komfortowym autokarem - ubezpieczenie KL i NW Bilety wstępu, lokalni przewodnicy i inne opłaty ok. 90 EUR.
1. Wycieczka fakultatywna do Sperlongi i Gaety: 15 EUR (nie obejmuje biletów wstępu i lokalnych przewodników: ok. 12 EUR).
2. Wieczór włoski w restauracji w pobliżu Fiuggi z kolacją, winem i muzyką na żywo: 28 EUR. Wymagane min. 35 osób chętnych.
3. W dniu wyjazdu na kolację regionalną w hotelu jest tylko śniadanie.
4. Przejazdy po centrum Rzymu środkami komunikacji miejskiej.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej