• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Sardynia - Złota Rybka Marzeń (wycieczka objazdowa)

Hotel Sardynia - Złota Rybka Marzeń (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Atuty wycieczki: wizyta na Korsyce i La Maddalenie; najważniejsze miejsca na Sardynii; kryształowo czyste morze.
Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Sardynia - Złota Rybka Marzeń (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

ALGHERO - SASSARI - POZZO DI SANTA CRISTINA - SU NURAXI - CAGLIARI - NORA - ORGOSOLO - NUORO - SANTA TERESA DI GALLURA - SAN BONIFACIO (KORSYKA) - LA MADDALENA - CAPRERA - COSTA SMERALDA - PORTO CERVO

Druga co do wielkości włoska wyspa leży w połowie drogi między Europą i Afryką i ma ponad 1800 km niezwykle urozmaiconego wybrzeża. Piaszczyste plaże, urwiste skały, wysepki, a przede wszystkim zadziwiające niepowtarzalnym szmaragdowym kolorem kryształowo czyste morze sprawiły, że Sardynię wybierają na wypoczynek celebryci i stała się ona synonimem ekskluzywnych wakacji. W programie najpiękniejsze miejsca bajkowej wyspy, pozostałości po cywilizacji nuorskiej - intrygujące megality w kształcie ściętego stożka, kolorowe Alghero i tętniące życiem Cagliari. Na trasie przepiękne krajobrazy gór Gennargentu i wizyta w ciekawym muzeum folkloru w Nuoro, a także fantastyczna wycieczka na Korsykę i bajkową La Maddalenę. Warto przedłużyć sardyńskie wakacje o dodatkowy tydzień w wybranym hotelu. Trasa na Sardynii: ok. 1200 km.

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot na Sardynię. Transfer do hotelu w okolicy Olbii, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do ALGHERO. Po drodze krótka wizyta w samotnie stojącym kościele Santa Trinita di Saccargia, który jest jednym z najwspanialszych przykładów architektury pizańskiej na Sardynii. Zwiedzanie Alghero. Oryginalna katalońsko-gotycka architektura Starego Miasta jest pozostałością po czasach, kiedy Sardynia była pod rządami Hiszpanów. Spacer wąskimi, malowniczymi uliczkami ufortyfikowanego niegdyś miasta. Wycieczka statkiem do przepięknej Groty Neptuna. Przejazd do hotelu w okolicy Sassari, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do SASSARI, zwiedzanie drugiego pod względem wielkości miasta na Sardynii z jedną z najpiękniejszych na wyspie katedr. Następnie POZZO DI SANTA CRISTINA, miejsce nuarskich rytuałów religijnych sprzed 3 tys. lat, gdzie znajduje się studnia zbudowana na starożytnym świętym źródle. Przejazd do SU NURAXI - zwiedzanie jednego z najlepiej zachowanych kompleksów budowli powstałych w okresie cywilizacji nuragów, wpisanego na Listę UNESCO. Przejazd do hotelu w okolicy Cagliari, kolacja i nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do CAGLIARI - stolicy Sardynii. Panoramiczny objazd miasta: wzniesienie Tonaria z bazyliką Nostra Signora, przejazd na Monte Urpinu, skąd roztacza się przepiękny widok na okolicę. Spacer po Castello - Starym Mieście: Torre San Pancrazio, katedra Santa Maria, Torre dell'Elefante. Czas wolny. Przejazd do NORY - rzymskiego miasta z III w. p.n.e., obecnie terenu wykopalisk z dobrze zachowanymi pozostałościami archeologicznymi. Zwiedzanie terenu wykopalisk. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Trasa wiedzie w głąb wyspy, przez tereny tajemniczej i górzystej Barbagii do ORGOSOLO. To górskie miasteczko słynie z „murales” - malowideł na fasadach budynków. Następnie wizyta w NUORO: spacer po Starym Mieście, zwiedzanie muzeum etnograficznego z najbogatszym na Sardynii zbiorem strojów ludowych, biżuterii oraz jedynych w swoim rodzaju masek i strojów karnawałowych. Przejazd do hotelu w okolicy Olbii, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wycieczka na Korsykę. Przejazd do SANTA TERESA DI GALLURA, miejscowości turystycznej z portem. Przeprawa promowa do SAN BONIFACIO na Korsyce. Zwiedzanie przepięknie położonego na klifie średniowiecznego miasta fortecy, otoczonego murem obronnym, z krętymi, wąskimi uliczkami. Czas wolny. Powrót na Sardynię. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do PALAU i przeprawa promowa na wyspę LA MADDALENA z cudownymi zatokami i plażami oraz uroczym centrum miasta o tej samej nazwie. Następnie przejazd na słynną z dziewiczej przyrody wyspę CAPRERA, znaną także jako miejsce, gdzie spędził wiele lat i zmarł Garibaldi. Wizyta w jego domu, Casa Bianca, przekształconym na muzeum domu włoskiego bohatera narodowego. Powrót do Palau i przejazd przez COSTA SMERALDA. Spacer do PORTO CERVO, ekskluzywnego kurortu, znanego portu jachtowego, miejsca wypoczynku celebrytów. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

WYDARZENIA:
1 sierpnia - Cagliari, La Maddalena - święto ryby

ŚWIADCZENIA:
7 noclegów w hotelach klasy turystycznej: 4 w okolicy Olbii, 1 w okolicy Sassari, 2 w okolicy Cagliari; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji • przelot • przejazd klimatyzowanym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie NW i KL.

UWAGI:
- Obowiązkowa opłata na miejscu: promy na Korsykę i La Maddalenę: ok. 50 EUR; taksa klimatyczna: 1-3 EUR/nocleg/os.
- Bilety wstępu, lokalni przewodnicy, bilety komunikacji miejskiej, inne opłaty: ok. 120 EUR.
- Program może ulec zmianie z uwagi na warunki atmosferyczne (przeprawy promowe).

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej