• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Skrzypce i bolidy (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Skrzypce i bolidy (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
FERRARA - BOLONIA - MODENA - PARMA - CREMONA - MANTUA - SABBIONETA - TURYN - MONZA - MEDIOLAN

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

2. DZIEŃ
Przyjazd do FERRARY. Zwiedzanie zabytkowego centrum miasta dawnej siedziby rodu d'Este: Castello Estense, Palazzo Comunale, Piazza Municipio, katedra. Przejazd do hotelu w okolicy Rimini. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do BOLONII, stolicy regionu Emilia-Romaania, mieście arkad i krużganków. Zwiedzanie zabytkowego centrum: Piazza Maggiore, Piazza del Nettuno z fontanną Neptuna i pałacami, bazylika S. Petronio, Katedra San Pietro, Piazza di Ravegnata ze słynnymi wieżami. Następnie zwiedzanie pięknego sanktuarium San Luca. Monumentalny, liczący ok. 3,5 km portyk z 666 arkadami łączy centrum z górującym nad miastem sanktuarium. Zgodnie z tradycją drogę pod górę należy pokonać pieszo. Następnie udajemy się do MODENY. Tutejszą katedrę uważa się za najpiękniejszą budowlę romańską we Włoszech. Spacer labiryntem ulic starego centrum, aż do tętniącej życiem Piazza Grande. Przejazd do hotelu w okolicy Parmy. Zakwaterowanie kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do PARMY. Spacer od Piazza Garibaldi z mnóstwem kawiarni, popularnego miejsca spotkań, do Piazza Duomo. Zwiedzanie: katedra i okazałe, ośmioboczne baptysterium, wyłożone różowym marmurem. Przejazd do CREMONY, malowniczego targowego miasteczka nad Padem, słynącego w przeszłości z wyrobów lutniczych. Zwiedzanie: Piazza del Comune górującą romańska wieżą Tarrazo, Palazzo del Comune i kościół San Geminiano. Powrót do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do MANTUI, otoczonej z trzech stron laguną i nazwaną małą Wenecją. Zwiedzanie rezydencji Gonzagów Palazzo del Te', Duomo i bazyliki Santo Andrea. Dalej trasa prowadzi do SABBIONETY, określanej jako idealne miasto renesansowe. W 2008 roku Sabbioneta wraz z pobliską Mantuą zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przejazd do hotelu w okolicach Turynu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do TURYNU stolicy regionu Piemonte. Spacer po historycznym centrum: Piazza San Carlo, Palazzo Carignano, Palazzo Madama, katedra, gdzie przechowywany jest słynny Całun Turyński (nie udostępniony zwiedzającym), park Valentino. Wizyta w słynnym Muzeum Egipskim. Przejazd do hotelu w okolicach Mediolanu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do MONZA i zwiedzanie słynnego toru wyścigowego, na którym odbywają się wyścigi Formuły 1. â�¨Przejazd do MEDIOLANU, spacer po centrum kosmopolitycznej stolicy mody: Piazza Duomo ze słynną gotycką katedrą, Galleria Vittorio Emanuele z eleganckimi kawiarniami, tradycyjne miejsce spotkań mediolańczyków, Piazza della Scala z operą La Scala, Castello Sforzesco. Wyjazd do Polski.

8. DZIEŃ
Przyjazd do Polski.


UWAGI:
   1. Bilety wstępu, lokalni przewodnicy, inne opłaty: ok. 90 EUR.
   2. Dopłata do pokoju 1-os.: 550 PLN.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej