• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Słońce nad Rimini (wycieczka objazdowa)

Hotel Słońce nad Rimini (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Atuty wycieczki: połączenie zwiedzania z wypoczynkiem na plaży; słynny nadmorski kurort Rimini; Bolonia ze słynnym uniwersytetem.

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Słońce nad Rimini (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Werona • Rimini • Bolonia • Loreto • San Marino • Wenecja

Doskonale zaplanowana wycieczka, łącząca zwiedzanie z wypoczynkiem nad morzem w znanym włoskim kurorcie Rimini. W programie romantyczna Werona i słynna Wenecja z placem św. Marka i Mostem Westchnień. Na trasie także wizyta w Bolonii, gdzie koniecznie trzeba spróbować makaronu z sosem bolognese, z którego słynie stolica regionu Emilia-Romania. Niezapomnianych wrażeń dostarczy wieczorna wycieczka po historycznym centrum Rimini a świetnie zaplanowane noclegi - wszystkie w jednym hotelu blisko morza i czas na plażowanie to idealna propozycja dla amatorów włoskiego słońca. Na klientów czekają liczne atrakcje na popularnej plaży z profesjonalnymi animacjami i serwisem plażowym w cenie! Warto wybrać się również na wycieczkę fakultatywną do najstarszej republiki na świecie - San Marino. Trasa we Włoszech: ok. 1800 km.

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch przez Czechy i Austrię.

2. DZIEŃ.
W godzinach przedpołudniowych przyjazd do WERONY, miasta znanego z dramatu Williama Szekspira „Romeo i Julia”. Chociaż dzieło powstało w XVI w., miasto i bohaterowie dramatu wciąż są symbolem romantycznej miłości. Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti ze słynnym balkonem Julii. Przejazd do hotelu w Rimini. Zakwaterowanie. Wizyta na plaży Mirco 90, zapoznanie z obsługą i powitalny drink. Czas wolny. Kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Rimini słynie z pięknych i szerokich, znakomicie zagospodarowanych plaż. Plaża Mirco 90 położona blisko hotelu, każdego dnia oferuje wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci: gimnastyka poranna, miniklub, zabawy plażowe oraz tańce latynoamerykańskie, a wszystko pod okiem profesjonalnych animatorów. Po kolacji, w promieniach zachodzącego słońca wycieczka po historycznym centrum RIMINI. Podróż po mieście mini pociągiem: Łuk Augusta, Most Tyberiusza, Plac Trzech Martyków, Plac Cavour. Powrót do hotelu. Nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do BOLONII - stolicy regionu Emilia-Romania, miasta arkad i krużganków ze słynnym uniwersytetem, a także z odrębną sztuką kulinarną. Zwiedzanie zabytkowego centrum: Piazza Maggiore, Piazza del Nettuno z fontanną Neptuna i Palazzo Comunale - średniowiecznym ratuszem, bazylika San Petronio oraz Archiginnasio - obecnie biblioteka miejska, gdzie były przeprowadzane pierwsze na świecie lekcje anatomii, w mieszczącym się tutaj Uniwersytecie Bolońskim. Wizyta w sali do nauki anatomii z XVII w. Następnie w programie Piazza di Ravegnata ze słynnymi Due Torri - krzywymi wieżami. Czas wolny. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych. Czas wolny na plażowanie. Kolacja. Rimini słynie nie tylko z pięknych i piaszczystych plaż, ale także dyskotek znanych w całej Europie. Dla osób chcących poznać życie nocne kurortu wyjście do dyskoteki Life (www.lifedisco.com), znajdującej się w niewielkiej odległości od hotelu. Powrót do hotelu indywidualnie. Nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek nad morzem. Kolacja. Dla chętnych wyjście do dyskoteki Life. Powrót do hotelu indywidualnie. Nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do LORETO – znanego Sanktuarium Maryjnego, gdzie według tradycji został przeniesiony dom świętej rodziny z Nazaretu. Czas wolny. Przejazd do SAN MARINO. Spacer trasą turystyczną najstarszej na świecie republiki, stanowiącej enklawę na terenie Włoch. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu. Czas wolny. Kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek nad morzem. Kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do WENECJI na parking Tronchetto. Przejazd słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Zwiedzanie: Most Westchnień, Pałac Dożów, bazylika i plac św. Marka. Spacer trasą turystyczną do Ponte Rialto. Wyjazd do Polski.

9. DZIEŃ.
Przyjazd do Polski.

WYDARZENIA:
26-28 lipca - Kattolika, Rimini - Festiwal Morza.

ŚWIADCZENIA:
6 noclegów w hotelu*** w Rimini; 2-, 3-, 4-os. pokoje z łazienkami (prysznic, wc); wejście na plażę z serwisem (1 leżak/os. powyżej 14 lat, parasol/2 os.), animacje plażowe • wyżywienie: 6 śniadań i 6 obiadokolacji zgodnie z programem • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
1.    Obowiązkowa opłata na miejscu: taksa klimatyczna: 1,5 EUR/nocleg/os.
2.    Bilety wstępu, lokalni przewodnicy, inne opłaty: ok. 50 EUR.
3.    Opłaty fakultatywne: wycieczka do Loreto i San Marino: 15 EUR (nie obejmuje biletów wstępu i lokalnych przewodników: ok. 3 EUR); wymagane min. 25 osób.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej