• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Śródziemnomorskie opowieści (rejs statkiem)

Hotel Śródziemnomorskie opowieści (rejs statkiem) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Atuty oferty: luksusowy statek należący do floty Royal Caribbean International; 4 kraje na trasie rejsu, ciekawy program wycieczek fakultatywnych; dwa dni zwiedzania Wenecji.

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Śródziemnomorskie opowieści (rejs statkiem) obejmuje:

Program wycieczki

Wenecja • Dubrownik • Kusadasi (Efez) • Santorini • Katakolon • Wenecja

Luksusowy rejs wspaniałym statkiem, którego nazwa mówi sama za siebie: Splendour of the Seas. Na trasie romantycznej podróży są miejsca, które urzekają wyjątkową urodą i światowej klasy zabytki, a tydzień na ekskluzywnym statku-hotelu, oferującym wszelkie możliwe wygody i niezliczone atrakcje to prawdziwe wakacje marzeń.

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Wenecji. Transfer do hotelu w okolicy Mestre, zakwaterowanie, nocleg.

2. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer do WENECJI. Rejs statkiem turystycznym na plac św. Marka. Spacer obok Mostu Westchnień, Pałacu Dożów i Campanilli, aby dotrzeć do placu i bazyliki św. Marka. Wizyta w świątyni. Spacer wąskimi uliczkami do Ponte Rialto – najstarszego mostu na Canale Grande. Dalej na trasie targ rybny Pescheria. Powrót na plac św. Marka. Czas wolny. Zaokrętowanie na pokładzie statku 2 godziny przed wypłynięciem w morze o godz. 17.00. Atrakcje na pokładzie statku. Kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Wpłynięcie do DUBROWNIKA (ok. godz: 11.30) – najpiękniejszego miasta Chorwacji, Perły Adriatyku, z cudowną kamienną starówką wpisaną na listę UNESCO, otoczoną najdłuższym systemem fortyfikacyjnym w Europie. Dubrownik może poszczycić się cudownym Starym Miastem, Wielką Fontanną Onufrego oraz Placem Luža z reprezentacyjnymi budowlami: wieżą zegarową, teatrem, pięknym pałacem Sponza i kościołem św. Błażeja, patrona miasta. Czas wolny lub wycieczki fakultatywne organizowane przez Royal Caribberan International i sprzedawane na pokładzie statku za dodatkową opłatą. Obiad na pokładzie statku. Wypłynięcie z portu ok. godz. 18.30. Atrakcje na pokładzie. Kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie, obiad i kolacja na pokładzie statku. Całodzienny rejs bez zawijania do portu. Korzystanie z przygotowanych atrakcji, których nie zabraknie dla nikogo. Na pokładzie znajdują się sklepy, na dzieci i młodzież czekają gry i zabawy na pokładzie, baseny i dyskoteki. Osoby pragnące spędzić czas w bardziej intensywny sposób mogą odwiedzić centrum fitness, ściankę wspinaczkową, ścieżkę joggingową, spa, czy zagrać w minigolfa. Można także skorzystać z solarium, pójść do biblioteki, kina lub teatru. Na gości czekają: klub nocny, kasyno, aukcje sztuki, bary, kawiarnie i restauracje. Nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Ok. godz. 9.00 zawinięcie do KUSADASI, pięknego portu tureckiego, który istniał już przed naszą erą i był ważnym punktem dla kupców podróżujących pomiędzy Europą i Afryką. Będąc w Kusadasi warto wybrać się na wycieczkę do starożytnego Efezu, którego początki sięgają IX w. p.n.e. Miejsca warte zwiedzenia to: świątynia Diany, forum Odeon, łaźnie termalne, amfiteatr. Czas wolny lub udział w wycieczkach fakultatywnych organizowanych przez armatora. Wypłyniecie z portu ok. godz. 19.00. Czas wolny, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.
Ok. godz. 7.00 zawinięcie do portu na wyspie SANTORINI na Morzu Egejskim. Santorini, jest największą wyspą małego archipelagu Santorini, wchodzącego w skład archipelagu Cyklad. Naturalne piękno wyspy sprawia, że stała się miejscem wybieranym na wakacje przez tysiące turystów z całego świata. Słońce i lawa, białe domki, niebieskie kopuły kościółków, intensywnie szmaragdowe morze ze słynną kalderą na długo pozostają w pamięci. Śniadanie i obiad. Czas wolny lub udział w wycieczkach fakultatywnych organizowanych przez armatora. Ok. godz. 17.00 wypłynięcie z portu. Kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Ok. godz. 10.00 zawinięcie do KATAKOLON nad Morzem Jońskim w Grecji. Port jest chętnie odwiedzany przez statki wycieczkowe. Oferuje liczne bary, sklepy, a także warte zobaczenia Muzeum Starożytnej Technologii z niesamowitymi wynalazkami starożytnych Greków. Jest to także dobry punkt wypadowy do Olimpii z imponującym stanowiskiem archeologicznym wpisanym na listę UNESCO. W czasach antycznych Olimpia była najważniejszym ośrodkiem kultu Zeusa i miejscem narodzin idei igrzysk olimpijskich. To tutaj, co 4 lata odbywały się najbardziej prestiżowe igrzyska w całej Helladzie, pierwsze z nich udokumentowano w 776 r. p.n.e. Warte odwiedzenia jest także Muzeum Archeologiczne z bogatymi zbiorami. Czas wolny lub udział w wycieczkach fakultatywnych organizowanych przez armatora. Obiad. Wypłynięcie z portu ok. godz. 17.00. Kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie, obiad i kolacja na pokładzie statku. Całodzienny rejs bez zawijania do portu w kierunku Wenecji. Korzystanie z atrakcji dostępnych na statku. Nocleg.

9. DZIEŃ.
Śniadanie. Zawinięcie do portu w Wenecji ok. godz. 8.00. Wyokrętowanie ze statku, transfer do hotelu w okolicy Mestre, zakwaterowanie. Przejazd środkami komunikacji miejskiej do Wenecji. Spacer po dzielnicy Cannaregio, gdzie nadal toczy się tradycyjne życie na wyspie, z dala od tłumów turystów. Spacer rozpoczyna się od Ponte delle Guglie – szerokiego kamiennego mostu z ozdobnymi obeliskami. Przejście na Campiello dell Anconetta z piękną mozaiką, potocznie zwaną „ikonką”. Dalej trasa wiedzie przez Campo della Magdalena z małym kościółkiem wzorowanym na rzymskim Panteonie, obok Palazzo Giovanelli, kościoła Santa Sofia i kościoła Santi Apostoli, wybudowanego po widzeniu św. Magnusa, do kościoła Madonna dell Orto z cudowną figurką dłuta Giovanniego de Santi i grobem znanego malarza Jacopa Tintoretta. Czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 9 noclegów: 7 na statku, kabiny wewnętrzne typu (Q i N) oraz z oknem (typ G2), 2-os. z łazienkami, 2 noce w hotelu ***/**** w Mestre • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami i klimatyzacją • wyżywienie na statku (bufet): 7 śniadań, 6 obiadów, 7 kolacji; pierwszym posiłkiem na statku jest kolacja w dniu zaokrętowania, ostatnim śniadanie w dniu powrotu do Wenecji; w hotelu: 2 śniadania zgodnie z programem • na pokładzie: wybrane zajęcia fitness, rozrywka na pokładzie: przedstawienia, koncerty, pokazy tańca, wstęp do klubów nocnych; dostęp do atrakcji sportowych na pokładzie: baseny, boiska, lodowiska, ścianki do wspinaczki, minigolf i inne • przelot: Warszawa-Wenecja-Warszawa • transfer: lotnisko-hotel-port, port -hotel-lotnisko • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
    Obowiązkowe opłaty portowe, serwisowe, napiwki: ok. 252 EUR.
    Obowiązkowe opłaty na miejscu (Wenecja): bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 50 EUR, taksa klimatyczna w Wenecji: 6 EUR.
    Dopłata do kabiny z oknem termin 4.07/os.: 1490 PLN.
    Dopłata do kabiny z oknem termin 15.08/os.: 1290 PLN.
    Dopłata do kabiny z oknem termin 12.09/os.: 2690 PLN.
    Wycieczki fakultatywne podczas rejsu dostępne na stronie: www.royalcaribbean.com.
    Cena nie zawiera: napoi alkoholowych, napiwków standardowo płaconych na pokładzie dla obsługi kelnerskiej i kabinowej, pakietów napojów dla dzieci, lodów Ben & Jerry’s, zabiegów kosmetycznych w spa, pamiątek ze sklepów pokładowych, wycieczek fakultatywnych, transferów do/z portu w trakcie rejsu.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej