• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Wenecki Tydzień (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Wenecki Tydzień (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
WENECJA - PADWA - WERONA

Dzień 1
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejedziemy przez Czechy (przerwa na posiłek) i Austrię. Późnym wieczorem opuścimy Austrię i zatrzymamy się na nocleg w hotelu w Alpach włoskich.

Dzień 2
Po wczesnym śniadaniu przejedziemy do Wenecji, przepłyniemy barką turystyczną z parkingu na Punta Sabbioni w pobliże Placu św. Marka, zwiedzimy m. in.: pełną zrabowanych w Bizancjum arcydzieł Bazylikę Św. Marka, Pałac Dożów i malowniczy Most Rialto. Dla chętnych – możliwość przejażdżki prawdziwą wenecką gondolą. Po czasie wolnym przejedziemy do hotelu w okolicach Lido di Jesolo na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3
Po wczesnym śniadaniu przejedziemy do miasta Romea i Julii - pełnej antycznych zabytków Werony, zwiedzimy m. in. rzymską Arenę i malowniczy plac Zielarski i oczywiście słynny Dom Julii z niemniej słynnym balkonem. Przejedziemy do Padwy, gdzie zwiedzimy m. in. Bazylikę Św. Antoniego z grobem świętego oraz jeden z najstarszych uniwersytetów (studiował tu m. in. Kopernik), zobaczymy również główny plac miasta Prato. Po czasie wolnym wrócimy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu wybierzemy się na rejs statkiem turystycznym po lagunie weneckiej. Zobaczymy m. in. położony na wyspie cmentarz św. Michała. Następnie przepłyniemy na Burano – malowniczą wyspę położoną z dala od turystycznych szlaków, słynącą z pięknych wyrobów rękodzielniczych. Tutaj znajdziemy czas na espresso – mocną, aromatyczną włoską kawę, przepyszne lody, zakupy pamiątek, które na Burano są dużo tańsze niż w samej Wenecji, smakosze mogą skosztować dań z owoców morza w jednej z tutejszych restauracyjek. Wieczorem przejedziemy na nocleg do hotelu w Alpach włoskich.

Dzień 5
Po śniadaniu wyruszymy w kierunku Polski. Przejedziemy przez Austrię i Czechy (przerwa na posiłek). Na terenie Czech zatrzymamy się na gorący posiłek, przyjazd do Polski w godzinach wieczornych (Katowice ok. 22).

Cena zawiera
1. Transport autokarem na trasie wycieczki.
2. 4 noclegi w hotelach**/*** - 2 w Alpach, 2 w okolicach Wenecji.
3. Wyżywienie: 4 śniadania kontynentalne wzmocnione, 2 obiadokolacje w hotelu w okolicach Wenecji.
4. Opiekę pilota-przewodnika.
5. Zwiedzanie wg programu.
6. Ubezpieczenia KL i NW.

Cena nie zawiera
1. Napojów do obiadokolacji.
2. Posiłków na trasie przejazdu.
3. Kosztów uczestnictwa w programie zwiedzania – ok. 80 EUR/os.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej