• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Wieczne i Słoneczne (wycieczka objazdowa)

Hotel Wieczne i Słoneczne (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Atuty wycieczki: połączenie zwiedzania z plażowaniem; znany kurort nadmorski; romantyczna Wenecja.

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Wieczne i Słoneczne (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki:
Florencja - Rzym - Asyż - San Leo - San Marino - Rimini - Wenecja

Bardzo lubiana wycieczka, połączenie objazdówki i pobytu w słynnym włoskim kurorcie Rimini. W programie zwiedzanie Florencji, w której nagromadzenie zabytków przyprawia o zawrót głowy, spacer po centrum Wiecznego Miasta i wizyta w miejscu spoczynku Jana Pawła II, przepiękny Asyż - ojczyzna św. Franciszka - z bazyliką, gdzie zachwycają freski Giotta i romantyczna Wenecja. Rimini - to zmiana nastroju. Cztery dni w najpopularniejszym kurorcie nad Adriatykiem to nieskończenie wiele możliwości: szeroka, piaszczysta, znakomicie zagospodarowana plaża kusi słodkim nicnierobieniem, dyskoteki, kluby i bary czekają na imprezowiczów, smakosze docenią restauracje z owocami morza, a miłośnicy zakupów znajdą sklepy dostępne na każdą kieszeń. Kameralne centrum Rimini to idealne miejsce na wieczorny spacer. Warto się wybrać na wycieczkę fakultatywną do mało znanego turystom urokliwego miasteczka San Leo. Łączna trasa we Włoszech: ok. 2700 km.


Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

Dzień 2
Przyjazd do FLORENCJI w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie stolicy Toskanii: kościół Santa Croce, Piazza del Duomo, baptysterium, katedra Santa Maria del Fiore, wieża Giotta, Piazza della Signoria, Palazzo Vecchio, Ponte Vecchio. Przejazd do hotelu w okolicy Chianciano Terme, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do RZYMU - panoramiczne zwiedzanie Wiecznego Miasta: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona, plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi, fontanna di Trevi, most i zamek św. Anioła, bazylika i plac św. Piotra - wizyta w miejscu spoczynku Jana Pawła II. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Wyjazd do ASYŻU. Zwiedzanie: bazylika św. Franciszka, Piazza del Comune, kościół św. Klary. Przejazd do hotelu na Riwierze Adriatyckiej. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek nad morzem. Rimini i jego kurortowe dzielnice słyną z pięknych, szerokich, znakomicie zagospodarowanych plaż (serwis plażowy 10-16 EUR: parasol + 2 leżaki/dzień). Kolacja, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Czas wolny lub półdniowa wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do uroczego miasteczka SAN LEO, sąsiada San Marino, założonego przez św. Leona, który przybył do Rimini razem ze św. Marino i skrył się w górach przed prześladowaniami. Zwiedzanie pięknej fortecy osadzonej na wysokiej skale, która pełniła w pewnym okresie funkcję więzienia Watykanu. Spacer po zabytkowym centrum z czasem wolnym na zakup pamiątek i pamiątkowe zdjęcia. Powrót do hotelu, czas wolny, kolacja, nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek nad morzem. Po południu wyjazd do SAN MARINO. Spacer trasą turystyczną najstarszej na świecie republiki. Czas wolny na zakup pamiątek. Przejazd do RIMINI i zwiedzanie historycznego centrum: Łuk Cesarza Augusta, most Tyberiusza, główne place: Piazza Cavour, Piazza Tre Martiri. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek nad morzem. Kolacja i nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Wyjazd do WENECJI na parking Tronchetto. Przejazd słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Zwiedzanie: Most Westchnień, Pałac Dożów, bazylika i plac św. Marka. Spacer trasą turystyczną do Ponte Rialto. Wyjazd do Polski.

Dzień 10
Przyjazd do Polski.

WYDARZENIA:
30 maja - festiwal początku lata i festiwal sztuki ulicznej w Rimini 26-28 lipca - Kattolika, Rimini - Festiwal Morza - związany z owocami morza i sprzętem turystycznym

ŚWIADCZENIA:
7 noclegów w hotelach*** klasy turystycznej: 1 w okolicy Chianciano Terme, 1 w okolicy Rzymu, 5 w okolicy Rimini na Riwierze Adriatyckiej; 2-, 3-os. pokoje z łazienkami: prysznic, wc; wyżywienie: 7 śniadań i 7 obiadokolacji zgodnie z programem; przejazd komfortowym autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW.

Dodatkowe informacje:
Obowiązkowa opłata na miejscu: taksa klimatyczna: 1-3 EUR/nocleg/os.
Bilety wstępu, lokalni przewodnicy, inne opłaty: ok. 60 EUR.
Opłaty fakultatywne: wycieczka do San Leo: 12 EUR (nie obejmuje wstępów i przejazdu busem: ok. 10 EUR); wymagane min. 25 osób. Przejazdy po Rzymie środkami komunikacji miejskiej.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej