• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Włochy klasyczne 8 dni (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Włochy klasyczne 8 dni (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Siena - Rzym - Watykan - Asyż - Florencja - Wenecja

1. dzień
Zbiórka wg informacji zawartych w umowie. Przejazd do hotelu w Czechach. Nocleg.

2. dzień
Przejazd do Włoch na nocleg w okolicach Florencji.

3. dzień
Śniadanie. Przejazd do Sieny, spacer po mieście z pilotem. Przejazd do Rzymu. Spacer po Rzymie: Fontanna di Trevi, Piazza Navona z Fontanna dei Fiumi, Schody Hiszpańskie. Przyjazd do hotelu w okolicach Rzymu.

4. dzień
Śniadanie. Zwiedzanie Watykanu: Muzea Watykańskie, bazylika Św. Piotra wraz z grobem Jana Pawła II w podziemiach, plac Św. Piotra. Powrót do hotelu w okolicach Rzymu.

5. dzień
Śniadanie. Zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem miejscowym: Kapitol, Forum Romanum, Koloseum, bazylika Św. Jana na Lateranie, bazylika Santa Maria Maggiore, Piazza Venezia. Powrót do hotelu w okolicach Rzymu. Możliwość uczestniczenia w uroczystej kolacji z daniami kuchni włoskiej (ok. 25 EURO).

6. dzień
Śniadanie. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie bazyliki Św. Franciszka (wraz z odbudowanym po trzęsieniu ziemi kościołem górnym). Przejazd do Florencji. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym: Ponte Vecchio, katedra Santa Maria del Fiore, baptysterium, Palazzo Vecchio, kościół Santa Croce. Przejazd do hotelu w okolicach Florencji. Zakwaterowanie w pokojach.

7. dzień
Przejazd do Wenecji. Transfer łodzią. Spacer po Wenecji: Ponte di Accademia, Ponte di Rialto, Mercato di Rilato, Piazza San Marco, Wieża Zegarowa, Most Westchnień. Powrót łodzią*. Przejazd do Polski non stop. *Jeśli czas na to pozwoli, istnieje możliwość zorganizowania wycieczki gondolami po kanałach weneckich lub ciekawej wycieczki panoramicznej łodzią po lagunie weneckiej (dodatkowo płatne).

8. dzień
Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.

Uwaga
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, komunikacji miejskiej, transfery łodziami, oraz opłaty za przewodników lokalnych są dodatkowo płatne - ok. 140 EURO. Możliwość dokupienia 5 obiadokolacji serwowanych w hotelach w godzinach wieczornych, oprócz dnia, w którym jest uroczysta kolacja.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej