• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Włochy klasyczne (wycieczka objazdowa)

Hotel Włochy klasyczne (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Włochy klasyczne (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Wszystkich Państwa zapraszamy do odwiedzenia najważniejszych miast we Włoszech. Wybierając się na tę imprezę, zwiedzą Państwo trzy główne miasta Toskanii najpiękniejszego regionu włoskiego oraz trzy miejsca kultu religijnego. Wycieczka „Rzym 8 dni” to prawdziwa uczta dla duszy.

1 DZIEŃ
Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z wybraną opcją. Przejazd do hotelu w Czechach. Nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie, po którym przejazd do Włoch na nocleg w okolicach Florencji.

3 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Sieny, jednego z najbardziej rozpoznawalnych miast w Toskanii, spacer po mieście z pilotem. Przejazd do Rzymu. Spacer po Rzymie, podczas którego zobaczymy: Fontannę di Trevi, najbardziej znana barokowa fontanna Rzymu, Piazza Navona z Fontanną dei Fiumi, Schody Hiszpańskie, dzieło architektów Francesco de Sanctis i Alessandro Specchi, znajdują się przy Placu Hiszpańskim - jednym z najsłynniejszych placów Rzymu. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu.

4 DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie Watykanu: Muzea Watykańskie, renesansowo-barokowy kompleks Bazyliki św. Piotra wraz z grobem Jana Pawła II w podziemiach, plac Św. Piotra. Powrót do hotelu w okolicach Rzymu.

5 DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem miejskim: Kapitol, Forum Romanum, Koloseum, bazylika Św. Jana na Lateranie, bazylika Snata Maria Maggiore, Piazza Venezia. Powrót do hotelu w okolicach Rzymu. Możliwość uczestniczenia w uroczystej kolacji z daniami kuchni włoskiej.

6 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie bazyliki Św. Franciszka (wraz z odbudowanym po trzęsieniu ziemi kościołem górnym). Przejazd do Florencji. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejskim: Ponte Vecchio, katedra Santa Maria dei Fiore, baptysterium, Palazzo Vecchio, kościół Santa Croce. Przejazd do hotelu w okolicach Florencji. Zakwaterowanie.

7 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Wenecji, miasta na wodzie, gdzie znajdują się bogato zdobione zabytkowe budynki ukryte pomiędzy malowniczymi kanałami. Transfer łodzią. Spacer po Wenecji , gdzie zobaczymy Ponte di Accademia, Ponte di Rialto, Mercato, Piazza San Marco, Wieża Zegarowa, Most Westchnień. Powrót łodzią lub jeśli czas na to pozwoli, istnieje możliwość zorganizowania wycieczki gondolami po kanałach weneckich lub ciekawej wycieczki panoramicznej łodzią po lagunie weneckiej. Wyjazd do Polski, przejazd non stop.

8 DZIEŃ
Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.

TRASA WYCIECZKI: 4 000 km
WARSZAWA - SIENA - RZYM - WATYKAN - ASYŻ - FLORENCJA - WENECJA - WARSZAWA

CENA WYCIECZKI ZAWIERA    
• 6 noclegów w hotelach 2/3 gwiazdkowych (1 nocleg w Czechach, 2 w okolicach Florencji, 3 w okolicach Rzymu) w pokojach 1 lub 2-osobowych z możliwością dostawki
• 6 śniadań
• przejazd klimatyzowanym autokarem
• ubezpieczenie KL i NW oraz bagażu
• opiekę pilota
 
DODATKOWO PŁATNE OBOWIĄZKOWO    
• pakiet za wstępy do zwiedzanych obiektów, przejazdy środkami komunikacji miejskiej, transfery łodzią oraz  przewodnicy lokalni ok. 160 EUR/os. (przy grupie 40-45 osób)
• w przypadku wprowadzenia we Włoszech opłaty klimatycznej każdy uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia u pilota kwoty 3 EUR/dzień.

DODATKOWO PŁATNE FAKULTATYWNIE    
• uroczysta kolacja z daniami kuchni włoskiej ok. 29 EUR/os.
• wycieczka gondolą po kanałach ok. 12 EUR/os.  (cena uzależniona od ilości osób)

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Uzależnione jest to od czasu przejazdów, godzin otwarcia oraz dostępności zwiedzanych obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej