• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Włochy w sercu imperium (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Włochy w sercu imperium (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Włochy to kraj, w którym przyszli na świat najwybitniejsi twórcy - malarze, architekci, muzycy, aktorzy. Największe opery, najpiękniejsze obrazy, fenomenalne filmy, a w końcu najwybitniejsze dzieła sztuki kulinarnej narodziły się właśnie tu- w pięknej słonecznej Italii.

Trasa wycieczki ok. 4650 km - Czechy - Austria – Siena - Wezuwiusz – Capri - Pompeje – Monte Cassino – Rzym – Watykan – Florencja - Wenecja – Czechy - Austria

1. dzień
Zbiórka i wyjazd z Polski, przejazd w kierunku Czech lub Austrii. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2. dzień
Śniadanie, przejazd do Włoch. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Florencji, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

3. dzień
Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem Sieny – serca Toskanii o średniowiecznym charakterze, z magicznymi zaułkami, labiryntem krętych uliczek, czerwono - brązowymi dachami i starymi kamienicami. Zwiedzanie Piazza del Campo z Palazzo Pubblico i Torre del Mangia oraz ratusza i katedrę z XII w. Przejazd do hotelu w okolicach Neapolu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

4. dzień
Śniadanie, wjazd na Wezuwiusz - najbardziej znany wulkan w Europie. Zaliczany jest do wulkanów drzemiących, ale poglądy na temat jego ewentualnej aktywności są zróżnicowane. Ze względów bezpieczeństwa wjazd na wulkan nie zawsze jest możliwy. Następnie rejs na rajską wyspę Capri, leżącą przy cyplu półwyspu Sorrentine, jest najchętniej odwiedzanym zakątkiem Zatoki Neapolitańskiej. Zwiedzanie wyspy, przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5. dzień
Śniadanie, zwiedzanie Pompei, uważanych za najatrakcyjniejsze miasto Starożytnego Rzymu. Budowane z harmonią. Popiół wulkaniczny Wezuwiusza doskonale zakonserwował budowle i przedmioty, które pozwalają odtworzyć wygląd i życie rzymskiego miasta. Przejazd do Monte Cassino - miejsca znaczącego dla Polaków. Wizyta w muzeum Historiale di Cassino, opactwo benedyktynów, polski cmentarz. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

6. dzień
Śniadanie, zwiedzanie Rzymu – wiecznego miasta i Watykanu – najmniejszego państwa świata. Spacer z miejscowym przewodnikiem. Zobaczymy m. in. Kapitol, Forum Romanum, Koloseum, Piazza Novona, Schody Hiszpańskie, Fontanna Di Trevi. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

7. dzień
Śniadanie. Ciąg dalszy zwiedzania Rzymu i Watykanu. W programie m. in. Bazylika Św. Piotra z grobem Jana Pawła II. Tego dnia wieczorem dla chętnych proponujemy uroczystą kolację z daniami kuchni włoskiej. Powrót do hotelu na nocleg.

8. dzień
Śniadanie, przejazd do Florencji - perły Toskanii. Strzelające w niebo wieże z daleka witają przybywających z całego świata miłośników włoskiej kultury i historii. Zagęszczone zabytki Starego Miasta, wspaniałe punkty widokowe, zawieszone w czasie uliczki i dzielnice. Zobaczymy Ponte Vecchio – najstarszy most Florencji. Przeważały tu sklepiki złotników - stąd nazwa Most Złotników. Zwiedzanie Katedry Santa Maria Del Fiore, babtysterium, Palazzo Vecchio oraz kościół Santa Croce. Przejazd do hotelu w okolicach Wenecji lub Padwy. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

9. dzień
Śniadanie. Zwiedzanie Wenecji - miasta położonego na 118 wyspach, rozdzielona 150 kanałami, ze 140 mostami. Transfer łodzią. Spacer po mieście. Zobaczymy: Ponte di Accademia, Ponte di Rialto, Mercato di Rilato, Piazza San Marco, Wieżę Zegarową, Most Westchnień. Powrót łodzią. Przejazd w kierunku Austrii. Zakwaterowanie w hotelu w Czechach lub Austrii, obiadokolacja i nocleg.

10. dzień
Śniadanie, przejazd do Polski. Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.

Ważne informacje:
1.Orientacyjne koszty obowiązkowego pakietu podczas zwiedzania ze wstępami, przejazdami środkami komunikacji miejskiej oraz opłatami za przewodników lokalnych: ok. 164 €/os. Koszt obowiązkowego pakietu zwiedzania może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach każdorazowo poinformujemy.
2. Dodatkowo płatne imprezy fakultatywne: wieczór włoski – uroczysta kolacja z daniami kuchni włoskiej ok. 25 €/os.
3. Istnieje możliwość dokupienia w biurze 8 obiadokolacji (dni realizacji obiadokolacji zawarte są w programie).
4. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Kolejność zwiedzania oraz pora posiłków mogą ulec zmianie.
5. Oprócz tras głównych istnieje możliwość wyjazdu z wybranych, dostępnych miast w Polsce, za dopłatą.

Świadczenia w cenie:
9 noclegów w hotelach 2*/3*, pokoje 1 lub 2-osobowe z możliwością dostawki, 9 śniadań, opieka pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu, przejazd klimatyzowanym autokarem.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej