• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Włoski niezbędnik - autokar + samolot (wycieczka objazdowa)

Hotel Włoski niezbędnik - autokar + samolot (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Włoski niezbędnik - autokar + samolot (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

WŁOSKI NIEZBĘDNIK DLA WYGODNYCH AUTOKAR - SAMOLOT

Wenecja - Perła Adriatyku, Florencja - Stolica Toskanii, Rzym, czyli historia Imperium, Watykan i audiencja u Papieża, Asyż - serce chrześcijańskiej Europy, Werona - miasto Romea i Julii

Dzień 1
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy i Austrię. Późnym wieczorem zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicach Udine (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). Po drodze planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km)

Dzień 2
Śniadanie, w godzinach przedpołudniowych przyjazd do Wenecji na parking Punta Sabbioni lub Tronchetto, a następnie rejs barką turystyczną na Plac Św. Marka. Kolejnym punktem programu będzie spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i Wieżę Dzwonniczą - najwyższą budowlą w mieście. Zwiedzanie zakończymy przy słynnym Moście Rialto. Następnie czas wolny. Po południu rejs gondolami po kanałach weneckich. Wieczorem przejazd do hotelu w ok. Ferrary na nocleg. (Trasa ok. 100 km)

Dzień 3
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie, około południa przyjazd do Florencji. Zwiedzanie miasta zaczniemy od Kościoła Św. Krzyża z nagrobkami sławnych Florentyńczyków, Placu Ratuszowego, malowniczego Mostu Złotników oraz Katedry Santa Maria del Fiore przykrytej wspaniałą kopułą o średnicy prawie 50 m i najstarszego budynku miasta, czyli Baptysterium, do którego prowadzą słynne Rajskie Wrota. Następnie czas wolny, możliwość realizacji wycieczki lokalnej do Ferrary (ok. 12 EUR). Przejazd do hotelu w ok. Rzymu. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 200 km)

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Watykanu. Następnie zwiedzanie Muzeów Watykańskich wraz z Kaplicą Sykstyńską gdzie znajdują się słynne freski Michała Anioła. Kolejno zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra, szczególnej uwadze polecamy Pietę Michała Anioła - wspaniały baldachim wykonany przez Berniniego oraz posąg Św. Piotra. W programie wizyta przy grobie Św. Jana Pawła II. Na zakończenie dnia wieczór włoski w stylowej restauracji (płatny dodatkowo). Późnym wieczorem powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 300 km)
Uwaga! W tym dniu nie ma kolacji w hotelu.

Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do Watykanu na audiencję generalną (podczas pobytu Papieża w Rzymie). Następnie zwiedzanie części barokowej Rzymu: Plac Navona, Plac Hiszpański i Fontanna di Trevi oraz część starożytna: Panteon, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum (zwiedzane z zewnątrz) i Łuk Konstantyna. Wieczorem powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 300 km)

Dzień 6
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Asyżu - miasta Św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki Św. Franciszka: dolnej z grobowcem świętego oraz górnej z pięknymi freskami Giotta. Spacer po średniowiecznych, pełnych uroku uliczkach miasta. Możliwość skorzystania z wycieczki lokalnej do Padwy (ok. 12 EUR). Przejazd na nocleg w okolicach Werony. (Trasa ok. 670 km)

Dzień 7
Po śniadaniu przejazd do Werony, miasta słynnych kochanków Romea i Julii. Odwiedzimy słynną Arenę, dziedziniec domu Julii, aby zobaczyć najsłynniejszy balkon świata, Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligieri oraz Torre de Lamberti - XII wieczną wieżę, z której można podziwiać panoramę całego miasta. Po południ czas wolny lub możliwość skorzystania z wycieczki lokalnej do Ferrary (ok. 12 EUR). Powrót do hotelu w ok. Werony na nocleg. (Trasa ok. 60 km)

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, czas wolny i transfer na lotnisko w Weronie. Wylot do Polski. (Trasa ok. 50 km)

Uwagi!
- Ww. program należy traktować ramowo i może on ulec zmianie, oczywiście z zachowaniem wszystkich pozycji zwiedzania.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych.
- Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego w Rzymie przy zwiedzaniu konieczne będzie korzystanie ze środków komunikacji miejskiej.
- Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.


Zakwaterowanie na objeździe
Hotele **/*** klasy turystycznej-  położone w miastach satelickich (30-65 km do centrum), na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami (7 rozpoczętych dób hotelowych: nocleg tranzytowy na terenie Włoch/ Udine - 1, Wenecja/ Werona/ Lido di Jesolo/ Padwa - 2, Florencja/ Ferrara - 1, Rzym/ Fiuggi/ Fiano Romano - 3).
Pokoje: wszystkie  2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. W każdym pokoju telefon, TV-sat., mini bar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Do dyspozycji gości: recepcja 24- godz., restauracja, bar, sala śniadaniowa. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Wyżywienie: śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna: **/***

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autokarem (WC, bar, video), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań kontynentalnych, za dopłatą kolacje (5), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji oraz metra w Rzymie), lokalnych przewodników, obsługi grupy w systemie Tour Guide, podatków turystycznych na terenie Włoch, wycieczek lokalnych, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu, przewodnicy, rejs statkiem i gondolami, przejazdy metrem, system TGS): ok. 120 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet, (nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 5 EUR - płatne bezpośrednio w hotelach).

Wycieczki lokalne: wieczór włoski (ok. 30 EUR), Padwa (ok. 12 EUR), Ferrara (ok. 12 EUR). Wycieczki do miast odbywają się przy znacznej liczbie chętnych.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej