• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Włoskie pieszczoty dla wygodnych (wycieczka objazdowa)

Hotel Włoskie pieszczoty dla wygodnych (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Włoskie pieszczoty dla wygodnych (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Nocleg tranzytowy na terenie Włoch - zwiedzanie po nocnym wypoczynku, Bolonia - stolica Emilia-Romania, San Marino, Mediolan - dwie stolice: Lombardii i mody, Jezioro Garda - największe jezioro włoskie, Werona - Miasto Romea i Julii, Wenecja - wyspy Murano i Burano, Padwa - Św. Antoni i słynny włoski uniwersytet

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Późnym wieczorem przyjazd w ok. Udine (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). Po drodze planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).

Dzień 2
Śniadanie, przyjazd do Wenecji, rejs barką turystyczną po Lagunie Weneckiej. Odwiedzimy i pospacerujemy po „kolorowej” wyspie Burano znanej z wyrobu koronek, a także po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Bazylikę Św. Marka, Pałac Dożów i Wieżę Dzwonniczą - najwyższą budowlę w mieście. Zwiedzanie zakończymy przy słynnym Moście Rialto. Rejs gondolami po kanałach weneckich i Canale Grande. Czas wolny. Nocleg w ok. Padwy. (Trasa ok. 200 km).

Dzień 3
Śniadanie, przejazd do Padwy, miasta Św. Antoniego, jednego z najważniejszych ośrodków naukowych już w średniowieczu. Spacer przez Prato della Valle, uważany za największy plac w Europie do centrum historycznego Padwy gdzie usytuowany jest jeden z najstarszych uniwersytetów europejskich, aż do Bazyliki Św. Antoniego, gdzie znajduje się grobowiec patrona miasta i jego relikwie. Przejazd do Werony, miasta słynnych kochanków Romea i Julii. Odwiedzimy słynną Arenę, dziedziniec domu Julii, aby zobaczyć najsłynniejszy balkon świata, Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligieri oraz Torre dei Lamberti - XII w. wieżę, z której podziwiać można panoramę miasta (podziwiana z zewnątrz). Nocleg w ok. Werony. (Trasa ok. 200 km).

Dzień 4
Śniadanie, przejazd nad największe włoskie jezioro - Garda. Spacer po urokliwych miasteczkach: Sirmione i Lazise oraz degustacja produktów regionalnych w winnicy z tradycjami. Rejs statkiem po J. Garda, w trakcie którego będziemy mogli podziwiać wspaniałe widoki na Dolomity. Powrót do hotelu. (Trasa ok. 250 km).

Dzień 5
Śniadanie, przejazd do Mediolanu. Wizytę rozpoczniemy na Placu Katedralnym gdzie znajduje się gotycka katedra zwana „poematem w marmurze”. Przejdziemy Galerią Vitorrio Emanuele II - eleganckim wielopiętrowym pasażem, do najsłynniejszej opery świata - La Scali. Zakończymy wizytą przy w Castello Sforzesco - imponującym zamku władcy Mediolanu Ludovica Sforzy. Następnie przejazd na stadion piłkarski drużyny AC Milan. Czas wolny. Nocleg w ok. Bolonii. (Trasa ok. 300 km).

Dzień 6
Śniadanie, przejazd do Bolonii, stolicy Emilia-Romania, miasta arkad i krużganków. Zwiedzanie historycznego centrum miasta: Piazza Maggiore, Piazza del Nettuno, bazylika San Petronio, katedra San Pietro oraz Piazza di Ravegnata ze słynnymi wieżami. Możliwość realizacji wycieczki lokalnej do Ferrary (płatna dodatkowo). Nocleg w ok. Rimini. (Trasa ok. 300 km).

Dzień 7 - 8
Pobyt na Riwierze Adriatyckiej. Czas wolny na wypoczynek, plażowanie i zakupy.

Dzień 9
Śniadanie i przejazd do San Marino - najstarszej republiki świata. Możliwość degustacji regionalnych likierów oraz czas wolny na zakupy. Wyjazd do Polski. (Trasa ok. 1200 km).

Dzień 10
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Katowice ok. 13:00).

Uwaga! Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.

Zakwaterowanie na objeździe
Część objazdowa
Hotele **/*** klasy turystycznej, położone w miastach satelickich (30-65 km do centrum), na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami. 5 rozpoczętych dób hotelowych: nocleg tranzytowy na terenie Włoch/Udine (1), Padwa (1), Werona/J. Garda (2), Bolonia (1).
Do dyspozycji gości: recepcja, bar.

Część pobytowa
Hotele **/*** położone w Rimini lub okolicach. 3 rozpoczęte doby hotelowe: Igea Marina/Gatteo Mare/San Mauro Mare/Bellariva/Bellaria/Catolica/Riccione/Cesanatico, niedaleko (do 400 m) od piaszczystej plaży.
Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar.
Pokoje: skromnie urządzone pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami.
Wyżywienie: śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna: **/***

Uwaga! W lipcu i sierpniu, z powodu wysokiego sezonu, możliwe zakwaterowanie w hotelu poza ww. kurortami, dalej od plaży (do 10 km) wtedy zapewniamy codzienne transfery na plażę.

Cena obejmuje
przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelach (8 rozpoczętych dób hotelowych), 8 śniadań kontynentalnych, za dopłatą kolacje (7), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów na rejsy (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji oraz statkiem po J. Garda), degustacji, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 175 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 5 EUR (płatne bezpośrednio w hotelach) oraz dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.

Wycieczki lokalne: Ferrara ok. 12 EUR (wycieczki odbywają się przy znacznej liczbie chętnych).

Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/studenckiej.
- niepełnosprawnych  - za okazaniem legitymacji inwalidzkiej ze stopniem upośledzenia.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej