• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Włoskie safari (wycieczka objazdowa)

Hotel Włoskie safari (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Atuty wycieczki: miasta z Listy UNESCO, zabytki, kurorty nad jeziorem Garda; Gardaland i Parco Natura Viva - rozrywka dla całej rodziny; krótkie przejazdy we Włoszech, wygodne noclegi w jednym hotelu.

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Włoskie safari (wycieczka objazdowa) obejmuje:

TRYDENT - MONTE BALDO - BARDOLINO - MALCESINE - PARCO NATURA VIVA - SIRMIONE - LIMONE - GARDALAND - MANTUA - SABBIONETA - WERONA

Atuty wycieczki:
miasta z Listy UNESCO, zabytki, kurorty nad jeziorem Garda
Gardaland i Parco Natura Viva - rozrywka dla całej rodziny
krótkie przejazdy we Włoszech, wygodne noclegi w jednym hotelu

Znakomita propozycja na rodzinny wyjazd do Włoch lub wycieczkę z przyjaciółmi. Program jest bardzo zróżnicowany, pokazuje nie tylko zabytki, ale także piękno przyrody, zaskakuje nietypowymi miejscami, jak Parco Natura Viva. Trasę rozpoczyna piękny Trydent z urokliwym centrum, kolejnego dnia zachwyci sanktuarium Madonna della Corona, zawieszone między niebem a ziemią. Garda, największe jezioro Włoch, to miejsce, w którym można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Malownicze kurorty, góry, wspaniały klimat i bujna przyroda sprawiają, że ściąga turystów z całego świata. Jedną z atrakcji jest także Gardaland - fantastyczny park rozrywki - i wizyta w parku safari. Miłośnikom zabytków na pewno spodobają się elegancka Mantua, cudowna Werona i klimatyczna Sabbioneta. Wszystkie noclegi zaplanowano w jednym hotelu w okolicy jeziora Garda. Trasa we Włoszech: ok 1200 km.

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

2. DZIEŃ.
Przyjazd do TRYDENTU. Zwiedzanie stolicy regionu Trentino: historyczne centrum z romańską katedrą, fontanną Neptuna i budynkami, których fasady pokryte są kolorowymi freskami, zamek Buon Consiglio. Przejazd do hotelu w okolicy jeziora Garda. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd autokarem do maleńkiej miejscowości górskiej Spiazzi na górze MONTE BALDO, gdzie znajduje się spektakularnie położone nad doliną Adygi, przyklejone do skał na wysokości 700 m.n.p.m. sanktuarium Madonna della Corona, którego początki sięgają XIII w. Obecnie jest to ważne miejsce pielgrzymkowe, w 1988 r. odwiedzone przez papieża Jana Pawła II. Przejazd do BARDOLINO - niewielkiego kurortu znanego z pięknej promenady z palmami i sosnami, słynącego także z wyrobu wina o tej samej nazwie. Spacer po starówce, zwiedzanie romańskiego kościoła św. Seweriusza. Wizyta w muzeum oliwy, gdzie można obejrzeć m.in. narzędzia wykorzystywane do wyrobu oliwy i kupić lokalne wyroby. Dalej trasa wiedzie do małej miejscowości ukrytej wśród zielonych wzgórz, z piękną starówką uważaną za najpiękniejszą nad Gardą - MALCESINE. Nad miasteczkiem góruje twierdza rodu Scaglieri z XIII w., gdzie był więziony w 1786 r. Goethe. Spacer po centrum. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do PARCO NATURA VIVA - emocjonująca przygoda jak na afrykańskim safari, gdzie zwierzęta żyją na wolności, a odwiedzający poruszają się wśród zwierząt odpowiednimi busami z przewodnikiem, mogąc je swobodnie obserwować i fotografować, jednocześnie słuchając opowieści na temat życia zwierząt. Temat wyprawy - Afryka na wyciągnięcie dłoni. Następnie wizyta w SIRMIONE - przepięknie położonym na jeziorem Garda miasteczku, z bajkowym zamkiem rodziny Scaglierich. Spacer po kolorowej starówce. Dalej trasa prowadzi do LIMONE, znanego z produkcji oliwy z oliwek, niegdyś słynącego z upraw cytryny i limonek. Spacer po centrum. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Całodzienna wyprawa do najwspanialszego parku rozrywki we Włoszech - GARDALAND, świata magii i przygody dla dorosłych, młodzieży i dzieci, zwanego włoskim Disnneylandem. Alternatywnie, dla osób lubiących zakupy - La Grande Mela Shopping w Lugagnano di Sona. W kompleksie handlowym jest ponad 100 sklepów, a także kręgielnie, sale bilardowe, restauracje, kina i inne atrakcje. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do MANTUI, miasta wpisanego na Listę UNESCO, położonego pomiędzy trzema sztucznymi jeziorami: Lago Superiore, Lago di Mezzo i Lago Inferiore. Spacer po historycznym centrum z wieloma zabytkami. Przejazd do SABBIONETY, kolejnego miasta z Listy UNESCO, założonego w XVI w. przez Wespazjana Gonzaga Colonna, które miało pełnić funkcje obronne w dolinie Padu. Spacer po mieście z licznymi zabytkami, m.in.: wizyta w fortecy rodu Gonzaga otoczonej potężnym murem, wizyta w Pałacu Książęcym zdobionym freskami i teatrze olimpijskim. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do WERONY, miasta znanego z dramatu Williama Szekspira „Romeo i Julią”. Chociaż dzieło powstało w XVI w., miasto i bohaterowie dramatu wciąż są symbolem romantycznej miłości. Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti ze słynnym balkonem Julii. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

8. DZIEŃ.
Przyjazd do Polski.

WYDARZENIA:
15 sierpnia - Garda - uroczyste obchody święta patronki miasta, regaty łodzi rybackich 22 czerwca -Trento - huczne obchody święta patrona miasta, turnieje

ŚWIADCZENIA:
5 noclegów w hotelu *** w okolicy jeziora Garda; 2 i 3-os. pokoje (możliwość 1 lub 2 dostawek) z łazienkami • wyżywienie (serwowane): 5 śniadań, 5 kolacji • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW.

UWAGI:
Obowiązkowa opłata na miejscu: taksa klimatyczna: 1-3 EUR/nocleg/os.
Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 160 EUR.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej