• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Włoskie smaki i przysmaki 9 dni (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Włoskie smaki i przysmaki 9 dni (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
okolice Brna - okolice Wenecji/Padwy - Florencja - okolice Florencji - Orvieto okolice Latiny - Lido di Lattina - okolice Rzymu - Watykan - Rzym - Castelli Romani - Riwiera Adriatycka* - Wenecja - Murano Burano.

Dzień 1
Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju wg. rozkładu. Przejazd do hotelu w ok. Brna. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, przejazd do Włoch. Przyjazd do hotelu w ok. Padwy/Wenecji. Zakwaterowanie, kolacja (fakultatywnie), nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do Padwy, zwiedzanie: bazylika Św. Antoniego, centrum historyczne. Przejazd do Florencji - stolicy regionu, Toskanii, kolebki renesansu. Zwiedzanie miasta, m.in. kościół Santa Croce z grobowcami Michała Anioła, Galileusza, G. Rossiniego, i in., Palazzo Vecchio, Piazza della Signoria, Katedra, Most Złotników. Przejazd do hotelu w ok. Florencji. Zakwaterowanie, kolacja (fakultatywnie) i nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do Orvieto. Zwiedzanie wspaniałej gotyckiej katedry i średniowiecznego miasta zbudowanego na szczycie wulkanicznego wzgórza. Przejazd w okolice Latiny, wizyta w serowarni gdzie będzie można zapoznać się z cyklem produkcyjnym wyrobu mozzarelli i typowych serów włoskich. Degustacja z możliwością zakupu typowych produktów lokalnych. Przyjazd do hotelu w ok. Rzymu. Zakwaterowanie. Przejazd do Lido di Lattina na kolację we włoskiej restauracji z muzyką na żywo (fakultatywnie). Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd do Watykanu. Udział w Audiencji Generalnej z udziałem Ojca Świętego (jeżeli jest w Rzymie). Zwiedzanie Rzymu - Piazza Navona, Panteon, Plac Hiszpański i Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. Powrót do hotelu, kolacja (fakultatywnie) i nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd do Rzymu i Watykanu. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich, bazyliki Św. Piotra, Grobów Papieskich. Wizyta przy grobie Ojca Świętego Jana Pawła II (o ile krypty są udostępnione zwiedzającym). Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd do Castelli Romani. Zwiedzanie willi i ogrodów. Degustacja lokalnych produktów wędliniarskich, oraz degustacja i zapoznanie się z cyklem wytwarzania wina w jednej z najbardziej prestiżowych piwnic centralnych Włoch z możliwością zakupu w/w artykułów. Przejazd do hotelu na Riwierze Adriatyckiej*, kolacja (fakultatywnie) i nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd do Wenecji - rejs łodzią po Lagunie Weneckiej na wyspy Murano (wielowiekowa tradycja szklarstwa) i Burano (słynna z produkcji koronek). Zwiedzanie Wenecji - bazylika Św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Wieży Zegarowej, Dzwonnicy, Mostu Westchnień (z zewnątrz). W godzinach wieczornych wyjazd do kraju. Jazda non-stop przez Austrię i Czechy.

Dzień 9
W godzinach porannych przekroczenie granicy RP. Powrót do poszczególnych miejscowości. */ możliwość noclegu w miejscowości nie położonej nad morzem.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej