• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Włochy dla wygodnych - autokar (wycieczka objazdowa)

Hotel Włochy dla wygodnych - autokar (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Włochy dla wygodnych - autokar (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

WŁOCHY DLA WYGODNYCH 9 dni

Wenecja - Królowa Laguny, Florencja - stolica renesansu, Rzym i historia Imperium, Watykan - miasto papieskie, Monte Cassino, Pompeje - miasto w cieniu Wezuwiusza, Capri - niezwykła wyspa

Dzień 1
Wyjazd z Polski autokarem wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Po drodze krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).

Dzień 2
W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Wenecji na parking Punta Sabbioni lub Tronchetto i rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Spacer po dzielnicy San Marco: Plac św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i Wieżą Dzwonniczą - najwyższą budowlą w mieście, można stąd podziwiać uroki całego miasta, Most Westchnień oraz okolice mostu Rialto. Następnie rejs gondolami po kanałach weneckich. Nocleg w ok. Wenecji. (Trasa ok. 50 km).

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Florencji. Zwiedzanie miasta zaczniemy od Kościoła św. Krzyża z nagrobkami sławnych florentyńczyków, Placu Ratuszowego, malowniczego Mostu Złotników oraz Katedry Santa Maria del Fiore, przykrytej wspaniałą kopułą zaprojektowaną przez Brunelleschiego i najstarszego budynku miasta, czyli Baptysterium, do którego prowadzą słynne Rajskie Wrota. Możliwość realizacji wycieczki lokalnej do Padwy (płatna dodatkowo). Nocleg w ok. Chianciano Terme. (Trasa ok. 400 km).

Dzień 4
Śniadanie i przejazd do Rzymu, gdzie zaprosimy Państwa na wyjątkowy spacer. Zaczniemy od zabytków antycznych: Koloseum (podziwiane z zewnątrz), Forum Romanum, Panteon i Kapitol. Kolejnym etapem zwiedzania będzie Rzym barokowy: Plac Hiszpański z fontanną Barcaccia w kształcie łodzi, schody hiszpańskie z kaskadą balustrad i balkonów oraz słynna Fontanna di Trevi. Nocleg w ok. Rzymu. (Trasa ok. 260 km).

Dzień 5
Śniadanie i przejazd do Watykanu na audiencję generalną (podczas pobytu Papieża w Rzymie). Następnie (o ile audiencja zakończy się planowo) zwiedzanie Muzeów Watykańskich oraz Kaplicy Sykstyńskiej ze słynnymi freskami Michała Anioła. Po południu zwiedzanie Bazyliki św. Piotra i czas wolny. Na zakończenie dnia proponujemy wieczór włoski w stylowej restauracji (płatny dodatkowo). Późnym wieczorem powrót do hotelu na nocleg (brak obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 180 km).

Dzień 6
Śniadanie i przejazd na Monte Cassino - miejsce słynnej bitwy polskiego II Korpusu z Niemcami. Odwiedzimy cmentarz żołnierzy polskich, grób gen. Andersa oraz opactwo benedyktynów. Przejazd do Neapolu, nieoficjalnej stolicy całego włoskiego południa. Zwiedzanie Galerii Umberta I, Piazza del Plebiscito z pałacem królewskim, Teatro San Carlo oraz wspaniałego zamku Castel Nuovo. W trakcie lunchu proponujemy degustację tradycyjnej pizzy neapolitańskiej (płatna dodatkowa). Nocleg w ok. Neapolu. (Trasa ok. 225 km).

Dzień 7
Po śniadaniu przeprawa promem na malowniczą wyspę Capri. Następnie: rejs wzdłuż wybrzeża wyspy, wjazd kolejką szynową na ok. 400 m n.p.m. do centrum, spacer do kwiecistych ogrodów Augusta, skąd podziwiać będziemy piękną panoramę, słynne Faragliony (trzy wyłaniające się z morza skały) oraz Łuk Miłości - Arco del Amore. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 50 km).

Dzień 8
Po śniadaniu zwiedzanie Pompei - antycznego miasta zalanego przez lawę podczas ogromnej erupcji Wezuwiusza, dzięki czemu zachowało się ono do dzisiejszych czasów w niezmienionym kształcie. Nocleg w ok. Lamezia di Terme. (Trasa ok. 370 km).

Dzień 9
Śniadanie i transfer na lotnisko w Lamezia di Terme. Wylot do Polski. Dojazdy do miejsc zamieszkania we własnym zakresie.

Uwagi!
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych.
- Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego w Rzymie, przy zwiedzaniu konieczne będzie korzystanie ze środków komunikacji miejskiej.
- Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.

Zakwaterowanie na objeździe
Hotele**/*** - wszystkie położone są w okolicach miast (30-65 km do centrum), w miastach satelickich, na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami - (7 rozpoczętych dób hotelowych: Wenecja/ Padwa - 1, Chianciano Terme - 1, Fiuggi - 2, Neapol/ Castellammare di Stabia/ Sorrento - 2, Lamezia di Terme - 1).   
Pokoje: skromnie urządzone pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami.
Do dyspozycji gości: restauracja, czasem bar.
Wyżywienie: śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko), za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna: **/***

Cena podstawowa obejmuje: przejazdy komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), przelot samolotem czarterowym na trasie Lamezia di Terme - Warszawa, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (6), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (w tym rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji, metra w Rzymie, promu i rejsu na Capri), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie - ok. 185 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 5 EUR (płatne bezpośrednio w hotelach) oraz dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.

Wycieczki lokalne: wieczór włoski - ok. 30 EUR, degustacja pizzy neapolitańskiej - ok. 25 EUR, Padwa - ok. 10 EUR (wycieczka odbywa się przy znacznej liczbie chętnych).

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej