• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Zakochani w Mediolanie (wycieczka objazdowa)

Hotel Zakochani w Mediolanie (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Zakochani w Mediolanie (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

„Ostatnia wieczerza” Leonarda da Vinci, Muzeum sztuki Brera, Katedra Mediolańska, La Sacala, Europejska stolica mody, fakultatywnie Jezioro Como.

Dzień 1
04:10 Zbiórka przy stanowisku odpraw na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu.
06:10 Wylot z Warszawy.
08:20 Przylot do Mediolanu, transfer do hotelu w ok. Mediolanu. Czas wolny na romantyczne spacery po mieście. (Trasa ok. 90 km).

Dzień 2
Po śniadaniu, przejazd do centrum miasta. Zwiedzanie rozpoczniemy wizytą na Placu Katedralnym gdzie znajduje się wspaniała gotycka Katedra zwana „poematem w marmurze” Katedra pod wezwaniem Narodzin św. Marii, należy do największych budowli sakralnych na świecie. Wewnątrz Katedry będziemy mogli podziwiać zachwycając witraże w chórze, które również należą do największych na świecie. Proponujemy również romantyczny spacer po dachu katedry, który ozdobiony jest 135 wyjątkowymi, gotyckimi dekoracjami architektonicznymi, rzeźbami i gargulcami. Z dachu Katedry widać zachwycającą panoramę miasta, a przy dobrej widoczności również Alpy. Następnie przejdziemy Galerią Vitorrio Emanuele II - eleganckim wielopiętrowym pasażem, który poprowadzi nas do najsłynniejszej opery świata - La Scali. Zwiedzanie miasta zakończymy wizytą w Castello Sforzesco - imponującym zamku władcy Mediolanu Ludovica Sforzy, gdzie będziemy podziwiać słynne niedokończone ostatnie dzieło Michała Anioła –Pietà Rondanini. Czas wolny. W tym dniu nie ma obiadokolacji, proponujemy obiadokolacje w jednej z mediolańskich restauracji. (Trasa ok. 30 km).

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Kościoła Santa Maria delle Grazie gdzie znajduje się najsłynniejszy obraz Leonarda da Vinci „Ostatnia Wieczerza”, następnie wizyta w słynnym muzeum malarstwa Brera, gdzie znajdują się m.in. obrazy Rafaella i Caravaggia. Następnie czas wolny na samodzielne odkrywanie tajemniczych zakątków Mediolanu lub zakupy w światowej stolicy mody. Dla chętnych przy dobrych warunkach pogodowych wycieczka fakultatywna pociągiem nad jezioro Como (płatna dodatkowo). Como jest trzecim co do wielkości jeziorem Włoch, ma wyjątkowy kształt litery„ Y” i jest malowniczo położone u podnóża Alp. Wokół jeziora znajdują się urokliwe miasteczka z przepięknymi willami. Piękno widoków zachwyci, każdą zakochaną parę. W tym dniu nie ma obiadokolacji. (Trasa ok 30 km)

Dzień 4
Wczesne wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Mediolanie (śniadanie możliwe w formie pakietów podróżnych). (Trasa ok. 90 km).

08:50 Wylot z Mediolanu.

10:50 Przylot do Warszawy.

Uwagi!
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego w Mediolanie przy zwiedzaniu konieczne będzie korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelu. Wizyta w Kościele Santa Maria Delle Grazie oraz oglądanie dzieła „Ostatnia Wieczerza” Leonarda da Vinci oraz Muzeum Brera, zapewnione dla osób, które wykupiły imprezę do 15-ego grudnia (konieczność wcześniejszej rezerwacji biletów wstępu do zwiedzanych obiektów). Dla pozostałych rezerwujących po 15-tym grudnia opcja dostępna na potwierdzenie.

Zakwaterowanie na objeździe

Hotel *** - położony w pobliżu centrum lub lokalnej komunikacji miejskiej, z dogodnym dojazdem do głównych atrakcji turystycznych Mediolanu
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Wyżywienie: śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacja (możliwa w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna: ***

Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem do/ z Mediolanu, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu *** (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacja (1), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 105 EUR - płatne obowiązkowo pilotowi, jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 7 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.

Wycieczki lokalne: Wycieczka nad jezioro Como ok. 20 EUR.

Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 24.07.2015 r. i mogą ulec zmianie.  

Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej.
- niepełnosprawnych - bilety ulgowe/ bezpłatne za okazaniem legitymacji inwalidzkiej ze stopniem inwalidztwa.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej