• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Zakochani w Karnawale (wycieczka objazdowa)

Hotel Zakochani w Karnawale (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Zakochani w Karnawale (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

WERONA - WENECJA - MURANO - BURANO - PADWA

Legendarny karnawał w Wenecji, to wydarzenie, które od wieków ściąga tu turystów z całego świata. Romantyczna atmosfera, oryginalne maski i stroje wspaniale pasują do tajemniczych zaułków Wenecji. Miasta, które wciąż żyje wspaniałą przeszłością. Znakomita propozycja na oderwanie się od codzienności, a także wspaniały prezent Walentynkowy. Trasa we Włoszech: ok. 950 km.

1. DZIEŃ 10.02.
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch przez Czechy i Austrię.

2. DZIEŃ 11.02.
Przejazd do WERONY. Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuleti ze słynnym balkonem szekspirowskiej Julii. Czas wolny na indywidualny udział w imprezach karnawałowych. Karnawał w tym mieście jest najstarszą imprezą obchodzoną w Europie sięgającą XIII w.- oryginalna nazwa Bacanàl del Gnoco. Korowody przebierańców, pokazy zręcznościowe, sztuczne ognie to tylko część atrakcji odbywających się na ulicach miasta, a temu wszystkiemu przewodzi Papa, co roku wybierany brodaty starzec z widelcem w ręku. Wczesnym wieczorem przejazd do hotelu w okolicy Lido di Jesolo. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ 12.02
Śniadanie. Przejazd na parking Punta Sabbioni i rejs promem do Wenecji. Spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów na plac św. Marka, który staje się dużą sceną na czas obchodów karnawału. Indywidualny udział w konkursie na najpiękniejszą maskę karnawału. Następnie wejście do bazyliki św. Marka (indywidualnie), przejście do Ponte Rialto - najstarszego mostu na Canale Grande. Czas wolny. Powrót na plac św. Marka i indywidualny udział w zabawach odbywających się tutaj przez cały dzień (program obchodów www.carnevale.venezia.it), aż do momentu pożegnania karnawału o godz. 23.30. Tradycyjnie obchody karnawału kończy korowód gondoli płynących w ciszy z pochodniami z Rialto do placu św. Marka. Rejs powrotny do Punta Sabbioni, przejazd do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ 13.02
Śniadanie. Przejazd na parking Punta Sabbioni. Rejs na wyspę MURANO słynącą z wyrobu szkła. Spacer po centrum, wizyta w warsztacie, gdzie wyrabia się szkło artystyczne. Kontynuacja rejsu na wyspę BURANO znaną z kolorowych domów i wyrobu koronek. Spacer po wyspie. Rejs do Wenecji. Zwiedzanie: spacer obok Pałacu Dożów - władców Wenecji, dalej wąskimi uliczkami do Ponte Rialto. Następnie na trasie: plac San Giacomo di Rialto z kościołem o tej samej nazwie, uważany za najstarszy w Wenecji, Campo San Paolo, kościół Santa Maria Gloriosa dei Frari przypominający muzeum i Scuola Grande di San Rocco ze sławnymi obrazami Tintoretta. Przejście obok Scuola Grande di San Giovanni Evangelista i kościoła San Giacomo dall’Orio. Następnie w programie targ rybny Pescheria. Powrót na plac św. Marka. Walentynkowy prezent! - czas wolny na romantyczny spacer we dwoje po Wenecji lub rejs gondolą... Rejs powrotny do Punta Sabbioni i przejazd do hotelu. Kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ 14.02
Śniadanie. Przyjazd do PADWY - słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiował Kopernik i Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Wyjazd do Polski.

6. DZIEŃ 15.02
Przyjazd do Polski.


ŚWIADCZENIA:
3 noclegi w hotelu*** w okolicy Lido di Jesolo; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie (serwowane): 3 śniadania, 2 obiadokolacje; przejazd komfortowym autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW.

UWAGI:
Obowiązkowa opłata na miejscu: opłata klimatyczna: ok. 1-2 EUR/nocleg/os.
Opłata fakultatywna: rejs gondolą: ok. 90 EUR (maks. 6 osób).
Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 65 EUR, bilety komunikacji wodnej: ok. 33 EUR.
W dniu zakończenia karnawału w hotelu tylko śniadanie.
Dostępność zwiedzanych miejsc i obiektów może być ograniczona ze względu na obchody karnawałowe.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej