• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Zimowe zachcianki - wylot samolotem powrót autokarem (wycieczka objazdowa)

Hotel Zimowe zachcianki - wylot samolotem powrót autokarem (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Zimowe zachcianki - wylot samolotem powrót autokarem (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

ZIMOWE ZACHCIANKI DLA WYGODNYCH W JEDNĄ STRONĘ AUTOKAREM W DRUGĄ STRONĘ SAMOLOTEM - 8 dni

Wenecja - Królowa Laguny, Padwa - Św. Antoni i średniowieczny uniwersytet, Werona - miasto Romea i Julii, Mediolan - stolica Lombardii i mody, Modena - miasto Pavarottiego i szybkich włoskich samochodów, Bolonia – stolica Emili Romani, Jezioro Garda - Dolomity i wyśmienite wino

Dzień 1
Zbiórka na wybranym lotnisku przy stanowisku odpraw na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot liniami czarterowymi do Werony.
Po przylocie transfer do hotelu w okolicy Werony. (Trasa ok. 50 km)

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Wenecji. W programie zwiedzanie Bazyliki Św. Marka, Pałacu Dożów, Placu Św. Marka. Następnie spacer w kierunku dzielnicy Rialto w czasie którego będziemy się delektować atmosferą starego miasta. W dalszej części programu rejs gondolami po kanałach weneckich, a następnie czas wolny. Na zakończenie dnia wieczór włoski w stylowej restauracji (płatny dodatkowo). Późnym wieczorem powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 80 km)
Uwaga! W tym dniu nie ma kolacji w hotelu.

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Padwy, miasta św. Antoniego słynnego także z jednego z najstarszych uniwersytetów europejskich. W programie zwiedzanie bazyliki z grobem Świętego oraz centrum historycznego. Następnie przejazd do Ferrary. Zwiedzanie zabytkowego centrum miasta dawnej siedziby rodu d’Este: Castello Estense, Palazzo Comunale, Piazza Municipio oraz katedry. Przejazd na nocleg do hotelu w ok. Bolonii. (Trasa ok. 100 km)

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Bolonii, stolicy regionu Emilia - Romania, miasta arkad i krużganków. Zwiedzanie historycznego centrum miasta: Piazza Maggiore, Piazza del Nettuno, bazylika San Petronio, katedra San Pietro oraz Piazza di Ravegnata ze słynnymi wieżami. Po południu przejazd do Modeny miasta Luciana Pavarottiego. W programie zwiedzanie centrum historycznego. Przejazd na nocleg w ok. Mediolanu. (Trasa ok. 240 km)

Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do Mediolanu stolicy Lombardii. Dzień rozpoczniemy wizytą na Placu Katedralnym gdzie znajduje się wspaniała gotycka Katedra zwana „poematem w marmurze”. Następnie przejdziemy Galerią Vitorrio Emanuele II - eleganckim wielopiętrowym pasażem, który poprowadzi do najsłynniejszej opery świata - La Scali. Zwiedzanie miasta zakończymy przy Castello Sforzesco - imponującym zamku władcy Mediolanu Ludovica Sforzy. Czas wolny na zakupy w tak zwanym Złotym Trójkącie Mody - najmodniejszej dzielnicy Mediolanu. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w ok. Jeziora Garda na nocleg. (Trasa ok. 150 km)

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd nad jezioro Garda, przejazd trasą panoramiczną wzdłuż jeziora, słynącego z malowniczych widoków zarówno zimą jak i latem. Spacer po słynnym kurorcie Sirmione. Następnie przejazd do winnicy, położonej u stóp Dolomitów. Degustacja i zakup win w niesamowitej scenerii. Nocleg w ok. Werony.

Dzień 7
Po śniadaniu przejazd do Werony, miasta słynnych kochanków Romea i Julii. Odwiedzimy słynną Arenę, dziedziniec domu Julii, aby zobaczyć najsłynniejszy balkon świata, Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligieri oraz Torre de Lamberti - XII-wieczną wieżę, z której można podziwiać panoramę całego miasta. Czas wolny. Po południu przejazd do hotelu w ok. Udine na nocleg (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 200 km)

Dzień 8
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych (Katowice ok. 20:00). (Trasa ok. 860 km)

Uwagi!
- Ww. program należy traktować ramowo i może on ulec zmianie, oczywiście z zachowaniem wszystkich pozycji zwiedzania.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych.
- Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.

Zakwaterowanie na objeździe
Hotele **/*** klasy turystycznej - położone w miastach satelickich (30-65 km do centrum), na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami (7 rozpoczętych dób hotelowych: nocleg tranzytowy na terenie Włoch/ Udine - 1, Werona/ Padwa - 2, Wenecja/ Lido di Jesolo/ Ferrara - 1, okolice Bolonii - 1, Mediolan/ Bresia/ Bergamo - 1, okolice Jeziora Garda - 1).
Pokoje: wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto w każdym pokoju telefon, TV Sat., mini bar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Do dyspozycji gości: recepcja restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Wyżywienie: śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna: **/***

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autokarem (WC, bar, video), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań kontynentalnych, za dopłatą kolacje (5), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów na rejsy statkiem oraz gondolami w Wenecji, lokalnych przewodników, obsługi grupy w systemie Tour Guide, podatków turystycznych na terenie Włoch, wycieczek lokalnych, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu, przewodnicy, rejs statkiem i gondolami, system TGS) - ok. 175 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet, (nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 3 EUR - płatne bezpośrednio w hotelach).

Wycieczki lokalne: wieczór włoski (ok. 35 EUR).

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej