79 254 22 00
pon.-pt. 09:00-19:00
  • 9 lat na rynku

Najlepsze oferty

Last Minute

15 największych Touroperatorów - zawsze jedna, najniższa cena.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ DNIA

 

 

wakacje last minute rezerwuj online * prestiżowy agent największych Touroperatorów

 10 lat doświadczenia w Internecie * tysiące zdjęć i opinii turystów

 

DLACZEGO WARTO REZERWOWAĆ WYCIECZKI LAST MINUTE ONLINE

 

Travelzone.pl to internetowy agent turystyczny, który umożliwia rezerwacje wycieczek i last minute w kilka minut bez wychodzenia z domu, pracy, biura. Travelzone.pl to profesjonalny serwis turystyczny działający w polskim Internecie oferujący wycieczki last minute wszystkim tym, którzy pragną szybko i bezpiecznie zorganizować swój wymarzony urlop.

 

Travelzone.pl działa od 2005 roku i dzięki znaczącym inwestycjom i skutecznej strategii systematycznie się rozwija a udział w rynku internetowych agentów turystycznych plasuje Travelzone.pl wśród 5 największych multiagentów online. W 2012 roku firma uzyskała dotację ze środków Unii Europejskiej "DOTACJE NA INNOWACJE - FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI", które pozwoliły udostepnić użytkownikom naszą autorską wyszukiwarkę ofert last minute, która w kilku krokach umożliwia wyszukanie i rezerwację najtańszej oferty z bazy tysięcy ofert last minute największych biur podróży, m.in. Exim Tours, Rainbow Tours, Itaka, Sun Fun Holidays, Wezyr Holidays, Alfa Star i in., wyszukiwarkę szybką i ergonomiczną z zaawansowanymi kryteriami wyboru wycieczek last minute z lotnisk w np. Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku. Dzięki przejrzystej prezentacji wycieczek, opisowi i zdjęciom oferty last minute, szczegółowym cenom pozwalającym na samodzielną kalkulację urlopu a także gwarancji najniższej ceny - już nigdy nie przepłacisz za wakacje.

 

O sile firmy stanowią jej pracownicy dlatego konsultanci Travelzone.pl uczestniczą kilka razy w roku w wyjazdach szkoleniowych, które pozwalają dokładnie poznać standard i jakość oferowanych przez partnerów Travelzone.pl hoteli, ocenić atrakcyjność okolicy, jakość obsługi hotelowej i wyżywienia a także m.in. czystość plaży czy oryginalność prowadzonych animacji. Dotychczas indywidualnej ocenie konsultantów Travelzone.pl poddanych zostało już ponad tysiąc hoteli na najpopularniejszych kierunkach wakacyjnych np. w Egipcie, Tunezji, Maroku, Grecji, Turcji i na Wyspach Kanaryjskich. Ciągłe podnoszenie wiedzy i umiejętności pracowników Travelzone.pl gwarantuje Państwu rzetelne informacje o wakacyjnych hotelach i praktyczne informacje z pierwszej ręki o interesujących Państwa destynacjach.

 

Firma bierze udział w badaniach satysfakcji obsługi Klienta i w porównaniu z innymi biurami podróży i internetowymi agentami turystycznymi od niemal 10 lat co roku utrzymuje się w czołówce, co potwierdza wysoką jakość obsługi Klientów Travelzone.pl i skuteczność założonych standardów.

 

Dla Państwa wygody zamieszczamy przydatne informacje dotyczące rankingu hoteli wakacyjnych (opinie i zdjęcia dodane przez turystów), precyzyjną lokalizację hoteli na satelitarnych Google Maps, filmy YouTube, wirtualne panoramy 360 stopni, forum turystyczne: bieżące informacje, porady, pytania i uwagi turystów, funkcjonalny poradnik i przewodnik turystyczny - całość w oparciu o dedykowane systemy transakcji on-line. Portal internetowy Travelzone.pl pozwala na wyszukanie, zaplanowanie i rezerwacje ofert last minute 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu a profesjonalne call center, na które składa się profesjonalny, doświadczony i kompetentny zespół konsultantów pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem infolinii 79 254 22 00 / 801 00 31 26 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00. Travelzone.pl to gwarancja zawsze najniższej ceny wycieczki. Rezerwuj najtańsze wycieczki last minute!

WAŻNE KOMUNIKATY

 

TERMIN WAŻNOŚCI DOKUMENTÓW UPRAWNIAJĄCYCH DO PRZEKROCZENIA GRANICY

Przed dokonaniem rezerwacji last minute do Egiptu, Turcji, Maroko, Tunezji prosimy o sprawdzenie czy Państwa paszport ważny jest min. 6 miesięcy po planowanej dacie powrotu. Przypominamy również, że w 2014 roku wiele dowodów osobistych traci ważność - aktualny dowód osobisty konieczny jest do przekroczenia granicy w ramach Unii Europejskiej czyli podróżując do np. Hiszpanii, Grecji, Włoch, Portugalii lub na Wyspy Kanaryjskie zadbaj o ważność dowodu osobistego każdego z uczestników wycieczki.


WIZA DO TURCJI

Pragniemy poinformować, że od 01.01.2015 r. nastąpiła zmiana przepisów dotyczących wjazdu obywateli polskich do Turcji - do przekroczenia granicy konieczny jest paszport ważny min. 60 dni od daty wygaśniecia wizy a dokument musi posiadać min. jedną wolną stronę. Aby uzyskać e-wizy w nowym elektronicznym systemie wniosków wizowych dostępnym na stronie evisa-gov.tr (czas potrzebny na zakup wizy online wynosi ok. 3 minut); koszt wizy zakupionej online wynosi 15 EUR/os., płatność możliwa tylko kartę płatniczą a wydrukowaną e-vise należy mieć przy sobie podczas odprawy granicznej w Turcji. Wizy uzyskać będzie można również w interaktywnych punktach znajdujących się na tureckich lotniskach w tzw. e-kioskach - koszt wizy wyniesie wtedy 25 EUR/os. Wiza turystyczna jest ważna przez 180 dni i uprawnia maksymalnie do 90 dni pobytu na terenie Turcji. Przy przekroczeniu granicy tureckiej osoba wjeżdżająca może zostać poproszona o przedłożenie ważnego ubezpieczenia medycznego bądź dowodu posiadania środków utrzymania.


WPROWADZENIE OPŁATY ROZWOJOWEJ W EGIPCIE

Informujemy, że Egipskie Ministerstwo Finansów wprowadziło opłatę rozwojową w wysokości 7 USD od osoby m.in. na lotnisku w Sharm El Sheikh, Hurghadzie, Luksorze, Asuanie oraz Aleksandrii. Obecnie trwają konsultację pomiędzy Ministerstwem Turystyki i Ministerstwem Finansów w sprawie możliwości odroczenia tej opłaty lub pozyskania niezbędnych funduszy z innych źródeł tak, aby turyści nie byli obciążani dodatkowymi kosztami. Do czasu zapadnięcia decyzji ostatecznej w tej sprawie opłata obowiązuje i dotyczy wszystkich podróżujących na wyżej wymienionych lotniskach.


WZROST OPŁATY ZA WIZĘ DO EGIPTU

Informujemy, że władze egipskie podjęły decyzję o podwyższeniu ceny wizy egipskiej do 25 USD (zamiast dotychczasowych 15 USD). Zmiany obowiązują od 1 maja 2014. Wiza SINAI ONLY dostępna na lotniskach w Tabie i Sharm el Sheikh nadal pozostaje bezpłatna.

 

PODATEK TURYSTYCZNY W TUNEZJI

Informujemy o wprowadzeniu w Tunezji tzw. podatku turystycznego w wysokości ok. 2 TND (ok. 1,4 USD)/os./dobę., który pobierany jest obowiązkowo od turystów (powyżej 12 roku życia) w recepcji hotelu przy zakwaterowaniu.

 

NOWY PODATEK WYJAZDOWY Z TUNEZJI

Informujemy, że z dniem 01.10.2014 wprowadzony zostaje w Tunezji podatek wyjazdowy. Każdy turysta (poza obywatelami tunezyjskimi), będzie zobowiązany kupić specjalny znaczek skarbowy o wartości 30 TND (około 13 EUR). Będzie go można nabyć na lotnisku. Znaczek ten będzie wklejony do paszportu i opieczętowany przez Urząd Imigracyjny.

Polecane hotele:

KLIENCI O NAS

"Kolejna rezerwacja wyjazdu do Egiptu z Travelzone - rzetelna obsluga, pelne informacje, duzo zdjec hoteli i najlepsza cena. Jezeli Egipt - to tylko z Travelzone.pl!"
Anna, Tomaszów Maz.

"Leciałam pierwszy raz do Egiptu. Travelzone wszystko przygotował, przesłał rózne linki, żebym sobie radziła. Byłam w Sharm w hotelu Tropikana Trivolli. Cichy spokojny, bardzo odpoczęłam. Może nie był tak nowoczesny jak inne, ale tam właśnie nie było tłumów. Chciałam bardzo polecić to biuro. Bardzo kompetentna obsługa. Polecam."
Ania, Warszawa

"Chcielibyśmy gorąco polecić zakup wycieczki przez Travelzone.pl, obsługa portalu rzetelna i sprawna, załatwienie formalności jest bardzo proste i szybkie, otrzymywaliśmy pomoc i odpowiedzi na wszystkie pytania. Urlop w Egipcie jak najbardziej udany! Na kolejny wybierzemy się na pewno też za pośrednictwem Travelzone."
Tomasz, Szczecin

"Wróciliśmy już ze wspaniałego urlopu w Melia Sharm. Dwutygodniowy pobyt był bardzo udany. Chciałabym Państwu podziękować za miłą i profesjonalną obsługę od momentu rezerwacji (a było to w październiku), aż do momentu wylotu z Poznania. Jeszcze w tym roku chcielibyśmy z mężem skorzystać z jakiegoś wyjazdu last minute, więc miło mi będzie dalej z Państwem współpracować."
Jadwiga, Poznań

"Bardzo sprawna rezerwacja w Travelzone, bez kombinowania, polecam!"
Miłosz, Wrocław

"Obsługa Travelzone.pl bez zastrzeżeń - dziękuję i pozdrawiam, do następnego razu!"
Dominika, Rzeszów

"Bardzo dziekujemy Państwu za koordynacje rezerwacji wspaniałej wycieczki na Lanzarote. Byliśmy dużą - 11 osobową rodzinką i wszyscy podzielają opinię, iż było cudownie."
Robert, Warszawa

"Dziękuję pięknie za perfekcyjną obsługę przy organizacji wyjazdu całej naszej grupy do Egiptu."
Bogdan, Warszawa

 

WARTO WIEDZIEĆ

 

DOBA HOTELOWA - okres, w którym pokój pozostaje do Twojej dyspozycji i możesz korzystać ze świadczeń hotelowych np. ALL INLUSIVE; z reguły rozpoczyna się o godz. 14:00 a kończy o godz. 12:00 bez względu na rozkład lotów; jeśli przelot zaplanowany jest w np. w godzinach wieczornych, możliwe jest najczęściej przedłużenie doby hotelowej do momentu wyjazdu z hotelu w recepcji hotelu za dopłatą ok. 25-60 EUR w zależności od standardu hotelu i kierunku.

ALL INCLUSIVE - w cenie zawarte są najczęściej 3 posiłki, przekąski w ciągu dnia oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Bez dodatkowych opłat możliwe są również dodatkowe świadczenia jak np. 1 masaż na pobyt zgodnie z opisem oferty.

ALL INCLUSIVE ULTRA - w cenie zawarte są najczęściej 3 posiłki, przekąski w ciągu dnia oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz pakiet dodatkowych świadczeń określonych w ofercie jak np. nauka nurkowania, masaż itp. Oferta ALL INC Ultra zwiera najczęściej importowane napoje alkoholowe i przynajmniej jeden bar czynny 24h/dobę.

BB - BED & BREAKFAST - pokój i śniadanie - oferta zawierająca zakwaterowanie w hotelu oraz śniadanie.

HB - HALF BOARD - system HB obejmuje śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, napoje do posiłków dodatkowo płatne.

POKOJE ROH (Run of the House) - oznacza to, że Klienci mogą zostać zakwaterowani w wybranym przez siebie typie pokoju określonym w umowie, ale nie mają wpływu na lokalizację. Pokoje mają ten sam standard niezależnie od budynku.

Po trudnym i wyczerpującym roku pracy, każdemu należy się relaks i odpoczynek. A gdzie najlepiej odpocząć? Oczywiście korzystając z ofert jakie ma do zaproponowania nasze biuro podróży. Naszym klientom oferujemy niezapomniane wakacje w najpiękniejszych zakątkach Europy i świata. Oferty Last minute sprawiają, że na wypoczynek z naszym biurem podróży może pozwolić sobie każdy, bez względu na zasobność swojego portfela. Warto zapoznać się z tym co mamy do zaoferowania i cieszyć się swoimi wymarzonymi wakacjami. Jadąc na wczasy last minute mamy gwarancję, że możemy cieszyć się urokiem każdej wycieczki w atrakcyjnej cenie. Bez względu czy to jest last minute Turcja czy Hiszpania. Wycieczki przez nas oferowane są zawsze na najwyższym poziomie i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie powinno nikogo dziwić, że dużym zainteresowaniem cieszą się oferty last minute. Hiszpania czy Grecja to piękny kraj i kto nie chciałby tam spędzić wymarzonych wczasów w atrakcyjnej cenie? Bogata jest nasza oferta umożliwiająca udział w wycieczkach last minute. Egipt, Tunezja czy inne kraje mają naprawdę wiele do zaoferowania i warto z tego skorzystać za nieduże pieniądze. A przecież wystarczy klika chwil by znaleźć się w innej kulturze, innej rzeczywistości i choć na chwile oderwać się od problemów codzienności. Kraj o różnych obliczach taki jest Egipt.

 

Wycieczki tam przeniosą nas w inny świat. W naszej ofercie znajduje się tak lubiana przez turystów Grecja. Wycieczki do kraju Zorby na pewno zostaną w pamięci podobnie jak i gościnność mieszkańców, tego wspaniałego kraju. Gdy decydujemy się na last minute Grecja możemy mieć to wszystko w zasięgu ręki. Warto pojechać do Grecji! Wycieczki, szczególnie te objazdowe, to możliwość poznania i odwiedzenia wielu wspaniałych miejsc. Wybierając ofertę np. last minute Wyspy Kanaryjskie, możemy cieszyć się wypoczynkiem, który do tej pory był zarezerwowany dla najbogatszych. Dobrze jest zobaczyć jak wyglądają Wyspy Kanaryjskie. Wycieczki po tym kraju będą nowym spojrzeniem na piękno świata. Wybierając last minute na Wyspach Kanaryjskich, czy ofertę jaką jest last minute Tunezja możemy mieć szanse na wakacje życia. Obojętnie czy wybieramy się do Tunezji czy Hiszpanii, wycieczki pozwalają nam nauczyć się nowego spojrzenia na świat. Krajem, który warto odwiedzić jest Turcja. Wycieczki do tego kraju to możliwość spojrzenia z nowej perspektywy na kraj, gdzie wschód łączy się z zachodem. Podobnych doznań dostarcza również Tunezja. Wycieczki do tego kraju są jednym z najczęstszych wybieranych kierunków.

MINI-SŁOWNIK TURYSTY

 

RQ - REQUEST - na zapytanie / prośba. Dodatkowe uwagi Klientów wpisywane na rezerwacje, które nie stanowią warunków umowy i realizowane są przez hotel w miarę możliwości.

ECONOMY ROOM - pokój o obniżonym standardzie - np. mniejszy metraż, bez balkonu itp. oferowany przez hotel w cenie niższej niż za pokój standardowy.

CLUB ROOM - pokój położony najczęściej poza budynkiem głównym, np. w bungalowie. Może oferować niższy standard niż pokoje standardowe.

PROMO ROOM - to standardowe pokoje w danej kategorii w bardzo atrakcyjnej cenie, które spełniają wszystkie kryteria pokoju opisanego w ofercie. Przy rezerwacji pokoju PROMO Organizator nie może jedynie zagwarantować Klientom położenia, lecz nie odbiegają one standardem i wyposażeniem od pokoi w danej kategorii.

JUNIOR SUITE - pokój hotelowy składający się z pokoju dziennego i sypialni, rozdzielone optycznie lecz nie wewnętrznymi drzwiami.

SUITE - pokój hotelowy składający się z więcej niż 1 pokoju; najczęściej sypialnia i pokój dzienny połączone wewnętrznymi drzwiami.

DBL - DOUBLE ROOM - pokój 2-osobowy z możliwością zakwaterowania 2 osób oraz najczęściej 1 lub 2 dostawek.

SGL - SINGLE ROOM - pokój jednoosobowy lub 2-osobowy do pojedynczego wykorzystania.

LAST MINUTE - rezerwacja na ostatnią chwilę z reguły oferowana w niższej cenie; wybór oferty last minute pozostaje bez wpływu na zakres świadczeń i standard pokoju - często 50-70% taniej otrzymujesz te same świadczenia, co Klienci dokonujący rezerwacji first minute. Liczba miejsc w promocji last minute jest ograniczona.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 79 254 22 00

pon.-pt. 08:00-20:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej