• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-06-30 11:02:00

GRECJA - informacje dla klientów - wypłaty z bankomatów - aktualizacja

W świetle bieżącej sytuacji w Grecji związanej z zamknięciem banków (do końca bieżącego tygodnia) i ograniczeniem wypłat z bankomatów (dla posiadaczy greckich kart debetowych i kredytowych) informujemy, że turyści posiadający zagraniczne  karty (w tym polskie) nie są objęci limitami związanymi z wypłacaniem gotówki z bankomatów. Informujemy również, że działania rządu greckiego nie mają wpływu na wypoczynek turystów a wszystkie imprezy turystyczne odbywają się zgodnie z planem. Zalecamy Klientom, którzy wybierają się do Grecji (zgodnie z komunikatem  Ministerstwa Spraw Zagranicznych), zaopatrzenie się w gotówkę (EUR). Sytuacja na miejscu w Grecji jest przez nas stale monitorowana, jesteśmy w kontakcie z kontrahentami oraz rezydentami na miejscu. W przypadku zmian, będziemy Państwa informować na bieżąco.


Poniżej informacja Ministerstwa Gospodarki, Infrastruktury, Żeglugi i Turystyki dla obywateli oraz turystów znajdujących się oraz zamierzających odwiedzić Grecję:

Ministerstwo Gospodarki Infrastruktury Żeglugi i Turystyki informuje osoby odwiedzające lub planujące odwiedzić Grecję, iż wprowadzone przez grecki rząd środki ograniczające przepływ kapitału nie dotyczą osób pragnących dokonać operacji finansowych oraz wypłat z bankomatów przy użyciu kart bankomatowych i kredytowych wydanych za granicą. Jednocześnie należy podkreślić, iż w Grecji nie ma absolutnie żadnego problemu z dostępem do paliw oraz wszelkich towarów i usług zapewniających udany pobyt. Dotyczy to zarówno ośrodków miejskich, jaki i prowincji oraz wysp. Grecja pozostaje gwarantem wysokiej jakości usług oferowanych swym gościom, dzięki czemu stanowi jedną z wiodących destynacji turystycznych w skali światowej. Wiceminister Turystyki Elena Kountoura, jako członek greckiego rządu oświadcza, iż bieżące wydarzenia nie będą miały żadnego wpływu na gości znajdujących się obecnie w Grecji oraz tych, którzy zamierzają odwiedzić ten kraj. Przebywający w Grecji turyści mogą spokojnie kontynuować swoje wakacje.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej