• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-07-02 12:57:29

EGIPT - komunikat dotyczący wylotów w sezonie lato 2015 do kurortów nad Morzem Czerwonym

W związku z pojawiającymi się w prasie doniesieniami o prawdopodobieństwie kolejnych zamachów terrorystycznych w Egipcie, przypominamy iż zgodnie z komunikatem wydanym przez MSZ pobyty w kurortach turystycznych nad Morzem Czerwonym (Hurghada, Marsa Alam, Sharm el Sheikh) uznaje się za bezpieczne do wypoczynku. Organizatorzy kontynuują wyloty do wyżej wymienionych miejscowości, wszelkie zmiany kierunku są możliwe zgodnie z warunkami zamieszczonymi w warunkach uczestnictwa.

Organizatorzy są w stałym kontakcie z rezydentami i przedstawicielami na miejscu, a wszystkie wyloty i powroty do Polski odbywają się zgodnie z planem.

Poniżej udostępniamy treść ostrzeżenia MSZ dotyczącego Egiptu:

 
"W związku z nasileniem działalności grup przestępczych oraz możliwością ataków terrorystycznych Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróże do Egiptu z wyłączeniem wyjazdów do miejscowości nad Morzem Czerwonym po stronie afrykańskiej (Hurghada, El – Gouna, Safaga, Marsa Alam), a także Sharm el-Sheikh oraz niezbędnych podróży w celach biznesowych. Ministerstwo Spraw Zagranicznych uznaje za możliwe z punktu widzenia bezpieczeństwa obywateli zorganizowane lotnicze wyjazdy do ww. egipskich ośrodków turystycznych nad Morzem Czerwonym,  kategorycznie ostrzegając przed wszelkimi wyjazdami indywidualnymi oraz grupowymi poza ośrodki turystyczne. Za szczególnie niebezpieczne uznaje się wyjazdy do centralnej i północnej części Synaju. Wszystkie osoby przebywające w Egipcie powinny zgłosić swój pobyt w systemie Odyseusz, a w razie wątpliwości co do sytuacji bezpieczeństwa kontaktować się bezpośrednio z Ambasadą RP w Kairze. Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca monitorowanie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej resortu, Ambasady RP w Kairze i informacji w mediach lokalnych. Powyższy komunikat pozostaje aktualny do odwołania, bądź publikacji jego aktualizacji."

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej