• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-07-03 12:55:18

EGIPT - komunikat ITAKI dotyczący wyjazdów do Egiptu

W związku z aktualizacją komunikatu polskiego MSZ dotyczącego stanu bezpieczeństwa w Egipcie informujemy, że Biuro Podroży ITAKA kontynuuje loty do Marsa Alam, Sharm El Sheikh i Hurghady.

W związku z powyższym na dokumentach podróży dla imprez realizowanych do Egiptu umieszczony zostanie poniższy tekst informujący o szczególnej sytuacji w tym kraju:

"Informujemy o zaostrzonej sytuacji bezpieczeństwa w Egipcie zgodnie z komunikatem polskiego MSZ www.msz.gov.pl -> informacje konsularne -> ostrzeżenia dla podróżujących”

Klienci kupujących imprezy do Egiptu będą każdorazowo informowani o szczególnej sytuacji bezpieczeństwa w tym kraju a powyższa informacja zostanie umieszczona w korespondencji mailowej. Jednocześnie informujemy, że ITAKA umożliwia Klientom, którzy zarezerwowali już pobyt w Egipcie, zmianę na inny kierunek zgodnie z warunkami cenowymi, jakie obowiązywały w dniu założenia rezerwacji na Egipt. Z uwagi na fakt, że loty do Egiptu są kontynuowane, rezygnacje będą przyjmowane na zasadach zgodnych z Warunkami Uczestnictwa.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej