• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-07-17 10:51:07

TUNEZJA - Klienci najlepiej sami weryfikują sytuację i bezpieczeństwo

W związku z jednym, izolowanym, dramatycznym wydarzeniem na nie strzeżonej plazy w Port el Kantoui nie możemy wyciągać wniosków o sytuacji w innych miastach i hotelach tego kraju. Touroperatorzy nie ulegli presji nieodpowiedzialnego osobnika i nie odwołali swoich lotów do Tunezji wierząc w dojrzałość społeczeństwa i jego niezachwiane wsparcie przemian demokratycznych reprezentowanych przez wybrany kilka miesięcy wcześniej parlament i rząd. Wsparli ich w tym klienci, którzy w większości uznali, że poziom bezpieczeństwa w sieci hotelowej współpracującej z polskimi organizatorami jest należyty a wszystkie wejścia do hotelu, parku i na plażę są we właściwy sposób strzeżone.

Wobec utrzymywania się poziomu sprzedaży, mimo lekkich wahań, touroperatorzy postanowili dodać oprócz wylotów w czwartki także dodatkowe samoloty na wyjazdy w niedziele. Dzięki lotom do Tunezji w czwartki i w niedziele możemy oferować klientom zróżnicowane możliwe pobyty: 3-dniowe, 7-dniowe, 10-dniowe i 11-dniowe.

Oferowane są znane i cenione na polskim rynku bezpieczne hotele sieci Thalassa i sieci Carribean Word zapewniają klientom wysoki poziom luksusu i bezpieczeństawa z całkowitą kontrolą i odizolowaniem dostępu z zewnątrz do hoteli i na plaże dla osób nie będących gośćmi hotelowymi. Atrakcyjne ceny zachęcają do pokazania naszym przyjaciołom w Tunzji że nie są sami i zapomniani. A ci którzy spędzają wakacje w tym pięknym kraju spotykają się z niezwykle serdecznym przyjęciem personelu i mieszkańców. Najlepszą reklamą aktualnego stanu bezpieczeństwa i jego osobistego sprawdzenia z pozytywnym skutkiem, w oferowanych hotelach, są setki klientów wracających systematycznie co kilka dni z oferowanych przez nas kolejnych turnusów wypoczynkowych.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej