• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-07-29 08:58:54

Informacja dotycząca Turcji

W odniesieniu do komunikatu MSZ z dn. 27/07/2015 w sprawie ostrzeżenia dla podróżujących do Turcji pragniemy zaznaczyć, iż ostrzeżenie dotyczy jedynie pogranicza turecko-syryjskiego oraz turecko-irackiego a sytuacja bezpieczeństwa w pozostałych regionach tego kraju nie uległa zmianie.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, iż MSZ nie odradza podróży do kurortów turystycznych położonych na Riwierze Tureckiej i jednocześnie podkreśla, iż jest to kraj nadal przyjazny turystom.

Kurorty turystyczne tj. Riwiera Turecka czy Bodrum oferowane przez biura podróży oddalone są o ponad 1000 km od zagrożonych regionów a sytuacja mająca miejsce w południowo-wschodniej części tego kraju nie ma żadnego wpływu na bezpieczeństwo oraz komfort wypoczynku naszych Klientów.

Ewentualne rezygnacje bądź zmiany z tego kierunku będą dokonywane zgodnie z obowiązującymi ich Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej