• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-07-30 13:15:23

Komunikat dotyczący wyjazdów do Turcji z dnia 30.07.2015 r.

W nawiązaniu do zapytań dotyczących organizacji imprez turystycznych do Turcji oraz odnosząc się do aktualizacji komunikatu MSZ z dnia 28.07.2015 r., organizatorzy informują, że bezpieczeństwo w kurortach turystycznych położonych na Riwierze Tureckiej i w Turcji Egejskiej nie uległo zasadniczej zmianie. MSZ nie odradza podróży do kurortów turystycznych, zaleca jednak zachowanie ostrożności podczas pobytu w większych aglomeracjach miejskich i skupiskach turystycznych oraz unikanie wszelkich zgromadzeń w miejscach publicznych, jak również ściśle stosowanie się do zaleceń władz tureckich, służb porządkowych i organizatorów pobytów turystycznych.

 

Touroperatorzy nie organizują wypoczynku we wschodniej części Turcji. Wszelkie świadczenia hotelowe, lotnicze, transferowe nie są w żaden sposób ograniczone. Wycieczki fakultatywne są realizowane zgodnie z programem.

 

Wydarzenia w Turcji są stale monitorowane przez organizatorów a ewentualna zmiana ich stanowiska będzie objęta nowym komunikatem. Zmiany i anulacje wycieczek do Turcji możliwe są wyłącznie zgodnie z warunkami uczestnictwa dane organizatora, z którym Klienci zawarli umowę na świadczenie usług turystycznych (wycieczkę).

 

Rozumiemy wątpliwości Klientów, należy jednak zaznaczyć, że nie mamy do czynienia z sytuacja nadzwyczajna a odległości od granicy z Syria do kurortów turystycznych są znaczne:

 

Alanya - ok. 750 km od granicy z Syria

Side - ok. 800 km

Bodrum - ok. 1250 km

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej