• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-08-10 14:21:40

Rainbow Tours - nowy wzór UMOWY ZGŁOSZENIA

Dotychczasowa umowa nie była doskonała, a jej największym mankamentem była duża ilość stron. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów RT opracował nowy wzór umowy, który od dzisiaj 10. sierpnia udostępnia do każdej rezerwacji. Głównym założeniem przy tworzeniu nowego wzoru była zmiana wyglądu w taki sposób, aby umowa zmieściła się na jednej stronie. Pozostałe informacje, które nie zmieściły się na umowie, chciano przenieść do załączników.

Na nowej umowie znajdują się najważniejsze informacje związane z zamawianą imprezą, tj. dane uczestników, informacje o cenie i płatnościach, trasy, zakwaterowanie, zgoda na przetwarzanie danych itp. Pozostałe informacje, takie jak program imprezy, opis hotelu, OWU czy ubezpieczenia zostały przeniesione do załączników. Na umowie znajduje się zapis mówiący, że integralną częścią umowy są załączniki i Klient składając podpis będzie potwierdzał, że zapoznał się z nimi i że akceptuje ich treść. Klient otrzyma zawsze kompletną umowę wraz z wszystkimi załącznikami. Aby nie drukować dwa razy kompletnej umowy (kopia dla klienta, kopia dla biura) będzie możliwość wyboru czy drukujemy całość ze wszystkimi załącznikami czy wybrane części osobno.

Przy standardowym wariancie ubezpieczenia do umowy nie będą się dołączały warunki ubezpieczenia TU Europa. Jeśli jednak klient chciałby otrzymać warunki ubezpieczenia, będzie je można pobrać pod linkiem „Warunki ubezpieczenia podróżnego” na dole strony, w miejscu gdzie jest OWU. Jeśli Klient wybierze wyższy wariant ubezpieczenia, wtedy warunki ubezpieczenia załączą się automatycznie do umowy.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej