• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-09-04 12:15:27

Zmiany w programie imprezy " Kuba, Haiti i Dominikana, tam gdzie diabeł mówi dobranoc" - sezon EGZOTYKA 2015/2016)

Informujemy o zmianach w programie imprezy "Kuba, Haiti i Dominikana, tam gdzie diabeł mówi dobranoc."

Dzień 7:

 

Było:

 

Po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania Santo Domingo, a następnie przejazd do haitańskiej części wyspy - do stolicy Port -au-Prince ( przejazd ok. 8 godz.). Spacer po mieście, w programie m.in.: centralny plac Champs de Mars z pomnikiem Bohaterów o Niepodległość, hotel Oloffson (przykład haitańskiej architektury kolonialnej), Maison Defly (muzeum życia kreolskiego), haitańska Notre-Dame, Pałac Prezydencki oraz największy Targ Żelazny. Transfer do hotelu w okolicach Port-au-Prince, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 350 km).

 

Jest:

 

Po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania Santo Domingo, a następnie przejazd do haitańskiej części wyspy - do stolicy Port -au-Prince ( przejazd ok. 8 godz.). Na granicy zmiana autokaru, przejście przez granicę pieszo. Spacer po mieście, w programie m.in.: centralny plac Champs de Mars z pomnikiem Bohaterów o Niepodległość, hotel Oloffson (przykład haitańskiej architektury kolonialnej), Maison Defly (muzeum życia kreolskiego), haitańska Notre-Dame, Pałac Prezydencki oraz największy Targ Żelazny. Transfer do hotelu w okolicach Port-au-Prince, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 350 km).

 

Dzień 8:

Było:

 

Po śniadaniu, przejazd do Jacmel na spotkanie z Mambo, czyli szamanem voodoo, który podobno może zmienić wszystko….Wizyta zostanie specjalnie zaaranżowana przez Madame Yclide (impresario voodoo). Powrót do hotelu w okolicach Port Au Prince, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 160 km).

 

Jest:

 

Po śniadaniu przejazd do Jacmel. Spacer po mieście, przejście nadmorską promenadą, wizyta w sklepach należących do lokalnych artystów oraz w Galerii Sztuki. Lunch w Cyvadier Plage gdzie będzie można zrelaksować się w basenie lub na plaży. Powrót do hotelu w okolicach Port Au Prince, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 160 km).

 

 

Dzień 9:

 

Było:

 

Po śniadaniu przelot do północnej części wyspy do miasta Cap Haitien. Następnie wizyta w La Ferriera - cytadeli znajdującej się na 900 metrowym wzgórzu Pic La Ferriere (chętnym proponujemy wjazd konno). Dodatkowo wizyta w pałacu Sans Souci - niegdyś bardzo eleganckiej, a teraz już mocno zniszczonej rezydencji Henri Christophe’a - czarnoskórego, samozwańczego króla północnej prowincji. Następnie chwila relaksu na osławionej i świetnie zagospodarowanej prywatnej plaży Labadie Nord, gdzie przybijają statki wycieczkowe. Czas na lunch na plaży. Po południu zwiedzanie Cap Haitien: hotel Roi Christophe - piękny przykład kolonializmu haitańskiego, Fort Joseph, Fort Picolet, katedra Notre Dame, plac d’Armes. Kolacja i nocleg w okolicach Cap Haitien.

 

Jest:

 

Po śniadaniu przelot do północnej części wyspy do miasta Cap Haitien. Następnie wizyta w La Ferriera - cytadeli znajdującej się na 900 metrowym wzgórzu Pic La Ferriere (chętnym proponujemy wjazd konno). Dodatkowo wizyta w pałacu Sans Souci - niegdyś bardzo eleganckiej, a teraz już mocno zniszczonej rezydencji Henri Christophe’a - czarnoskórego, samozwańczego króla północnej prowincji. Czas na lunch w lokalnej restauracji Lakou Lakay. Po południu zwiedzanie Cap Haitien: hotel Roi Christophe - piękny przykład kolonializmu haitańskiego, Fort Joseph, Fort Picolet, katedra Notre Dame, plac d’Armes. Kolacja i nocleg w okolicach Cormier Plage. (Trasa ok. 60 km).

 

Dzień 11:

 

Było:

 

Po śniadaniu przejazd w rejon Zatoki Escondida - rejs łodzią po otoczonej namorzynami lagunie Dudu, podczas którego zwiedza się morskie groty. Transfer na półwysep Samana, znany nie tylko z najpiękniejszych plaż Dominikany, ale i z humbaków, które przypływają tu w okresie godowym. Krótka chwila na relaks w orzeźwiających wodach Balneario La Fuente. Po zakwaterowanie w hotelu 4* All Inclsuive. Kolacja i nocleg na południowym wybrzeżu Dominikany. (Trasa ok. 400 km).

 

Jest:

 

Po wczesnym wykwaterowaniu transfer na półwysep Samana (przejazd malowniczą trasą w otoczeniu ok. 18 mln palm!) do rancza z którego na koniach udamy się do wodospadu El Limon. Czas na kąpiel pod wodospadem. Powrót na ranczo, przerwa na obiad, przejazd do portu w Santa Barbara. Z Santa Barbara popłyniemy katamaranem do Parku Narodowego Los Haitites (groty, jaskinia z pamiątkami po Indianach Taino, lasy mangrowe, Wyspa Ptaków). Przepłynięcie do Sabana de la Mar, transfer autokarem do Bavaro. Zakwaterowanie w hotelu 4* All Inclusive. Kolacja i nocleg na południowym wybrzeżu Dominikany. (Trasa ok. 400 km).

 

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej