• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-09-04 16:04:34

NEPAL - Komunikat dotyczący programów wycieczek do Nepalu

Informujemy, że programy wycieczek "Indie i Nepal" będą realizowane w całości bez żadnych zmian. Jedynie w przypadku imprezy "U podnóża Himalajów" zmianie ulega jedynie dzień 4 wycieczki (miejscowości Bungamati i Khokana nie są udostępnione dla turystów):

Było:

Po śniadaniu dla chętnych poranny lot nad Himalajami (płatny dodatkowo). Następnie zwiedzimy Bungamati - typową newarską wioskę założoną w VII w. Zgodnie z lokalnymi wierzeniami uznawaną za miejsce narodzin Matsyendranatha - boga deszczu i współczucia, jednego z ważniejszych bóstw Nepalu, uważanego za patrona Doliny Katmandu, czczonego zarówno przez buddystów jak i wyznawców hinduizmu. Następnie udamy się do wioski Khokana - małej osady położonej w południowym krańcu Doliny Katmandu, gdzie wciąż można doświadczyć atmosfery dawnego królestwa, pozostającego z dala od wpływów współczesnej cywilizacji. Następnie zwiedzanie newarskiego miasta Patan, zwanego także Lalitpur, czyli Miasto Piękna. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w ok. Katmandu. (Trasa ok. 40 km, wysokość ok. 1500 m n.p.m.).

Jest:

Po śniadaniu dla chętnych poranny lot nad Himalajami (płatny dodatkowo). Następnie zwiedzimy świątynię w Budhanilkantha, gdzie znajduje się bazaltowy posąg jednego z najważniejszych bóstw Nepalu uśpionego Wisznu (nazywanego również Narayan). Licząca sobie ok. tysiąca lat pięciometrowa rzeźba zdaje się unosić na wodzie. Śpiący Wisznu na wężowym łożu to jedno z głównych sanktuariów hinduizmu i cel pielgrzymek w Kotlinie Katmandu. Następnie zwiedzimy newarskie miasto Patan, zwane także Lalitpur, czyli Miasto Piękna. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w ok. Katmandu. (Trasa ok. 40 km, wysokość ok. 1500 m n.p.m.).

Pozostałe dni realizowane są bez zmian.

Przypominamy, że atrakcje turystyczne wymienione w programie zwiedzania znajdują się poza obszarem opisanym przez MSZ jako: „ostrzegamy przed podróżą” (zgodnie z najnowszym komunikatem z dn. 01.09.2015 r.).

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej