• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-09-17 13:32:50

Tunezja pozostaje atrakcyjną destynacją - Światowa Organizacja Turystyki

Informujemy, że Tunezja wraz ze swoim filmem promocyjnym „Tunisia I feel like” została zwycięzcą w kategorii Afryka w konkursie Światowej Organizacji Turystyki. Wręczenie nagród odbyło się 16 września br. na corocznym Zgromadzeniu Ogólnym Światowej Organizacji Turystyki, który został zorganizowany w tym roku w Kolumbii.
 
Nagroda dla Tunezji w tym trudnym dla niej okresie, to ważny znak, że kraj ten ma ogromny potencjał turystyczny i stale pozostaje atrakcyjną destynacją. Travelzone.pl obserwuje ten pozytywny odbiór Tunezji wśród Klientów gdyż chartery z Warszawy i z Katowic do Tunezji wylatują pełne a klienci wracają zadowoleni z przekonaniem, że pobyt na miejscu w oferowanych hotelach jest w pełni bezpieczny.
 
Zwycięstwo Tunezji daje też z pewnością dużą motywację dla Klientów w Polsce oraz dla wielu Tunezyjczyków do dalszej pracy i działań dążących do wzrostu zaufania turystów do tego pięknego kraju. Zachęcamy do dzielenia się tą dobrą wiadomością z innymi turystami.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej