• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-10-08 09:39:29

KENIA - Procedura wizowania on-line od 01.09.2015

Informujemy, że z dniem 01.09.2015 rząd Kenii wprowadził możliwość wizowania elektronicznego dla obywateli Polski.

Poniżej najważniejsze szczegóły dotyczące wizowania + instrukcja uzupełniania wniosku:
 

Należy uzupełnić wszystkie pola w panelu wizowym.

- typ paszportu uzupełniony jest automatycznie (jako informacja domyślna). Jeśli klient podróżuje na inny typ paszportu ( np. dyplomatyczny, tymczasowy itp.) należy to pole edytować i wpisać odpowiednią informację.

W przypadku wpisania infanta (dziecko do lat 2) do rezerwacji należy obowiązkowo zgłosić ten fakt działowi rezerwacji Travelzone.pl, który ręcznie doliczy cenę za procedurę wizową dla infanta do ceny jednego z rodziców.

Wniosek można edytować dowolną ilość razy do czasu aż zostanie on potwierdzony. Po potwierdzeniu nie ma możliwości edycji wniosku i wszelkie zmiany/korekty będą wiązały się z koniecznością ponownego zawizowania i opłacenia nowej wizy.

W przypadku braku uzupełnionych danych lub niepotwierdzenia wniosku na 5 dni roboczych przed wylotem, usługa zostaje automatycznie anulowana i klient zobowiązany jest to uzyskania wizy we własnym zakresie.

Po potwierdzaniu panelu wizowego należy przesłać mail zawierający w tytule kod wycieczki, datę wylotu oraz nazwisko klienta, skan paszportu oraz skan zdjęcia o następujących parametrach:

1.      KOLOROWY SKAN PASZPORTU (RZUTU CAŁOŚCI PASZPORTU ZAWIERAJĄCEGO STRONĘ Z DANYMI OSOBOWYMI):
a.      W FORMACIE JPG
b.      WYSOKIEJ JAKOŚCI/ROZDZIELCZOŚCI

2.      KOLOROWY SKAN ZDJĘCIA PASZPORTOWEGO (ENFACE, JASNE TŁO, ZAMKNIĘTE USTA, BEZ OKLUARÓW):
a.      W FORMACIE JPG
b.      5.5 CM NA 5.5 CM

W przypadku jeżeli powyższe skany nie zostaną przesłane na 5 dni roboczych przed wylotem usługa zostaje automatycznie anulowana i klient zobowiązany jest to uzyskania wizy we własnym zakresie.

5. Przed ostatecznym potwierdzeniem wniosku, należy upewnić się że wszystkie dane w panelu są DOKŁADNIE TAKIE SAME JAK W PASZPORCIE.

6. W celu sprawdzenia czy wniosek został potwierdzony, należy upewnić się czy mają Państwo możliwość edycji owego wniosku. Brak możliwości edycji oznacza, że wniosek został prawidłowo potwierdzony i wszystko przebiegło pomyślnie.

7. Wizy w wersji elektronicznej zostaną przesłane na adres mailowy wskazany w panelu wizowym a także na lotniska (z możliwością wydrukowania wizy na prośbę klienta).

Jednocześnie informujemy, że koszt pośrednictwa w uzyskaniu wizy wynosi 250 PLN/osobę.

 
UWAGA! Wizowanie na lotnisku w Mombasie jest możliwe tylko w pojedynczych przypadkach, dlatego sugerujemy wizowanie przed wylotem do Kenii.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej