• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-10-30 09:04:40

Zima 2015/ 2016: Wyspy Zielonego Przylądka – warunki rezerwacji oferty.

Informujemy, o zmianie zasad sprzedaży Wysp Zielonego Przylądka. Z uwagi na konieczność posiadania przez turystów wiz, które wyrabiane są przez lokalną agencję na Sal, rezerwacja imprez do tej destynacji możliwa będzie w systemach rezerwacyjnych najpóźniej do 48h przed wylotem.

Jednocześnie informujemy, że zakup oferty na Wyspy Zielonego Przylądka na mniej niż 48 h przed wylotem, możliwy będzie wyłącznie na zapytanie. Wówczas turysta zobowiązany będzie do zakupu wizy we własnym zakresie na miejscu po przylocie.

Przypominamy o konieczności uzupełniania danych paszportowych, które są niezbędne do wyrobienia wizy. Turyści, których rezerwacje nie będą uzupełnione o dane paszportowe, będą musieli liczyć się dodatkowymi formalnościami na lotnisku po przylocie na wyspę Sal, łącznie z koniecznością wyrobienia wizy we własnym zakresie. Zwracamy zatem uwagę na konieczność uzupełniania danych paszportowych od razu przy zakładaniu rezerwacji lub jak najszybciej po założeniu rezerwacji.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej