• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-11-18 15:54:06

Ułatwienie w podróżowaniu do Gambii, Senegalu i Gwinei Bissau

Informujemy o zmianie zapisu dotyczącego szczepień na wszystkich programach opartych na przelocie czarterowym do Gambii (Banjul). Do tej pory obowiązkowe było szczepienie przeciw żółtej febrze oraz posiadanie żółtej książeczki. W tej chwili żadne szczepienia nie są wymagane. Miejsca, które odwiedzamy nie są obecnie zagrożone przez takie choroby jak żółta febra. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca jednak przyjęcie profilaktycznych szczepień przeciwko żółtej febrze (jeden zastrzyk na 10 lat). Wyjątek stanowią turyści, którzy przybywają z krajów zagrożonych tą chorobą. W takich przypadkach szczepienia są obowiązkowe.

W rejonie Senegalu, Gambii i Gwinei Bissau zalecana jest profilaktyka antymalaryczna (leki doustne, dodatkowo polecamy zabranie repelentów ze środkiem DEET, ubrań zakrywających ciało, szczególnie wieczorami i w nocy).

Informujemy również, że od tego sezonu zostały zniesione wizy do Senegalu. Do rezerwacji konieczne jest jedynie podanie danych osób z numerami paszportu oraz datą jego ważności. Prosimy o nie przesyłanie skanów paszportów a uzupełnianie danych paszportowych w rezerwacji.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej