• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-11-20 10:49:41

Lato 2016: NO LIMITS Ruszaj w świat z ekspertami National Geographic.

NO LIMITS: wyjątkowe propozycje na aktywne LATO 2016 już w sprzedaży! Nowej odsłonie oferty dla aktywnych towarzyszy medialny patronat National Geographic – kultowego miesięcznika dla ciekawych świata.

2. edycja katalogu NO LIMITS powstała w ścisłej współpracy z National Geographic, co widoczne jest zarówno w szacie graficznej wydawnictwa, jak i jego merytorycznej zawartości. Pełne wyzwań ekspedycje przygotowaliśmy wspólnie ze specjalistami z National Geographic, którego eksperci pojadą także na wybrane terminy. W każdej Akademii Fotografii bierze udział fotograf instruktor z National Geographic, a po jej ukończeniu uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu od National Geographic. Co miesiąc w National Geographic Traveler ukaże się artykuł opisujący jedną z wypraw. Nasze reklamy znajdziesz w najbardziej prestiżowych czasopismach: National Geographic, Focus, Elle, Coaching, Glamour. Wszyscy prenumeratorzy National Geographic i National Geographic Traveler otrzymają katalog NO LIMITS. W planach są także wspólne akcje na Facebooku.

 
Już teraz odwiedź stronę www w nowej odsłonie. Tu znajdziesz także informacje, na które terminy ekspedycji jadą specjaliści z National Geographic.
 
Oferta NO LIMITS objęta jest promocją LATO 2016, której 1. etap trwa tylko do 30 listopada! UWAGA: wkrótce informacja o nagrodach dla najlepszych sprzedawców oferty NO LIMITS.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej