• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-12-01 11:15:06

PREMIERA LATA 2016 - wydanie grudniowe

GWARANCJE GRATIS:
1. niezmienności ceny
2. najniższej ceny
3. bezkosztowej zmiany rezerwacji

RABATY:
1. do 35% od cen katalogowych
2. 3% dla stałych klientów
3. dla minigrupy już od 8 osób

LATO KOCHA PLUSYl
1. bagaż dla dzieci do 2 lat GRATIS
2. ponad 650 hoteli ALL INCLUSIVE
3. 30 hoteli z polską animacją
4. wyloty codziennie, z 10 lotnisk
5. różne długości pobytów - 7, 10, 12, 14 dni

 

§1
1. Organizator z siedzibą w Warszawie.
2. Uczestnik – każda osoba pełnopłatna, która w czasie trwania promocji wykupiła Imprezę Turystyczną dostępną w systemie rezerwacyjnym Organizatora i nie korzystała ze zniżek dla Dzieci (np. osoba dorosła lub
niepełnoletnia w pokoju dwuosobowym, trzecia osoba dorosła lub niepełnoletnia w pokoju dwuosobowym na dostawce).
3. Dziecko – osoba korzystająca ze zniżek dla dzieci w Rezerwacji.
4. Rezerwacja – wszyscy Uczestnicy Imprezy Turystycznej (w tym Dzieci) wpisani pod indywidualnym numerem rezerwacji do systemu rezerwacyjnego Organizatora.
5. Impreza Turystyczna – wykupiona i opłacona Rezerwacja Usług turystycznych z oferty Organizatora w okresie trwania niniejszej promocji.
6. Usługi turystyczne – usługi, które tworzą jednolity program i objęte są wspólną ceną, zakupione w tym samym czasie dla wszystkich Uczestników i Dzieci.
7. Destynacja – miejsce docelowe Imprezy Turystycznej.
8. Voucher zniżkowy – dokument wystawiony przez Organizatora uprawniający Uczestników oraz Dzieci do skorzystania ze zniżki, kwotowej lub procentowej, na wycieczki fakultatywne z oferty przedstawiciela Organizatora w wybranych Destynacjach.

§2
Treść niniejszego regulaminu dostępna jest dla wszystkich uczestników promocji na stronie internetowej.

§3
Zasady uczestnictwa w promocji „Premiera lata 2016 - wydanie grudniowe ”
1. Promocja trwa od 01.12.2015 do 31.12.2015 r. i ograniczona jest liczbą miejsc w hotelach i samolotach.
2. Promocja dotyczy Destynacji oraz wylotów w terminach:
Turcja od 20.04.2016 do 31.10.2016,
Egipt od 20.04.2016 do 31.10.2016,
Grecja od 24.04.2016 do 31.10.2016,
Bułgaria od 03.06.2016 do 23.09.2016,
Hiszpania od 20.04.2016 do 27.10.2016.
3. Przystępując do Promocji każdy Uczestnik oświadcza, iż otrzymał, zapoznał się i akceptuje treść niniejszego regulaminu i jego postanowień.
4. Uczestnikowi i Dziecku przysługuje zniżka do 35% na wybrane hotele, która zawarta jest w ofercie Organizatora „Lato 2016”.
5. W czasie trwania Promocji, jednak nie później niż do 30 dni przed terminem Imprezy Turystycznej, każdemu Uczestnikowi przysługuje możliwość jednokrotnej zmiany Usługi turystycznej bez ponoszenia dodatkowej opłaty, w następującym zakresie:
a) zmiana nazwisk Uczestników Imprezy Turystycznej przy założeniu, iż Rezerwacja dokonana jest na minimum dwóch Uczestników, oraz jedno nazwisko Uczestnika pozostaje niezmienne.
b) zmiana daty rozpoczęcia i/lub zakończenia Usługi turystycznej - jednakże spełniając warunek, że Usługa turystyczna nie może odbiegać więcej niż 7 dni od daty pierwotnie zarezerwowanej Usługi turystycznej,
c) zmiana trasy przelotu,
d) zmiana hotelu,
e) zmiana typu pokoju,
f) zmiana Destynacji.
6. Jeżeli zmiana Usługi turystycznej opisana w pkt. 5 ust. b, c, d, e, f będzie wiązała się ze zmianą ceny Imprezy Turystycznej, Organizator każdorazowo poinformuje Uczestnika o nowej cenie. Nowa cena będzie obliczona
w dniu dokonania zmiany.
7. Przy minimum dwóch Uczestnikach w Rezerwacji Imprezy Turystycznej, w wybranych Destynacjach przysługuje specjalna cena dla Dziecka do 12 roku życia, a w wybranych hotelach przysługuje specjalna cena dla Dziecka do 17 roku życia.
8. Dla każdej Imprezy Turystycznej do jednego z poniższych hoteli zostanie zorganizowany specjalny transfer bezpośrednio do wybranego hotelu uwzględniając możliwe przystanki w sąsiadujących ze sobą hotelach:
a) Rixos Sungate, Maxx Royal Kemer, Gural Premier Tekirova, Rixos Tekirova,
b) Delphin Imperial Lara, Mardan Palace,
c) Regnum Carya, Titanic Deluxe Belek, Kempinski The Dome,
d) Susesi Luxury Resort, Ela Quality, Gural Premier Belek, Maxx Royal Belek,
e) Gloria Golf, Gloria Serenity, Xanadu Resort, Rixos Premium Belek.

§4
Promocja dla grup
1. Przy zakupie takiej samej Imprezy Turystycznej 7 (siedmio-) dniowej lub więcej na wyloty w terminie od 20.04.2016 do 31.10.2016 dla grupy od 8 do 15 Uczestników w tym Dzieci, każdy Uczestnik otrzyma rabat 50
zł, każde Dziecko otrzyma rabat 25 zł (z wyłączeniem klientów korzystających z Kuponu Promocyjnego 200 zł Sodekso).
2. Dziecko poniżej 2go roku życia nie jest wliczane do grupy i nie otrzymuje rabatu.
3. Warunkiem skorzystania z rabatu jest dokonanie Rezerwacji w tym samym czasie na taką samą Usługę turystyczną dla wszystkich Uczestników i Dzieci.
4. W przypadku rezygnacji Uczestników lub Dzieci z Imprezy Turystycznej w taki sposób, iż liczba Uczestników i Dzieci korzystających z rabatu dla grupy spadnie poniżej 8 rabat nie przysługuje.
5. Różnica w cenie spowodowana zmniejszeniem ilości Uczestników opisana § 4 ust. 4 powinna być niezwłocznie przekazana Organizatorowi na wskazany rachunek bankowy.

§5
Gwarancja niezmienności ceny
1. Darmowa gwarancja niezmienności ceny dotyczy każdej Rezerwacji dokonanej ze statusem, „rezerwacja stała’’ w czasie trwania niniejszej promocji.
2. Ze względu na nieustabilizowaną sytuację walutową, ceny ofert mogą ulec zmianie w każdej chwili. Zmiany ceny nie będą dotyczyły Rezerwacji już dokonanych i opłaconych zgodnie z Warunkami Imprez Turystycznych

§6
Gwarancja najniższej ceny
Organizator gwarantuje, iż podczas trwania niniejszej promocji tj. w okresie od 01.12.2015 do 31.12.2015, cena Usługi turystycznej względem dokonanej rezerwacji Imprezy Turystycznej ulegnie obniżeniu o więcej niż 40 zł od
Uczestnika i/ lub Dziecka, zwróci różnicę przy dopłacie do całości ceny Imprezy Turystycznej.

§7
Płatności
Uczestnik zobowiązuje się uiścić opłatę ceny Imprezy Turystycznej zgodnie z pkt. 3 Warunków Imprez Turystycznych.

§8
Rezygnacja lub zmiana rezerwacji
W przypadku rezygnacji z Imprezy Turystycznej lub dokonywanych zmian w Rezerwacji przez Uczestnika w okresie trwania promocji, (nie dotyczy zmian opisanych w § 3 ust. 5 lit. a, b, c, d, e, f niniejszego regulaminu) zastosowanie
mają Warunki Imprez Turystycznych, dostępne w siedzibie lub na stronie internetowej Organizatora.

§9
Reklamacje
Wszystkie roszczenia, reklamacje, uwagi i zastrzeżenia co do przebiegu niniejszej promocji wysłane na adres siedziby Organizatora wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.

§10
Postanowienia końcowe
1. Prawem właściwym dla wykładni i stosowania niniejszego regulaminu promocji jest prawo polskie.
2. W zakresie nieuregulowanym niniejszym regulaminem stosuje się obowiązujące Warunkami Imprez Turystycznych Organizatora w dniu zawarcia umowy.
3. Promocja ,,Premiera lata 2016 – wydanie grudniowe” nie łączy się z innymi promocjami.
4. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania niniejszej promocji, bez konieczności podawania przyczyn, z zastrzeżeniem, że odwołanie nie wpłynie na prawa i obowiązki uprzednio nabyte przez Uczestnika, który dokonał Rezerwacji przed odwołaniem. Informacja o odwołaniu niniejszej promocji zostanie opublikowana na stronie internetowej Organizatora pod adresem www lub w inny sposób podana do wiadomości publicznej.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej