• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-12-04 09:12:32

WIETNAM - Informacje dotyczące formalności wizowych - przypomnienie

Przypominamy, że od sezonu Zima 2015/2015 procedura uzyskania wizy do Wietnamu uległa zmianie i przebiega ona następująco:

- przy zakładaniu rezerwacji obowiązkowo wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu,
- proszę wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres email , najpóźniej 10 dni przed wylotem. W tytule maila należy podać kod wycieczki, nazwisko oraz nr rezerwacji
- ponadto konieczne jest zabranie ze sobą do 5 zdjęć paszportowych (kolorowe, aktualne)
 
Uwaga: Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie odnoszą się do obywateli polskich.

Uwaga:  Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu! W innym przypadku wyrobienie wizy, ani przekroczenie granicy nie będzie możliwe.
 
Informujemy iż dane personalne w rezerwacji i paszporcie muszą być jednakowe. Prosimy o pilne uzupełnienie podwójnych imion i nazwisk w rezerwacji o ile widnieją one w paszporcie.


WYJĄTEK- impreza WIETNAM I CHINY oraz TAJLANDIA-KAMBODŻA-WIETNAM. Wizowanie do Wietnamu oraz Chin odbywa się za pośrednictwem działu wiz touroperatora.


Termin wysyłania dokumentów:

Wszystkie potrzebne dokumenty należy przesłać na adres korespondencyjny touroperatora nie później niż 3 tygodnie przed planowanym wylotem lub w terminach wskazanych przez touroperatora.

Wymagane dokumenty:

1. Wniosek wizowy wypełniony zgodnie z instrukcją. Wszystkie zaznaczone pola we wzorze wypełnienia wniosku muszą zostać bezwzględnie wypełnione także we wniosku klienta.

2. Kolorowe zdjęcie

3. Paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy

Instrukcja wypełnienia wniosku wizowego do Wietnamu dla tej imprezy znajduje się w oddzielnym komunikacie. Wszystkie informacje wizowe dotyczą wyłącznie obywateli Polski. Klienci innych narodowości zobowiązani są do uzyskania wizy we własnym zakresie.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej