• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-12-08 15:26:41

Lato 2016: 5 nowych rejsów w ofercie NO LIMITS już od 3749 PLN

Informujemy o wprowadzeniu do oferty NO LIMITS na sezon LATO 2016 pięciu nowych rejsów:

AHOJ BALEARY! Baw się i żegluj! Baleary to jedne z najbardziej rozrywkowych wysp, idealnych do żeglowania na Morzu Śródziemnym. Na trasie rejsu słynne wyspy: Majorka, Ibiza i Formentera. Każda z nich to spektakularne widoki, przepiękna linia brzegowa, ciepła, błękitna woda oraz niesamowite, piaszczyste plaże. Około 300 słonecznych dni w roku sprawia, że sezon żeglarski trwa tu od kwietnia aż do października! W programie również czas wolny na Ibizie, w rozrywkowym kurorcie San Antonio. Rejs: ok. 180 mil morskich. Wyloty z Warszawy, Gdańska, Katowic, Wrocławia i Poznania.

AHOJ SARDYNIA! Sardynia i Korsyka to nie tylko świetne destynacje wakacyjne, ale również wyspy oferujące jedne z najlepszych na świecie warunków żeglarskich. Linia brzegowa zarówno Sardynii jak i sąsiedniej Korsyki jest mieszanką majestatycznych klifów, piaszczystych i kamienistych plaż oraz śródziemnomorskiej makii. W czasie rejsu można poznać historię wysp, zwiedzić najciekawsze jaskinie wybrzeża Korsyki i poznać tajniki sztuki żeglarskiej. Zaplanowano liczne postoje na pływanie i snurkowanie. Na trasie urokliwe mariny i rybackie wioski, w których znajdują się klimatyczne knajpki z przepyszną kuchnią włoską i francuską. Każdy żeglarz musi skosztować świeżych owoców morza, w jednej z licznych restauracji. Rejs: ok. 150 mil morskich. Wyloty z Warszawy, Katowic i Poznania.

AHOJ BODRUM! Tam, gdzie Wschód spotyka się z Zachodem, tam zaczyna się także żeglarska przygoda. Poniższy program pozwala na odwiedzenie najbardziej malowniczych wysepek przy niespiesznej, wypoczynkowej żegludze. Wybrzeże tureckie jest długie, z licznymi zatoczkami, cyplami i wysepkami, które stwarzają świetną okazję do kąpieli i snurkowania. Podczas rejsu napotkamy liczne zabytki historii i kultury greckiej, bizantyjskiej, osmańskiej czy nawet wypraw krzyżowych. Program został precyzyjnie zaplanowany, aby nie zabrakło czasu również na wypoczynek, zwiedzanie, plażowanie, kąpiele, snurkowanie, zakupy czy relaks w najlepszych restauracjach i kafejkach. Rejs: ok. 150 mil morskich. Wyloty z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Poznania.

AHOJ BODRUM Z KATAMARANU! Katamaran to najbardziej bezpieczna, prestiżowa i komfortowa jednostka pływająca pod żaglami, a tureckie wybrzeże oferuje doskonałe warunki żeglarskie. Poniższy program pozwala na odwiedzenie najbardziej malowniczych wysepek przy niespiesznej, wypoczynkowej żegludze. Wybrzeże tureckie jest długie, z licznymi zatokami, cyplami i wysepkami, które stwarzają świetną okazję na kąpiele i snurkowanie. Podczas rejsu zobaczyć można liczne zabytki historii i kultury greckiej, bizantyjskiej, osmańskiej czy nawet wypraw krzyżowych. Program został precyzyjnie zaplanowany, aby nie zabrakło czasu między żeglugą na wypoczynek, zwiedzanie, plażowanie, kąpiele, snurkowanie, zakupy czy relaks w najlepszych restauracjach i kafejkach. Rejs: ok. 150 mil morskich. Wyloty z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Poznania.

AHOJ KANARY! Teneryfa i Gran Canaria, jak i pozostałe Wyspy Kanaryjskie, mają wspaniałe warunki żeglarskie przez cały rok. Jest to idealne połączenie, a zarazem gwarancja udanych żeglarskich wczasów. W czasie rejsu podziwiać można czarujące porty rybackie i miasteczka. Będzie także wiele okazji na spotkanie z delfinami płynącymi wzdłuż jachtu oraz czas na sporty wodne i snurkowanie. Podczas żeglarskiej przygody zaplanowano postoje w najciekawszych i najpiękniejszych miejscach Teneryfy i Gran Canarii. W programie czas na wypoczynek lub zwiedzanie Maspalomas i Las Palmas na Gran Canarii oraz Santa Cruz na Teneryfie, skąd niedaleko jest do słynnego Loro Parku. Rejs: ok. 185 mil morskich. Wyloty z Warszawy, Gdańska, Katowic, Wrocławia i Poznania.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej