• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-12-15 15:02:12

EGIPT (SSH) - Zawieszenie lotów w okresie od 16.12.2015 do 19.01.2016

W związku z napiętą sytuacją polityczną na półwyspie Synaj w Egipcie uprzejmie informujemy, że organizowane przez niektórych touroperatorów imprezy do Sharm el Sheikh, które miały rozpocząć się w terminie 16.12.2015-19.01.2016 r. włącznie zostają zawieszone.

Klientom, którzy mieli w nich uczestniczyć, pragniemy zaproponować alternatywne imprezy, np. z wylotem z Hurghady i Marsa Alam oraz inne destynacje dostępne w naszej ofercie Zima 15/16. Klientom, którzy zakupili przeloty z/do Sharm el Sheikh, proponujemy przeloty do innych destynacji z oferty. Ceny imprez z aktualnej oferty zgodnie z obowiązującymi cenami na stronie www lub z przeliczeniem ceny z rabatem z dnia zakupu. Ilość miejsc na wybrane imprezy może być ograniczona.

W przypadku, gdy Klienci zdecydują się na imprezę alternatywną, środki finansowe wpłacone z tytułu pierwotnej rezerwacji w związku z wyjazdem do Egiptu zostaną przeksięgowane na poczet imprezy alternatywnej, a ewentualne różnice w cenach powinny zostać dopłacone bądź zwrócone.

Jeżeli Klient nie będzie zainteresowany imprezą alternatywną, otrzyma zwrot 100% środków wpłaconych w związku z zawieszeniem lotów do Sharm el Sheikh.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej