• oferty last minute 10 touroperatorów

2015-12-23 10:56:04

LATO 2016: 2 nowe wycieczki w Chorwacji już od 2182 PLN

Informujemy o wprowadzeniu do oferty LATO 2016 2 nowych wycieczek do Chorwacji: Gracja Dalmacja i Adriatyckie espresso. Wyloty z Warszawy i Katowic.

GRACJA DALMACJA 8 DNI to wspaniałe widoki, zabytki światowej klasy, skąpane w słońcu wyspy i błękitny Adriatyk. Na trasie są aż 3 parki narodowe: niezwykłe miejsca, gdzie przyroda objawia się w swoim majestacie. Przepiękne miasta z kamiennymi starówkami i zabytkami z listy UNESCO świadczą o długiej historii Dalmacji. W programie są także tak ciekawe miejsca jak Mostar ze słynnym mostem i Medjugorje – ośrodek kultu maryjnego. Warto przedłużyć chorwackie wakacje o tydzień w wybranym hotelu na pięknym wybrzeżu dalmatyńskim. Trasa w krajach zwiedzanych: ok. 1200 km.

ADRIATYCKIE ESPRESSO 8 DNI to Chorwacja, Słowenia i Włochy w tygodniowym programie prowadzącym wzdłuż brzegu Adriatyku. Zabytkowe miasta, miejsca z listy UNESCO, malownicze zaułki kamiennych starówek, przepiękne widoki i bardzo dużo słońca. Na trasie są stolice Chorwacji i Słowenii, zawsze fascynująca Wenecja, Werona – od zawsze kojarzona z Romeo i Julią. Dużo pięknych widoków, trasa dla romantyków i miłośników południa Europy. Przedłuż wakacje o tydzień w wybranym hotelu na pięknym wybrzeżu dalmatyńskim. Trasa w krajach zwiedzanych: ok. 2100 km.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej