• oferty last minute 10 touroperatorów

2016-02-02 16:29:55

LATO 2016 - TURCJA – aktualizacja opisu w hotelu Lonicera 4*

Informujemy o aktualnym opisie "do dyspozycji gości" w hotelu Lonicera (Riwiera Turecka) obowiązującym w sezonie Lato 2016.

Było: Hotel składa się z 10 budynków, goście mogą bez przeszkód przemieszczać się między budynkami i korzystać z dowolnych atrakcji na terenie całego hotelu (z wyłączeniem restauracji głównych na 3 główne posiłki). Recepcja 24 h, windy. 3 restauracje główne, restauracje a’la carte (czynne od poł. maja, raz na pobyt) dla gości pokoi Club i Garden: rybna, dla gości pokoi delux: rybna, turecka i włoska. 11 barów: przy basenach, fast food bary, w lobby, w dyskotece, 7 basenów w tym 2 ze zjeżdżalniami czynnymi w określonych godz., 7 brodzików, basen kryty, jacuzzi. Leżaki, parasole i ręczniku kąpielowe - bezpłatne. Za opłatą: centrum SPA, sala gier na świeżym powietrzu (bilard, flipery, mini karuzele dla dzieci, samochodziki - ok. 2-3 EUR/gra).

Jest: Hotel składa się z 10 budynków, goście mogą bez przeszkód przemieszczać się między budynkami i korzystać z dowolnych atrakcji na terenie całego hotelu, brak osobnej restauracji dla części delux . Recepcja 24 h, windy. 3 restauracje główne, restauracje a’la carte (czynne od poł. maja, raz na pobyt) dla gości pokoi Club i Garden: rybna, brak restauracji tureckiej i włoskiej dla gości pokoi delux. 11 barów: przy basenach, fast food bary, w lobby, w dyskotece, 7 basenów w tym 2 ze zjeżdżalniami czynnymi w określonych godz., 7 brodzików, basen kryty, jacuzzi. Leżaki, parasole i ręczniku kąpielowe - bezpłatne. Za opłatą: centrum SPA, sala gier na świeżym powietrzu (bilard, flipery, mini karuzele dla dzieci, samochodziki - ok. 2-3 EUR/gra).

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej