• oferty last minute 10 touroperatorów

2016-02-05 11:19:57

LATO 2016: nowe imprezy off-road NO LIMITS już od 1119 PLN

Informujemy o wprowadzeniu do oferty NO LIMITS na sezon LATO 2016 dwóch nowych imprez: Off-road i na trasie – Rumunia i Off-road i na trasie – Ukraina. Dojazd własny na miejsce zbiórki w Gorlicach.

OFF-ROAD I NA TRASIE – RUMUNIA 7 DNI to wyprawa off-roadowa jest doskonałą okazją do obcowania z naturą i przecierania mało znanych szlaków. Rumunia jest bajecznym miejscem o wciąż nieskażonej przyrodzie, a wyprawa off-roadowa odkrywa najdziksze zakątki tego kraju. Podróż w miejsca, gdzie życie wciąż płynie w tradycyjnym rytmie, zwiedzanie wesołego cmentarza w Sapancie i przejazd przez malowniczy Maramuresz. Na trasie również Kluż Napok i niewielka kopalnia soli w Turdzie. Przejazdy samochodami terenowymi pozwolą dotrzeć do mniej dostępnych miejsc, z dala od utartych szlaków. Dla chętnych możliwość samodzielnego prowadzenia auta pod okiem wykwalifikowanego kierowcy. Łącznie trasa: ok. 1750 km.

OFF-ROAD I NA TRASIE – UKRAINA 4 jest rajem dla pasjonatów off-roadu i 4×4. Wspaniałe trasy, zapomniane leśne dukty czy też malownicze dróżki wijące się między połoninami zachęcają do eksploracji. Jest to miejsce, gdzie jeszcze nie zawitała zachodnia cywilizacja. Wyjazd ten odkrywa to, co Ukraina ma najlepszego do zaoferowania – dziką przyrodę i niezwykle przyjaznych ludzi. Wybierz się z nami w podróż po przygodę, w miejsca, gdzie życie wciąż płynie spokojnym rytmem. Świetne trasy off-road, zjazdy i podjazdy, trawersy, koleiny, błotne kąpiele, a wszystko to okraszone przepięknymi widokami ukraińskich Bieszczad. Dla chcących poczuć w pełni radość z off-roadu możliwość samodzielnego prowadzenia samochodu. Trasa łącznie: ok. 600 km.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej