• oferty last minute 10 touroperatorów

2016-07-19 12:47:55

LATO 2016 - wyloty do Turcji w lipcu

Odnośnie organizacji imprez turystycznych do Turcji oraz odnosząc się do aktualizacji komunikatu MSZ informujemy, iż program lotów do Antalyi odbywa się bez żadnych zmian. Z informacji od naszego kontrahenta, jak również naszych turystów wynika, iż wypoczynek na Riwierze Tureckiej toczy się bez żadnych zakłóceń w wakacyjnej atmosferze.

Tymczasem wszyscy klienci, którzy dokonali rezerwacji na wyloty 20 i 23 lipca, mają możliwość bezkosztowej zmiany na dowolną imprezę z oferty lato 2016. W przypadku anulacji imprezy na wyloty 20 i 23 lipca gwarantuję bezpłatną rezygnację z pobytu w hotelu i obciążenie zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa w Imprezach Turystycznych tylko za przelot (koszt biletu stanowi kwotę 900,00 PLN).

Na pozostałe terminy zmiany i anulacje imprez turystycznych do Turcji możliwe są zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa w Imprezach Turystycznych.

Pragniemy dodać, że stale monitorujemy wydarzenia w Turcji, a o ewentualnych zmianach naszego stanowiska będziemy Państwa informować na bieżąco. 

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej