• oferty last minute 10 touroperatorów

2016-08-16 13:58:32

LATO 2016 - Wycieczki fakultatywne

Zwracamy się do Was z prośbą o zwrócenie uwagi na kwestie oferowania wycieczek fakultatywnych przez tzw. „biura uliczne”, obiecujące Klientom cuda w niskiej cenie.  

Coraz częściej docierają do nas niepokojące sygnały od zawiedzionych Klientów, dotyczące nieprawidłowego wykonania wykupionych w lokalnych biurach wycieczek fakultatywnych. Dotyczą one między innymi niefachowej, nierzetelnej, często zagrażającej zdrowiu a nawet życiu Klientów, obsługi i realizacji programów wykupionych fakultetów.

Prosimy zatem, abyście Państwo zwrócili uwagę na fakt, że korzystanie z biur ulicznych wiąże się z ryzykiem a korzystają z nich na własną odpowiedzialność. My ze swojej strony nie znając ani kierunku ani czasu wyjazdu nie mamy możliwości monitorowania sytuacji, przesłania kogoś do pomocy czy podmiany autokaru podczas wycieczki.

Ze swojej strony rekomendujemy imprezy fakultatywne znanych nam lokalnych kontrahentów, z którymi jako Organizator współpracujemy od dłuższego czasu, a które naszym zdaniem zapewniają Klientom zarówno wygodę jak i bezpieczeństwo imprezy.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej