• oferty last minute 10 touroperatorów

2014-07-10 16:00:49

Biuro podróży Itaka

Gwarancja ubezpieczeniowa na 193 mln PLN

Biuro Podróży Nowa Itaka rozpoczęło działalność touroperatorską w 1989 roku. Na przestrzeni lat stało się zdecydowanym liderem w sprzedaży wycieczek pobytowych i objazdowych na polskim rynku. Firma oferuje wysokiej jakości wyjazdy wakacyjne z dojazdem autokarem, samolotowe wycieczki objazdowe, wakacje czarterowe oraz wyjazdy narciarskie.

W lipcu 2001 roku nastąpiło połączenie z Biurem Podróży VING - drugim co do wielkości touroperatorem na polskim rynku wakacji czarterowych i największym tour operatorem na rynku skandynawskim. Obie firmy były częścią MyTravel Northern Europe, która z kolei należy do międzynarodowego giganta turystycznego MyTravel, notowanego na giełdzie londyńskiej.

Biuro Podróży ITAKA powróciło w polskie ręce w 2003 r. Jego twórcy, Mariusz Jańczuk i Leszek Szagdaj, odkupili Nowa Itaka sp. z o.o. od MyTravel Holdings Northern Europe.

W 2004 roku czytelnicy dziennika Rzeczpospolita uznali Itakę za najbardziej godne polecenia i najchętniej wybierane przez Klientów polskie biuro podróży. Itaka otrzymała również w 2004 roku Certyfikat Jakości za Profesjonalizm i najwyższą jakość usług turystycznych opartych na bogatej ofercie programowej dostosowanej do potrzeb i życzeń Klientów, a tygodnik Wprost przyznał Certyfikat Turystyczny za ofertę gwarantującą spotkania z historią i uroczy klimat greckich wysp. Biuro podróży Itaka corocznie wprowadza do oferty nowe destynacje, tworzy agencje incomingowe zajmujące sie obsługą klientów na miejscu i organizujące wycieczki fakultatywne, zapewniając przy tym najlepszą jakość usług.

NOWA ITAKA Sp. z o.o.
Siedziba: Opole ul. Reymonta 39
zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002269
NIP 754-26-86-316, REGON 532179139
Kapitał zakładowy 3 250 000,00 ZŁ w pełni opłacony
zarząd w składzie: Mariusz Jańczuk, Leszek Szagdaj, Piotr Henicz, Michał Wróbel
Biuro prowadzi działalność na podstawie zezwolenia Wojewody Opolskiego nr 062.

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej